16

Odp: PR08L3M z policją

http://images75.fotosik.pl/552/757d0fa8f446d074gen.jpg

benzyna

17 Ostatnio edytowany przez katemowski (2016-04-29 14:21:51)

Odp: PR08L3M z policją

hacker33 napisał/a:

Może Twoja Matula zrobiła sobie rundkę wkoło komina?
Sprawdzałeś?

Mistrzu nie ładnie

benzyna

18

Odp: PR08L3M z policją

Ciekawe że wpisali numer rejestracyjny sprawcy skoro jechał bez tablicy - już potraktowany zostałeś jako osoba która popełniła wykroczenie.

dabljuer250x

19

Odp: PR08L3M z policją

Jacyś jasnowidze ;-). Jakbym dostał coś takiego, to po pierwsze bym poszedł do radcy prawnego.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: PR08L3M z policją

znajomy mi mówił że mają jakąś listę najniebezpieczniejszych kierowców w powiecie, wcześniej byłem na podium, teraz jestem na 1 miejscu wśród motocyklistów, i to niby stąd to przypuszczenie, ale ta lista jest zrobiona nieoficjalnie

benzyna

21

Odp: PR08L3M z policją

teraz tylko mnie ciekawi, czy jak mnie skażą, i zabiorą prawko na jakiś czas, to czy będę musiał odnowa płacić za kurs na kat C, na którą nie mam jeszcze kwitu

benzyna

22

Odp: PR08L3M z policją

A Twój motocykl ma zamontowaną tablicę rejestracyjną?

Tam jest napisane "nie umieszczając na pojeździe" jak wiadomo sporo osób wozi blachę zamocowaną do plecaka. I tak mogą się bronić.
Pytanie czy któryś z tych samochodów pościgowych ma wideorejestrator?
I skąd wiedzą że to był KTM? Jak wiadomo oni średnio znają się na motocyklach?

Możesz jeszcze wybrać się na te ulice co są na wykroczeniu i sprawdzić czy jest tam jakiś monitoring. Jak jest to poprosić sklepikarza czy kogoś o przejrzenie materiału z tego dnia i godziny.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

23 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-04-29 14:39:22)

Odp: PR08L3M z policją

podejrzanego ścigały alfa i insygnia z wideo rejstratorem

hacker33 napisał/a:

Pytanie czy któryś z tych samochodów pościgowych ma wideorejestrator?
I skąd wiedzą że to był KTM? Jak wiadomo oni średnio znają się na motocyklach?

Swoją drogą, to jeżeli to faktycznie byłeś Ty, to życzę Ci żeby dojebali Ci taką karę, żeby Ci się odechciało "głupot".

Pozdrawiam,
Piotrek

24

Odp: PR08L3M z policją

Niezłe cyrki. Wiedzą, że jechałeś KTMem o nr rej LPU .... ale bez tablic.
Sprawa idzie w kierunku takim jak wcześniej podałem w materiale. Tamtego skazali bo miał takie same buty, a ciebie skaża za to, że masz KTMa :S

25

Odp: PR08L3M z policją

mallly200sx napisał/a:

Swoją drogą, to jeżeli to faktycznie byłeś Ty, to życzę Ci żeby dojebali Ci taką karę, żeby Ci się odechciało "głupot".

Mallly skąd w Tobie tyle nienawiści?
Widze ze nikt po chodniku nigdy nie jechał i zawsze każdy stosuje sie do sygnalizacji świetlnej.

Jest:
Fz8 Fazer 2011, Yz450f SM 2013, Kx250f 2011
Było:
Wr250f 2004, DRZ 400 SM 2007.

26 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-04-29 16:15:35)

Odp: PR08L3M z policją

Arszen napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Swoją drogą, to jeżeli to faktycznie byłeś Ty, to życzę Ci żeby dojebali Ci taką karę, żeby Ci się odechciało "głupot".

Mallly skąd w Tobie tyle nienawiści?
Widze ze nikt po chodniku nigdy nie jechał i zawsze każdy stosuje sie do sygnalizacji świetlnej.

Najwyższa mallly pora zeby sobie czopka pod dupsko włożyć.
A tak wogole jezeli to nie ty jechałeś (jak to Ty, to dyskusja wogole nie ma sensu) to zapier.dalaj do radcy on Ci powie co i jak, następnie na komisariat i niech oddają prawko bo z tego co tu czytam to zabrali Ci je bezpodstawnie wg. ich widzi mi się. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

27

Odp: PR08L3M z policją

Kolego nie rozumiem jaki cudem zabrali ci prawko ?  przecież to cyrk , leć czym prędzej do dobrej papugi bo idąc  tokiem całej tej sprawy to zaraz przybiją ci jeszcze napad z rabunkiem , aż zał patrzeć na to co w tym kraju się wyrabia....

CRF450R SM

28 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-04-29 17:06:59)

Odp: PR08L3M z policją

Dzinkss napisał/a:
Arszen napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Swoją drogą, to jeżeli to faktycznie byłeś Ty, to życzę Ci żeby dojebali Ci taką karę, żeby Ci się odechciało "głupot".

Mallly skąd w Tobie tyle nienawiści?
Widze ze nikt po chodniku nigdy nie jechał i zawsze każdy stosuje sie do sygnalizacji świetlnej.

Najwyższa mallly pora zeby sobie czopka pod dupsko włożyć.
A tak wogole jezeli to nie ty jechałeś (jak to Ty, to dyskusja wogole nie ma sensu) to zapier.dalaj do radcy on Ci powie co i jak, następnie na komisariat i niech oddają prawko bo z tego co tu czytam to zabrali Ci je bezpodstawnie wg. ich widzi mi się. Pozdro

Owszem łamię przepisy ruchu drogowego, jak pewnie większość za nas. Ale jak przyjdzie co do czego, to wezmę odpowiedzialność na klatę,  nie mam zamiaru uciekać, bo imho to jest k***a idiotyzm i przyzwolenie dla takich akcji to porównywalny pomysł. Ok. Macie inne zdanie ale ode mnie i mojej dupy się odpierdolcie ;)

Przecież nie napisałem, że jest głupim chujem i idiotą. Lepiej żeby dostał taką konsekwencję, niż następnym razem się lub kogoś rozjebał.

Uważam po prostu, że gdzieś trzeba postawić granicę i uciekanie przed Policją, jest za czerwoną linią.

A jak to nie on, to przecież nie ma problemu.

Pozdrawiam,
Piotrek

29 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-04-29 17:10:35)

Odp: PR08L3M z policją

Głęboko to mam czy ty łamiesz przepisy czy nie, przecież nikt nie jest święty. Pamiętaj tylko ze nigdy nikomu sie źle nie życzy bo to strasznie ch.ujowe z twojej strony, jeszcze tym bardziej ze kolega pisze ze to nie jego sprawka.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

30 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-04-29 17:16:58)

Odp: PR08L3M z policją

Dzinkss napisał/a:

Głęboko to mam czy ty łamiesz przepisy czy nie, pamiętaj tylko ze nigdy nikomu sie źle nie życzy bo to strasznie ch.ujowe z twojej strony, jeszcze tym bardziej ze kolega pisze ze to nie jego sprawka.

Jak to nie on to oczywiście życzę mu żeby rozeszło się po kościach i jeszcze żeby odszkodowanie dostał za straty moralne!

Ale jeżeli to on, to sory ale niech ma nauczkę na przyszłość i się ogarnie póki czas- ja mu życzę przecież dobrze!

Pozdrawiam,
Piotrek