1

Temat: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Czołem brygada

Jestem po rozmowie z kierownictwem a pro po treningów dla motocykli.

Otrzymałem informację ,ze w sprawie treningów dla supermoto nikt jeszcze sie z nimi nie kontaktował ( ku mojemu zaskoczeniu ).

Zostałem poproszony o wysłanie maila z wstępnym wyznaczeniem terminu oraz ilością chętnych na taki event .

W grę wchodzi weekend ,jeżeli chodzi o koszty na chwilę obecną nie wiem ,kierownictwo zobligowało sie na wycenę po przesłaniu ilości chętnych oraz określeniu czasu użytkowania obiektu (tu sugestie mile widziane) ,sadze że innej maści motocykle by nie przeszkadzały w dużym stopniu ,zawsze jest to jakaś redukcja kosztów a dogadać się zawsze idzie.

[url]http://autodrompomorze.pl/[/url]

Wstępnie prosiłbym o listę chętnych :

nto

2

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

wstępnie ja z kobitką, ale oczywiście zależy od konkretnego terminu

KTM 525 SM

3

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

toro napisał/a:

Czołem brygada

Jestem po rozmowie z kierownictwem a pro po treningów dla motocykli.

Otrzymałem informację ,ze w sprawie treningów dla supermoto nikt jeszcze sie z nimi nie kontaktował ( ku mojemu zaskoczeniu ).

Zostałem poproszony o wysłanie maila z wstępnym wyznaczeniem terminu oraz ilością chętnych na taki event .

W grę wchodzi weekend ,jeżeli chodzi o koszty na chwilę obecną nie wiem ,kierownictwo zobligowało sie na wycenę po przesłaniu ilości chętnych oraz określeniu czasu użytkowania obiektu (tu sugestie mile widziane) ,sadze że innej maści motocykle by nie przeszkadzały w dużym stopniu ,zawsze jest to jakaś redukcja kosztów a dogadać się zawsze idzie.

[url]http://autodrompomorze.pl/[/url]

Wstępnie prosiłbym o listę chętnych :


Siema jestem w szoku bo wysyłałem do kierownika mejla opisywałem co to jest supermoto i że jesteśmy zainteresowani treningami;/ było to koło 15 lipca ;/ no nie ważne

ja proponuję sobota 08.08 lub niedziele 09.08 pasuję też w środku tygodnia np od 17


1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz

4

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Jestem chętny, ale nie dam rady 8-9/08 :( Może ktoś w późniejszym terminie, może być również w tygodniu.

5 Ostatnio edytowany przez toro (2015-07-28 12:17:33)

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Co do terminu ,wszystko jest jeszcze do ustalenia.

Prosze sie dopisywać poniżej:

1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz
4. toro

nto

6

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz
4. toro
5,6. maciekr +1

KTM 525 SM

7 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-07-28 12:27:37)

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz
4. toro
5,6. maciekr +1
7,8 Mały + Krysia

Pozdrawiam,
Piotrek

8

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz
4. toro
5,6. maciekr +1
7,8 Mały + Krysia
9. Jurgen

9

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

jak temat wypali, to spytajcie się może ogranizatorów, czy nie da się w następnym roku zorganizować rundy PP i MP :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

10

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

patrząc na cennik na stronie, to szykuje się najdroższy tor w PL:)

rmz 250
gas gas txt 250

11

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

metys napisał/a:

patrząc na cennik na stronie, to szykuje się najdroższy tor w PL:)

Puki co są hurra optymistami co do obłożenia szkoleniami. Pewnie czas zweryfikuje im trochę cennik. Mam nadzieję że w "naszą" stronę.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

gierwi napisał/a:
metys napisał/a:

patrząc na cennik na stronie, to szykuje się najdroższy tor w PL:)

Puki co są hurra optymistami co do obłożenia szkoleniami. Pewnie czas zweryfikuje im trochę cennik. Mam nadzieję że w "naszą" stronę.

To Państwowe- nic nie muszą... Nastawią się na szkolenia, które za pewien czas będą pewnie obowiązkowe, a wynajem itp zejdzie na drugi plan.

W Modlinie też miał być taki ośrodek WORD-u ale od 3-4lat nie są w stanie znaleźć prywatnego inwestora..

Pozdrawiam,
Piotrek

13

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz
4. toro
5,6. maciekr +1
7,8 Mały + Krysia
9. Jurgen
10.751

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

14

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

gierwi napisał/a:
metys napisał/a:

patrząc na cennik na stronie, to szykuje się najdroższy tor w PL:)

Puki co są hurra optymistami co do obłożenia szkoleniami. Pewnie czas zweryfikuje im trochę cennik. Mam nadzieję że w "naszą" stronę.

Poszli w naszą strone...

Motocykle:

"Wjazd w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 8:30 – 10:30 w grupach 5-15 osób jednocześnie – opłata 70 zł. brutto / 1 os./ 1 godzinę."

2h za 120zł... a już sie ucieszyłem bo tor 5min od domu...

15 Ostatnio edytowany przez gierwi (2015-07-29 14:18:47)

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Taniocha. Zobacz co my mamy u siebie:
[url]http://www.pzm.pl/zo/poznan/moto-popoludnie-3[/url]

Jazdy faktycznie jest 60 minut bo są 3 grupy i zmiana co 20 minut, więc nie ma co narzekać. Co prawda jeszcze musisz wziąć urlop, albo smyknąć się z roboty (ale to słaby pomysł).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"