16

Odp: Sezon 2017

ja to wiem, Ty to wiesz, ale gostek z ulicy na DRZcie, który nie czyta forum, wcale nie musi o tym wiedzieć...

z resztą mi to obojętne... po prostu chciałbym 2 wyścigi i żeby jechało więcej osób :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

17

Odp: Sezon 2017

Nie pojechałem w niedzielę, bo miałem kontuzję pleców i barku, po sobocie... z resztą ciągle mnie bolą...

bagins1983 napisał/a:
levis napisał/a:

A nie oszukujmy się, przyjdzie ziomek, zobaczy takiego odjebanego SMRa na kocach za 1000 ,  slickach za 1200, to sobie pomyśli - "na ch*j ja mam startować w amatorach, jak tu takie odwalone sprzęty". I nawet może nie wiedzieć, że objechałby wszystkich na drogowych bez kocy, a i tak nie wystartuje...

jak ktoś chce wystartować to wystartuje
a jak ktoś szuka wymówek to zawsze znajdzie
piszesz o odległosciach, kosztach itd
chcesz by startowała większa grupa ludzi a w niedziele nie jechałeś bo straszyło deszczem

a co do sprzętów przypomnij sobie gościa na DR 650
ten jak by miał Twoje podejście do tematu to o zawodach powinien całkowicie zapomnieć
a jednak pokazał że nie sprzęt a kierowca się liczy
takiemu to medal za odwagę i osiągi się należy :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

18

Odp: Sezon 2017

Oj Levis, Levis :), nie raz wyszło , że Twoje teorie możesz sobie włożyć między książki :) i to samo dotyczy się opon i kocy w klasie amator. Popieram sniega i to samo twierdze , że jak masz umiejętności na poziomie amatora bez rozwoju to ani koce ani sliki ci nie pomogą, a gość kumaty z ulicy przyjeżdża na crossie na kostach czy też jakiś starych drogówkach i robi czas z czuba. Nie raz zdarzyło się na przełomie lat, że tak było i po zdobytym doświadczeniu szedł dalej o klasę wyżej. Więc tu nie ma sensu dyskutowanie na temat sprzętów i opon, i nawet niech złotym SMR-em wystartuje ze złotymi kocami to jak nie będzie miał umiejętności to nic mu nie da. Mallly dobrze pisze, dać wszystkich do jednego wora i po czasach podzielić na amatorów i PP  lub dwie klasy  i zobaczyć jak ktoś łapie czasy PP to do PP plus dwa wyścigi i będzie git :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

19

Odp: Sezon 2017

ten pomysł też mi się podoba :D tylko zawsze ktoś będzie miał pretensję, że go do amatorów zrzucili haha :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

20

Odp: Sezon 2017

1. likwidacja klasy amator , nowa klasa street bez odcinka off road i 2 wyścigi , ludzie z amatorów którzy chcą jechać z off road przejście do PP
2. płatne wpisowe z góry za cały sezon , ale stawka - 50 % czyli wypisowe S2 150 zł
3. nie organizowanie podwójnych rund , przy posiadaniu jednego motocykla i awarii masz w plecy cały sezon
4. rozważenie opcji odpisania najgorszego wyścigu
5. jeżeli dwa razy Koszalin , to jedną z rund w drugą stronę
6. rozmowy z awixem w celu przywrócenia go do kalendarza
7. podwójnie liczona ostatnia runda
8. w przypadku remisu pkt. ważniejszy II bieg a nie czasówka
9. zorganizowanie rundy w centrum miasta " przyzwolenie PZM na zorganizowanie takiej rundy bez homologacji toru która kosztuje dosyć sporo i każdy organizator nie jest w stanie ponieść takich kosztów"
10. Rozważyć przekazanie przez PZM organizacji zawodów prywatnej firmie , mam chętną osobe która ma doświadczenia i mogła by to zrobić

21 Ostatnio edytowany przez snieg (2016-08-17 10:54:14)

Odp: Sezon 2017

1. Street i amator bez off? Kompletnie bez sensu...

Jak chcecie zabierać nam off, to zabierzcie najpierw sobie i zobaczcie jak to fajnie jest bez off'u. ;)
... a w PP to by się o mnie ludzie zabijali, więc wtedy jedyne rozwiązanie jest kompletnie zrezygnować ze startów w zawodach.

#21, śnieg

22

Odp: Sezon 2017

i na pierwszej rundzie w PP będzie 45 osób, z czego 13 pojadą tylko kwalifikacje, bo zabraknie miejsca :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

23

Odp: Sezon 2017

snieg napisał/a:

1. Street i amator bez off? Kompletnie bez sensu...

Jak chcecie zabierać nam off, to zabierzcie najpierw sobie i zobaczcie jak to fajnie jest bez off'u. ;)
... a w PP to by się o mnie ludzie zabijali, więc wtedy jedyne rozwiązanie jest kompletnie zrezygnować ze startów w zawodach.

1. street bez off road , klasa amator likwidujemy ze względu na frekwencje , chcesz jechac z off roadem przenieś sie do PP lub bo S2 i po temacie , zróbmy udogodnienie dla ludzi którzy nie lubia terenu , myślę że frekwencja w tej klasie bedzie spora i moze pojawią się nowe tory które bedą chciały organizowac rundy bo frekwencja będzie wynosiła 100 zawodników !

