46 Ostatnio edytowany przez katemowski (2016-04-30 09:02:03)

Odp: PR08L3M z policją

co do zabrania prawka będzie pisane odwołanie.
tak dałem specjalnie taką nazwę żeby trudniej było skojarzyć, ale jak patrzę ile tu już wejść to chyba nie możliwe
prawda jest taka że nie lubią mnie jak psa, chcą mnie dojebać za wszelka cenę i tyle
oczywiście jest tam też paru policjantów którzy są ludźmi

benzyna

47 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-04-30 08:26:27)

Odp: PR08L3M z policją

Dlaczego edytowałeś to że świadek widział nagranie?
To moto jest podobne czy nie?
Tobie nie pokazali nagrania? Bo jak miałeś "pęknąć" na komisariacie, to chyba pokazali by Ci chociaż zdjęcie... nie? nie padło pytanie czy to Twój motocykl na zdjęciu/ filmie?
A ten adwokat to się coś odzywał czy płacone miał tylko za zła minę?

Pozdrawiam,
Piotrek

48

Odp: PR08L3M z policją

Dziwny ten temat. Niby nie ty a jakies dziwne historie o jakims lu, papuga co sie nie odzywa i jakies listy piratow drogowych?

Ogolnie przejebana sprawa bo w republice bananowej istnieje domniemanie winy i to ty musisz udowodnic swoja niewinnosc

49

Odp: PR08L3M z policją

A mnie ten temat jakoś specjalnie nie dziwi.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

50

Odp: PR08L3M z policją

Dziwna sprawa,u mnie przed insignia duzo znajomych ucieka i takich numerow nie mieli,zeby takie listy przychodzily.

ktm exc 200 99r-ktm exc  400 02r-ktm exc 250 2t 2010r-yamaha yzf 180 2010r-yamaha r6 2007r-ktm  smcr 690 2012r

51

Odp: PR08L3M z policją

W mniejszych miejscowościach listy niebezpiecznych kierowców są tworzone. Problem zaczyna się wtedy gdy zgłaszasz problemy z torami do jazdy. Bo nagle okazuje się że opłacenie mandatu wychodzi drożej niż wynajęcie Bydgoszczy, nie wspominając o Poznaniu. Bo tak naprawdę samo wynajęcie toru to grosze, zabawa zaczyna się przy jego zabezpieczeniu. Karetka, wirażowi, obsługa, to jest spory koszt. A potem tylko płacz: "hałas, na ulicach, jeżdżą sami wariaci, na jednym kole...

PBM

52

Odp: PR08L3M z policją

dzisiaj odbyło się posiedzenie w mojej sprawie, nie wiem za dużo bo mnie nie było na niej - byłem w pracy, a obecność nie obowiązkowa. ale wiem że wygrałem.
tym co byli za mną dzięki za dobre słowo, a tym co jadem pluli - wybaczam,
POZDRO ;D

benzyna

53

Odp: PR08L3M z policją

Od początku to skarżenie to był jakiś śmiech na sali.

54

Odp: PR08L3M z policją

Great, ale napisz czy zrezygnowali, czy sąd nie dał wiary zeznaniom policji (brak dowodu, że to Ty) -jak to poszło?

Hardcore - it's more than music...

55

Odp: PR08L3M z policją

O odszkodowanie Walcz i "zwrot za taksówki" ;)

Husqvarna WR125/CR125->CR250R X2-> KX250F x2 -> EXC 300 -> YZ450F k11 ->
Aktualnie
Husqvarna 701SM
To nie sprzęt, lecz technika czynią z Ciebie zawodnika.

56 Ostatnio edytowany przez Dziku (2016-07-15 20:34:41)

Odp: PR08L3M z policją

Jest projekt nowelizacji prawa ruchu drogowego:

'' Kierowca, który zmusi policję do pościgu i nie zatrzyma się pomimo dawania z radiowozu sygnału świetlnego i dźwiękowego, popełni przestępstwo zagrożone karą do 5 lat więzienia. Sąd obligatoryjnie zakaże mu prowadzenia pojazdów na okres od roku do 15 lat. Dziś nawet najbardziej brawurowa ucieczka stwarzająca ogromne zagrożenie na drodze traktowana jest jak wykroczenie, za które grozi zaledwie grzywna lub kara aresztu do 30 dni.''

Czyli jak komuś przyjdzie do łba spierdalać, to na całego.

EXC 525 in progress

57

Odp: PR08L3M z policją

mogę się upominać o odszkodowanie, tylko że Puławy to mała miejscowość, boję się że potem będą się mścili na mnie, i oddam im wszystko bardzo szybko z nawiązką za mandaty i lawety.  narazie jest bez lipy , nie zatrzymują mnie ani się nie czepiają.

benzyna

58

Odp: PR08L3M z policją

ee no nie wymiękaj, walcz o swoje, oni to mogą ruchać kogo chcą?

https://www.bikepics.com/members/81

59

Odp: PR08L3M z policją

Ja bym też odpuścił. To nie jest ameryka, że za byle co można dostać duże odszkodowanie.

60

Odp: PR08L3M z policją

No, zwłaszcza, że od instytucji publicznych bardzo ciężko uzyskać sensowne odszkodowanie, a procesy mogą toczyć się całymi latami
Ciekawi mnie tylko, czy były Ci przedstawiane jakieś materiały dowodowe w postaci zdjęć, nagrań itp., czy tylko opierali się na zeznaniach policji i świadka?