31

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Na global 690 jest dziobal z przebiegiem ponad 100k. A co do takiego smcka 690 to pewnie jakbym miał kupić pierwszy raz znow to bym kupił takiego za 15 przed sezonem, który jak mniemam jeździ, potestowal, pomierzyl go na kompresji i i zrobił remont góry, łańcuszek, napinacz, deko, zawory, ‚rocker army (nie znam polskiej nazwy), ustawił zawory i w końcowej cenie 20k z nowymi oponami, płynami, tarczami z klockami jest pewniak :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

32 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-09-03 23:43:24)

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Post przed Tobą o tym pisałem. Po polsku to dźwigienki zaworowe. I to powinno wystarczyć. Gość od tego dziobala tylko to robił, lał i jeździł.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

33

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Poza tym odbiegamy od tematu.
Kto chce bana?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

34

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Uciąłeś sylabę "na" w wyrazie "banana". Brązowego, zcukrzonego poproszę dla mnie dać.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

35

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

A ja właśnie miałem wrzucać mojego 2016, ale widzę, że za dużo chętnych nie ma...
Pewnie niedługo i tak wrzucę. Może mała konkurencja napędzi popyt troszkę :)

36

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Daj tylko dobrą cenę, żeby mi napędzić klientów!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

37

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Trzeba poczekac na reaktywacje 690 to cena spadnie ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

38

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Spidzior napisał/a:

Przebieg ponad 50 ma chyba, dlatego. A że polandia, to się każdy boi. Mi każdy mówił, że w moim 2009 miałem 28k przebiegu i że to dużo. No przepraszam, ale jak na 9 letni motocykl, to chyba normalnie, skoro ktoś jeździł. Ja tam zawsze patrze na stan mechaniczny, wizualny, a później przebieg :)

Ktoś wczoraj kupił tego SMC z przebiegiem ponad 50 tyś. km.

MT-07

39

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Bum!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

40

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Podbijam!
[url]https://www.olx.pl/oferta/motocykl-ktm-690-smc-r-CID5-IDwUqTf.html#c3c8153071[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

41

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

ale jak na moto za 30k to z fotkami się nie postarales :P

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

42

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Wiem. Mam kontuzję która w pierwszym okresie uniemożliwiała mi umycie motocykla i poprawienie fotek. Za tydzień będą poprawione bo teraz mnie nie ma na miejscu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

43

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

tylko nie mów że z tyłu jest Heidenau

44

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

No jest! A co?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

45

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

a miałem kiedyś, tą najgorszą oponę jaką mogli stworzyć...