16

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

zejdź z dyszkę to podjadę po niego :)

Pozdrawiam,
Piotrek

17

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Taa każdy by chciał ale igle z przebiegiem 200km na gwarancji najlepiej rocznik 2018 za 15tys zł. I jeszcze żeby była dostawa pod dom w cenie...

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

18

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

mallly200sx napisał/a:

zejdź z dyszkę to podjadę po niego :)

OK. Jak dla Ciebie to nawet pięć dych zejdę. 31 450 złotych.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

za dwie dyszki to jeszcze dziś biorę ;)

20

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

motorek112 napisał/a:

za dwie dyszki to jeszcze dziś biorę ;)


Tyle to ci na taki dziki sprzęt wystarczy
  [url]http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7474703553[/url]

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

21

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

No i co? Kupować, targować się itd., itp..

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Halo!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Zejdzie w marcu może :D teraz widziałem nawet smc i to chyba z forum za 15 z groszem na akrapie. Nie wiem jaka tam historia za nim stoi tak jak to było np kiedyś z katem z Krakowa z nowym numerem ramy ale jednak spora cena smcka i smcra robi swoje.

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

24

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Przebieg ponad 50 ma chyba, dlatego. A że polandia, to się każdy boi. Mi każdy mówił, że w moim 2009 miałem 28k przebiegu i że to dużo. No przepraszam, ale jak na 9 letni motocykl, to chyba normalnie, skoro ktoś jeździł. Ja tam zawsze patrze na stan mechaniczny, wizualny, a później przebieg :)

KTM 690 SMC

25

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

A później się będziesz bujał z moto.
Sam chciałem go kupić ale przy sprzedaży będzie miał już 60-70 nalatane i kto mi to kupi :D

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

26

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Najśmieszniejsze jest to, że 50 tys. km dla tego motocykla to rozgrzewka.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

gierwi napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to, że 50 tys. km dla tego motocykla to rozgrzewka.

Gierwi go dopiero dotarł ;)

#66

28

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Tak jest!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

29

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

kubik977 napisał/a:

Zejdzie w marcu może :D teraz widziałem nawet smc i to chyba z forum za 15 z groszem na akrapie. Nie wiem jaka tam historia za nim stoi tak jak to było np kiedyś z katem z Krakowa z nowym numerem ramy ale jednak spora cena smcka i smcra robi swoje.

Moto z tego forum, więc historia do przesledzenia.
Ale coś w tym Pany jest, że przebieg chyba odstrasza. Chociaż kiedyś trafiłem na testy smc 690 na dystansie 50 tys km. Chyba Niemcy to robili. I po tych 50 tys km zużycie silnika było znikome. Wszystkie parametry były w normie. Tylko kto by tam Niemcom wierzył  ;)

30

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

To wejdźcie na fb grupa Global 690 & 701. Jeden z użytkowników chwalił się rok temu przebiegiem 100 000 km w dziobalu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"