61

Odp: Regulamin 2015

Moim zdaniem niektóre osoby z klasy amator powinny dostać snikersa :) by przestać gwiazdorzyć.
Klasa amator jest najlepszym pomysłem od paru lat ale nie powinno się z niej robić nie wiadomo co dla ludzi co chcą pucharów cały pokój są ludzie co startują dla fanu jak ten koleś co startował chyba XR 650 tego to podziwiam :)

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

62

Odp: Regulamin 2015

Crazy napisał/a:
levis napisał/a:

Chętnie się pościgam, ale nie czuję się na siłach na jazdę w PP...

To weź się za siebie abyś się poczuł a jak nie to tak jak pisał Wuju, z którym zgadzam się w 100%.
Pasuje Ci sport, to zaczynasz trenować i latasz w PP. Pasuje ale nie ma sił to zostaje internet i aktywność w wątkach sportowych, np "rezerwacja nr startowych"

aha, czyli mam rzucić wszytko: pracę, dziecko, które urodzi się w styczniu, Żonę i nakurwiać treningi, żeby koniecznie startować w PP, bo po jednym wyścigu w klasie amator nie mogę już ponownie w tej samej klasie wystartować ?

Po drugie bez sensu jest, żeby osoby, takie jak ja, które dopiero zaczynają przygodę z SM pchać od razu na głęboką wodę do PP. CO ja potrafię na tym motocyklu po przejechaniu 8 baków paliwa ? Można narobić więcej szkód sobie i innym zawodnikom, niż pożytku z nauki od lepszych.

Jak postępy będą widoczne i czasy zbliżone do czasów z końcówki PP, to z miłą chęcia przeszedłbym do PP.

Temat jest o zmianie regulaminu - nie wiem po co te wycieczki osobiste...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

63

Odp: Regulamin 2015

levis napisał/a:

Po drugie bez sensu jest, żeby osoby, takie jak ja, które dopiero zaczynają przygodę z SM pchać od razu na głęboką wodę do PP. CO ja potrafię na tym motocyklu po przejechaniu 8 baków paliwa ?

Moja wypowiedź jest po to, aby zostało zrozumiane, że ideą powstania klasy Amator nie było stworzenie klasy dla osób, które nie mają umiejętności a ułatwienie zasilania nowymi zawodnikami klasy Pucharu Polski.
Stąd nie ma sensu wprowadzać pucharków i innych zmian do klasy Amator.
Celem klasy Amator jest zwiększenie ilości zawodników w PP

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

64 Ostatnio edytowany przez mack1111 (2014-12-04 15:32:37)

Odp: Regulamin 2015

Zgadzam sie z Crazym .  Levis tez ma troszke racji w tym zeby nie przechodzili od razu do pp jak dla mnie mozecie sobie jezdzic  ile chcecie w Amatorach(duble nie beda przyjemne dla czolowki pp jak i koncowki) .. a jak zapragniecie stawac na podium pucharkow i nagrod zapraszamy do pp

SUZUKI RMZ 450
   #94

65

Odp: Regulamin 2015

Crazy napisał/a:
levis napisał/a:

Po drugie bez sensu jest, żeby osoby, takie jak ja, które dopiero zaczynają przygodę z SM pchać od razu na głęboką wodę do PP. CO ja potrafię na tym motocyklu po przejechaniu 8 baków paliwa ?

