61

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Ten nowy brutto na pewno będzie miał 4 z przodu.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

62 Ostatnio edytowany przez SFMario (2018-11-07 23:33:52)

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

gierwi napisał/a:
SFMario napisał/a:

Myślałem że po premierze nowego SMC-Ra jednak zostaje xD

Hehe. Myślałeś że jestem za stary na nowy "dizajn"?

Kto jak kto, ale ja Ci wieku nie wypominam xD
Może lekkie kłopoty ze wzrokiem tylko, skoro nowy SMC-Fuj wpadł Ci w oko :p

63

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

64

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Fajnie by było jak by w  tym nowym SMCR dopracowali trochę okolice główki ramy, tak aby zawęzić promień skrętu, bo w obecnym jest jak w autobusie, a  to nie przystoi w sm.

MT-07

65 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2018-11-10 00:04:55)

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

nashman_supermoto napisał/a:

Fajnie by było jak by w  tym nowym SMCR dopracowali trochę okolice główki ramy, tak aby zawęzić promień skrętu, bo w obecnym jest jak w autobusie, a  to nie przystoi w sm.

Zupełnie tu nie pasujesz. Idz sobie. Przeciez taki sprzet to albo zawracasz na nodze, albo paląc laka, lub robiac stoopie. Bosze co za ignorant... zabierzcie go... ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

66

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

nashman_supermoto napisał/a:

Fajnie by było jak by w  tym nowym SMCR dopracowali trochę okolice główki ramy, tak aby zawęzić promień skrętu, bo w obecnym jest jak w autobusie, a  to nie przystoi w sm.

Ten.sprzet dobrze zawraca [url]https://youtu.be/GO7Uo4au1CU[/url]

SUZUKI RMX450Z

67

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Ale w sumie się dziwię i może ktoś mnie oświeci, ale SMCR ma regulowany zakres blokowania kierownicy przy ramie śrubkami, więc dlaczego nie da się zrobić żeby mniejszy promień zawracania był?

MT-07

68

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

nashman_supermoto napisał/a:

Ale w sumie się dziwię i może ktoś mnie oświeci, ale SMCR ma regulowany zakres blokowania kierownicy przy ramie śrubkami, więc dlaczego nie da się zrobić żeby mniejszy promień zawracania był?

zatrzyma sie na chlodnicy, zakres regulacji maly jest

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

69

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Dzięki że podbijacie temat, ale wolałbym rzeczowe posty. Zaśmiecacie temat!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

70

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Podbijam. Wszyscy chcą idealne moto, a o pewną sztukę nikt nie pyta. Zapraszam do negocjacji.

[url]https://www.olx.pl/oferta/motocykl-ktm-690-smc-r-CID5-IDwUqTf.html[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

71

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Też niestety zaśmiecę :( Co to za opona na tyle? Jakiś Heidenau? Jak sie sprawuje, taka uniwersalna

FZS 600 ->  DRZ 400 SM -> GSX-R 750 -> SMC 690 -> WR450F SM -> CBR 954RR -> GSX-R 750 -> MT-09  ->  ... ?

72

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Tak Heidenau. Jak się sprawuje? Już wcześniej pisałem że na suchuchym kiepska ale za to na mokrym chujowa. ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

73

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

gierwi napisał/a:

Tak Heidenau. Jak się sprawuje? Już wcześniej pisałem że na suchuchym kiepska ale za to na mokrym chujowa. ;-)

Czyli ogólnie super?

74

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Tak jest!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

75

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

A tak poważnie to temat o sprzedaży mojego moto!

Black friday ;-)

[url]https://www.olx.pl/oferta/motocykl-ktm-690-smc-r-CID5-IDwUqTf.html[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"