24

Odp: Sezon 2017

E tam, w innych krajach jest klasa street i dobrze funkcjonuje. Ja pomysł z jej wprowadzeniem popieram. Jak się ktoś na kwali nie załapie to zawsze będzie mógł w streecie wystartować, jak się podszkoli to następnym razem się załapie i tyle.

25

Odp: Sezon 2017

zural_Jedrzej napisał/a:

(...) chcesz jechac z off roadem przenieś sie do PP lub bo S2 i po temacie (...)

Łatwo Ci powiedzieć "przenieś się" - żeby robić za zawalidrogę albo żeby szybsi zawodnicy się o mnie pozabijali?
Po startuje w amatorach bo jeżdżę jak amator ;)

Street niech sobie funkcjonuje, ale jako oddzielna klasa, oddzielny wyścig... ale nie róbcie poligona doświadczalnego z amatorów.

#21, śnieg

26

Odp: Sezon 2017

snieg napisał/a:
zural_Jedrzej napisał/a:

(...) chcesz jechac z off roadem przenieś sie do PP lub bo S2 i po temacie (...)

Łatwo Ci powiedzieć "przenieś się" - żeby robić za zawalidrogę albo żeby szybsi zawodnicy się o mnie pozabijali?
Po startuje w amatorach bo jeżdżę jak amator ;)

Street niech sobie funkcjonuje, ale jako oddzielna klasa, oddzielny wyścig... ale nie róbcie poligona doświadczalnego z amatorów.


całe życie planujesz startować w amatorach? jeździsz regularnie? czy wpadasz od czasu do czasu na runde nie robiąc wyniku i na kolejna zostajesz w amatorach? jak sobie wyobrażasz kolejna klasę i harmonogram? zawody by się skończyły chyba o 18 a w tym momencie dla kibiców jest już za długo na II bieg nikt nie zostaje popatrzeć , ja tam nie startuję anie w PP ani w amatorach ale troche jeździmy poza granica i widzę jak rozwija się klasa street , i myśle że u nas to sie sprawdzi ! to sa moje propozcyję ja na regulamin nie mam żadnego przełożenia i tak zadecyduje PZM

27 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-08-17 11:55:27)

Odp: Sezon 2017

W PP w tym sezonie było 43 chętnych, w klasie amator w tym sezonie wystartowało 24 zawodników (łącznie) w MP 21. Skasujmy MP ;) Oczywiście żartuję.

Klasa street to PITBIKE. Ktoś chce niech jedzie sobie tam. Tanio i bez terenu. i jest klasyfikacja sezonu, puchar na koniec roku.

Jest dużo ludzi w PP i jak się to zmiesza z amatorami, to grupa ludzi się nie zmieści, wkurwi i już nie wróci- tego nikt nie chce.

Chyba, że tak jak zaproponowałem. podział na rundzie na dwie grupy.

Amatorzy regularnie zasilają puchar- działa to tak jak powinno!

Pozdrawiam,
Piotrek

28 Ostatnio edytowany przez snieg (2016-08-17 11:47:04)

Odp: Sezon 2017

zural_Jedrzej napisał/a:

całe życie planujesz startować w amatorach? jeździsz regularnie? czy wpadasz od czasu do czasu na runde nie robiąc wyniku i na kolejna zostajesz w amatorach? jak sobie wyobrażasz kolejna klasę i harmonogram? zawody by się skończyły chyba o 18 a w tym momencie dla kibiców jest już za długo na II bieg nikt nie zostaje popatrzeć , ja tam nie startuję anie w PP ani w amatorach ale troche jeździmy poza granica i widzę jak rozwija się klasa street , i myśle że u nas to sie sprawdzi ! to sa moje propozcyję ja na regulamin nie mam żadnego przełożenia i tak zadecyduje PZM

Jeżeli chodzi o SM, to dopiero co zacząłem startować i będę jeździł regularnie ;) Jak przyjdzie pora, to pójdę do PP - ale tak napisałem, fajnie bo Wy macie swoje MP/PP, a chcecie robić poligon doświadczalny z Amatorów.

Idąc tym tokiem myślenia, to może z PP zróbcie klase street bez off? No bo jak ktoś chce jeździć z terenem, to sobie przejdzie do MP.

#21, śnieg

29

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:

W PP w tym sezonie było 43 chętnych, w klasie amator w tym sezonie wystartowało 24 zawodników (łącznie) w MP 21. Skasujmy MP ;) Oczywiście żartuję.

Klasa street to PITBIKE. Ktoś chce niech jedzie sobie tam. Tanio i bez terenu. i jest klasyfikacja sezonu, puchar na koniec roku.

Jest dużo ludzi w PP i jak się to zmiesza z amatorami, to grupa ludzi się nie zmieści, wkurwi i już nie wróci- tego nikt nie chce.

Chyba, że tak jak zaproponowałem. podział na rundzie na dwie grupy.

Amatorzy regularnie zasilają puchar- działa to tak jak powinno!

S2        21 zawodników - startujących regularnie 10-12
Amator 24 zawodników - startujących regularnie 4

30

Odp: Sezon 2017

Bardzo fajny pomysł z wyścigiem po mieście bo coś innego i może ludzie byli by bardziej ciekawi. Co do klasy amator można by wprowadZić street a pierwszeństwo do startów ten kto szybciej wyślę zgłoszenie i tyle:)

Kuba #18