16

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Może trzeba ich doinformować,  bo sm się śmiga po Ziemi, a nie w kosmosie. Chyba stamtąd te ceny.

----    Kupię     ----
Motorynkę ROMET.
  Z dokumentami.

17

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Gierwi tylko 2h to też max 1h jazdy. Poznań który jest cztery i pół raza dłuższy, są wirażowi i karetka.

18

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

zural_Jedrzej napisał/a:
toro napisał/a:

Czołem brygada

Jestem po rozmowie z kierownictwem a pro po treningów dla motocykli.

Otrzymałem informację ,ze w sprawie treningów dla supermoto nikt jeszcze sie z nimi nie kontaktował ( ku mojemu zaskoczeniu ).

Zostałem poproszony o wysłanie maila z wstępnym wyznaczeniem terminu oraz ilością chętnych na taki event .

W grę wchodzi weekend ,jeżeli chodzi o koszty na chwilę obecną nie wiem ,kierownictwo zobligowało sie na wycenę po przesłaniu ilości chętnych oraz określeniu czasu użytkowania obiektu (tu sugestie mile widziane) ,sadze że innej maści motocykle by nie przeszkadzały w dużym stopniu ,zawsze jest to jakaś redukcja kosztów a dogadać się zawsze idzie.

[url]http://autodrompomorze.pl/[/url]

Wstępnie prosiłbym o listę chętnych :


Siema jestem w szoku bo wysyłałem do kierownika mejla opisywałem co to jest supermoto i że jesteśmy zainteresowani treningami;/ było to koło 15 lipca ;/ no nie ważne

ja proponuję sobota 08.08 lub niedziele 09.08 pasuję też w środku tygodnia np od 17


1. Żuralski Jędrzej
2. Żuralski Paweł
3. Żuralski Tomasz

Mi pasuje tak jak Jędras pisze

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

19

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Trzeba zagadać z tym Kierownikiem niech nie robi jaj że możemy latac od 8 do 10 bo każdy pracuję i nikt nie przyjedzie jak coś to może po południu np na przemian z kartami możemy latać po 30 minut , jak już pojedziemy oni zobaczą o co chodzi to może uzysakmy jakieś lepsze warunki do trenowania :)

20

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Jutro w godzinach po południowych zadzwonie i zadeklaruje 15-20 chętnych..
Zobaczymy co z tego wyjdzie

nto

21

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

ludzie z moto trójmiasto już negocjują ceny i ma być taniej , godziny tez maja byc zmienione i np teraz bedzie cały dzien wolny dla motocyklistów bo im sie rozsypały gokarty w pierwszych dniach eksploatacji :>
bedzie lepiej ale na 40zł za cały dzień jazdy nie mamy co liczyć...

22

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Juz po rozmowie.

Bliżej wtorku mam otrzymać odpowiedź, weekend na chwilę obecną odpada, w gre wchodzi wjazd na 3/4 godziny w tygodniu w godzinach późno po poludniowych , 16:00 / 17:00 .  terminy po 9.08.2015

Stay tuned

nto

23

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

160km to najbliższy taki obiekt ode mnie. Szkoda, że można wjechać tylko na 45min :P  Moto będą przechodziły jakieś przeglądy czy wycieków nie ma, jaki hałas itp. Trzeba mieć śruby podrutowane?

24

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Własnie dostałem telefon zwrotny.

koszt najmu toru na 3 h =3000 pln ,czyli przy 20 osobach nie jest źle. są przychylni na godziny póxno popoludniowe.

A teraz petarda. Od kazdej osoby będzie wymagana kuacja zwrotna wysokosci 1000 polskich złotych ,w razie zniszczeń obiektu....

Drodzy państwo to chyba by było na tyle na chwilę obecną .

Życze wam bezpiecznego weekendu ,kochajcie sie bezpiecznie ,jeździjcie ostrożnie i pijcie z umiarem.

nto

25

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

To już widzę kolejkę chętnych:)

26

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

E ale powiedz może im, że motocykle z homo i mają ważne oc, także straty z ubezpieczenia pojdą.

27

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

żebyś się nie zdziwił jak OC nie zadział na torze....

obiekt sportowy
powiedza że to sport extremalny

a TY masz OC na drogi publiczne itd

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

28

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

to ładnie ich pogrzało;/ ja mogę zapłacić nawet te 70 zł za godzinę ale niech dopuszczą po 3-4 motocykle w 20 motocykli to my sie nie zbierzemy nigdy

29

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

tak jak Jędras pisze, na 20 maszyn nie widzę szans, realnie 10 motocykli się uzbiera a to już wg powyższych kalkulacji 300 pln od osoby za raptem 3h pałowania gdzie pierwsze 2-3 sesje to nauka nitki

ja w dalszym cigu jestem zainteresowany ale w jakiś realnych piniędzach, czyli max 200 pln za pół dnia , może być jakieś popołudnie tak żebym zdążył dojechać z Wawy

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

30

Odp: Autodrom Pomorze w Pszczółkach

Franz napisał/a:

tak jak Jędras pisze, na 20 maszyn nie widzę szans, realnie 10 motocykli się uzbiera a to już wg powyższych kalkulacji 300 pln od osoby za raptem 3h pałowania gdzie pierwsze 2-3 sesje to nauka nitki

ja w dalszym cigu jestem zainteresowany ale w jakiś realnych piniędzach, czyli max 200 pln za pół dnia , może być jakieś popołudnie tak żebym zdążył dojechać z Wawy


Ja na chwilę obecną tematu dalej nie podejmuję, ze względu na kaucję .

Franz sądze, że 200-250 pln za 3 godziny latania to całkiem uczciwa cena jednak , 1000 pln zwrotnej kaucji za ewentualne zniszczenia obiektu ? Kierownik nie był w stanie mi z argumentować tak wysokiej kaucji.
"Taką decyzję podjął zarząd ,co mam panu więcej powiedzieć."

nto