121

Odp: Klasa amator sezon 2016

Właśnie bez drutu i zbiorniczka, lub pierwszy start bez tych wymogów, żeby jak ktoś sobie wpada nawet na trening może mu się spodobać i następnego dnia mógł jechać

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

122

Odp: Klasa amator sezon 2016

Zenada!!! Co za problem zdrutowac dwa korki w cenie 10zl za drut. Co do maty wystarczy byle jaka szmata pod motocykl.

To powiedz mi dlaczego przez takiego pacjenta ktos kto placi za starty duze pieniadze ma cierpiec w  przypadku awarii.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

123 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-10-20 16:11:49)

Odp: Klasa amator sezon 2016

maniek-rr312 napisał/a:

Zenada!!! Co za problem zdrutowac dwa korki w cenie 10zl za drut. Co do maty wystarczy byle jaka szmata pod motocykl.

To powiedz mi dlaczego przez takiego pacjenta ktos kto placi za starty duze pieniadze ma cierpiec w  przypadku awarii.

Jak wybuchnie komuś silnik to zdrutowane korki, woda w chłodnicy nic nie dają.
Chłodnice z reguły też nie wybuchają, a ich przedziurawienie zdarza się niezbyt często.

Odkręcenie się śrub od korków oleju zdarza się rzadziej niż ugryzienie rekina w Bałtyku.

Maniek w klasie street u sąsiadów NIC nie sprawdzają, NIC nie trzeba robić! Wjeżdżasz z ulicy.
Panowie co poniektórzy jechali w ubraniu Crossowym!
Zero egzaminów. Wsiadasz i latasz za 20 czy 30E.

Nie mówię, że to jest w 100% ok.  Ale nie ma zawracania dupy...

Pozdrawiam,
Piotrek

124

Odp: Klasa amator sezon 2016

Jakoś na treningi wolne nie ma odbioru tech, albo jak się jedzie gdzieś na tor i są sprzęty zwykłe z ulicy ścigi nakedy też się nikt o nic nie pyta a pro ridersi z sm też tam napierdzielają, jak ktoś jedzie z zamiarem startu to i tak ma zrobione

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

125

Odp: Klasa amator sezon 2016

maniek-rr312 napisał/a:

Zenada!!! Co za problem zdrutowac dwa korki w cenie 10zl za drut. Co do maty wystarczy byle jaka szmata pod motocykl.

To powiedz mi dlaczego przez takiego pacjenta ktos kto placi za starty duze pieniadze ma cierpiec w  przypadku awarii.

Maniek nie wdawaj się w dyskusje bo Cie zapiszą na śmierć haha

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

126

Odp: Klasa amator sezon 2016

Sam już do tego wniosku doszedłem :))

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

127

Odp: Klasa amator sezon 2016

+1  :)

128

Odp: Klasa amator sezon 2016

To może zrobić 2 wyścigi w klasie A jeden z terenem drugi bez :) każdy decyduje czy jedzie w obu czy tylko w jednym wybranym :)

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

129

Odp: Klasa amator sezon 2016

Widać że nastała zima, każdy swój stres wylewa tutaj nerwowo pisząc o motorkach.
Właśnie przeczytałem cały temat co jest jakąś masakrą, nie wiem czy sie śmiać czy płakać.

Zniesienie obowiazku drutowania?
GŁUPOTA i to na wysokim poziomie, niech te motorki będą chociaz odrobine przygotowane i cieszcie sie że możecie z lampami jezdzić.
ta godzina i 20 zł na drut i zbiorniczek to nic przy całosezonowych kosztach. Wielu w toruniu było wkurzonych na rycha bo pół toru było w oleju, wiec z jaką falą hejtu by sie spotkał gość na pierwszych zawodach gdyby sie okazało że korek jakimś cudem sie odkręcił albo borygo sie wylało??

Klasa street mi nie przeszkadza, ale obawiam sie że wszyscy chcący wystartować zamilkną jakoś w kwietniu/maju 2016 kiedy przyjdzie czas na start.

To czy ktoś stosował koce w koszalinie sprawdzano poprosu przed wjazdem dotykając opony.

Sliki to dobry pomysł, amatorowi nic nie urwą z czasu a łatwiej będzie sie dzielić motorkami jak to samson w bydgoszczy zrobił.

Fajnie jak by amatorzy mieli taniej ale raczej wątpie że ktoś na to sie zgodzi :)

Klasa junior na +

Degradacji do klasy niżej bym nie stosował, sam nie wiem jak wypadam w czasach, ale powrót "na siłe" do amatorów by był jak strzał w pysk dla każdego kto chciał sił w C2 spróbować.

Z tego co wiem to już teraz można dostać przymusową promocje do C2 jadąc za szybko w amatorach i tego bym nie ruszał.

Pozdrawiam
Wiktor

Husqy SMR-R 450

130 Ostatnio edytowany przez Malik (2015-11-04 13:23:40)

Odp: Klasa amator sezon 2016

Prześledziłem cały temat. Planuję starty w klasie C2 (z naciskiem na C2) lub Amator. Wymagania w sumie znam.

Nie zrozumiałem tylko jednej informacji w tym co napisał kusloncu...
Czy kocy grzewczych nie można używać w klasie amator/C2? Jest to zabronione?

Co do drutowania i zbiorniczka sprawa jest oczywista. Koszt żaden, a profit spory. Nie wiem czemu tu ludzie marudzą. 

Klasa street to słaby pomysł, co to za supermoto co tylko po asfalcie ma jeździc? :> I kolejna sprawa, że ludzie krzyczą, że super pomysł na tą klasę, fajnie jakby ją wprowadzili, itd... a jak przyjdzie co do czego, to jak znam życie na wiosnę nie będzie tych co najwięcej "zabiegali" o powstanie tej klasy ;) Ot takie to życiowe, w PL to standard :D

131

Odp: Klasa amator sezon 2016

Koce można używać wszędzie.

Pozdrawiam,
Piotrek

132

Odp: Klasa amator sezon 2016

mallly to o co chodziło koledze kusloncu? Po co w koszalinie sprawdzali czy ktoś miał ciepłe opony? :> Jakiś to miało sens?

133

Odp: Klasa amator sezon 2016

pewnie chodziło o to co było 2lata temu- tak przypuszczam.

Pozdrawiam,
Piotrek

134

Odp: Klasa amator sezon 2016

Tak, dwa lata temu jechalem w amatorach, wtedy byl zakaz i slickow i kocy, teraz oba zniesiono :-)

Husqy SMR-R 450

135

Odp: Klasa amator sezon 2016

Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę formularz zgłoszeniowy na pierwsze zawody w Bydgoszczy?

Suzuki DRZ 400 - Sprzedane
KTM EXC 450 - Sprzedane
KTM SMR 450 - Sprzedane
Husqvarna FS 450 - Sprzedane