76

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Gierwi nie szkoda Ci sprzedawać tak pewnego moto? Później szukanie czegokolwiek jest bardzo nurtujące. Chyba, że będziesz brał nówkę SMCR-a.

MT-07

77

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Czasami trzeba zmian. Wystawiłem latem z powodu kontuzji która uniemożliwiała mi jazdę w tym roku, więc szkoda żeby koń stał i się kurzył. Jak się nie sprzeda to trudno, będę nim jeździł dalej. Nie mam problemu z ew. zakupem kolejnego moto, bo wiem czego chcę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

78

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Ile Ci to pali?

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

79

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

xtremix napisał/a:

Ile Ci to pali?


Dość dziwne pytanie, na które zwykle odpowiadam ciekawskim " tyle ile wleję - tyle spali", ale powiem tak: Nie obliczam tego dokładnie, ale z reguły na ulicy rezerwa zapala się po ok. 140 km i jak zajadę na stację (staram się szybko i nie latać za długo na rezerwie bo pompa paliwa nie lubi niskich stanów z powodu braku chłodzenia) to wlewam ok. 10 litrów. Zbiornik ma 12,5 chyba.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

80

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

O to dużo pali. Myślałem, że SMCR pali 3,5 litra.

MT-07

81

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Ty sobie jaja robisz ze starszego człowieka czy co?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

82

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

gierwi napisał/a:

Ty sobie jaja robisz ze starszego człowieka czy co?

i musk rozjebany :D zniszczyłeś mu plany, temat o wybieraniu moto będzie miał kolejne 20 stron :D

RMX 450Z

83

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

84

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Gierwi a jak byś teoretycznie np. sprzedał SMCR to w jakie moto byś celował?

MT-07

85

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

W 2019, co Ty nie wiesz??? :D

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

86

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

SMCR model 2019 r ?

MT-07

87

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Tak. Żadne inne moto nie zasługuje na uwagę!


























Żart!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

88

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Nadal aktualne. Nikt nie chce sobie zrobić prezentu na Gwiazdkę?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

89

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

gierwi napisał/a:

Nadal aktualne. Nikt nie chce sobie zrobić prezentu na Gwiazdkę?

ja bym chcial  ,,ale czekam jeszcze na cene smc na 2019

90

Odp: Sprzedam KTM 690 SMC-R

Stawiam ze będzie ok 45-50k :)

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250