Moja wypowiedź jest po to, aby zostało zrozumiane, że ideą powstania klasy Amator nie było stworzenie klasy dla osób, które nie mają umiejętności a ułatwienie zasilania nowymi zawodnikami klasy Pucharu Polski.
Stąd nie ma sensu wprowadzać pucharków i innych zmian do klasy Amator.
Celem klasy Amator jest zwiększenie ilości zawodników w PP

Dokładnie jest tak jak mówi Crazy!!!!!!!!!!!! Od początku miało nie być klasyfikacji i żadnych pucharów to teraz nie byłoby się o co kłócić.  Nie mówcie mi tu że nie robicie czasów zbliżonych do końca stawki PP! Klasa AMATOR miała rozwiać wątpliwości osobom które wahają się czy wystartować w PP, dlatego zanim poczynią jakieś wydatki związane z przygotowaniem motocykla np. opony koce, lepsze części etc. dostali możliwość wystartowania w ''wyścigu'' za 1/3 kosztu wpisowego MP, na drogowych oponach i na seryjnym sprzęcie po 10 minutowych podstawowych modyfikacjach. Moim zdaniem 1 sezon w Amatorze to max!! To tak jak z licencją B, możesz wystartować dwie pierwsze rundy bez licencji, następnie albo w to wchodzisz albo nie. Zapraszamy do PP, nie martwcie się jak będzie 50 osób zrobimy 2 klasy..

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

66

Odp: Regulamin 2015

mack1111 napisał/a:

Zgadzam sie z Crazym .  Levis tez ma troszke racji w tym zeby nie przechodzili od razu do pp jak dla mnie mozecie sobie jezdzic  ile chcecie w Amatorach(duble nie beda przyjemne dla czolowki pp jak i koncowki) .. a jak zapragniecie stawac na podium pucharkow i nagrod zapraszamy do pp

Przynajmniej wam namieszają w PP te duble a nie będziecie się ganiać we dwójkę z Franzem... :P

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

67

Odp: Regulamin 2015

wiśnia84 rm-z napisał/a:

Moim zdaniem niektóre osoby z klasy amator powinny dostać snikersa :) by przestać gwiazdorzyć.
Klasa amator jest najlepszym pomysłem od paru lat ale nie powinno się z niej robić nie wiadomo co dla ludzi co chcą pucharów cały pokój są ludzie co startują dla fanu jak ten koleś co startował chyba XR 650 tego to podziwiam :)

Gdybym miał XR650R to byłby wypas :P Latałem DR650SE ale dało radę :P Fun funem ale pucharek też się nawet jakoś przytrafił :P W sezonie 2015 dalej będziecie widzieć DR'e na torze :P Co do klasy to się zobaczy - czasy końca PP już udawało się wykręcać, więc , biorąc pod uwagę obecny regulamin, idę do PP :) Osobiście nie wiem o co całe to psioczenie i narzekanie ale w końcu to tylko POLSKA i tu się narzeka :D

Levis co Ty z tym porzucaniem całego dotychczasowego życia? W czym problem żeby co jakiś czas zawitać na Radom i polatać z innymi, podpytać się co i jak bardziej doświadczonych? Ja jakoś nie narzekam a miałbym na co.

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

68

Odp: Regulamin 2015

Na Radomiu nie ma terenu ;/ i w zasadzie tego mi najbardziej brakuje, bo na odcinkach terenowych w Bydgoszczy traciłem po 10-15 sekund na okrążeniu ;-(

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

69 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-12-04 16:16:02)

Odp: Regulamin 2015

Levis jakie 10-15 sekund... do kogo? Musiałbyś stać a równo jechałeś z moim bratem...

Ja też idę do PP. Będzie puchar DR-Z bo będę chyba 3 :D

Pozdrawiam,
Piotrek

70

Odp: Regulamin 2015

Wyprowadzę Cię z błędu - w kwali w Bydzi jechałem za tobą i w terenie nie jechałeś wolniej, w ogóle w bydzi tempo jazdy amatorów w ternie było praktycznie identyczne. Za to zamulałeś w długim łuku przed prostą startową i na szykanie zaraz po. Tam traciłeś jakieś 2s łącznie bo jak zjechałem żeby Cię puścić przodem i jechać sam żeby poprawić czas to wykręciłem czas lepszy o około 2s i jednocześnie drugi wśród amatorów. A więc do zobaczenia na Radomringu ;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

71

Odp: Regulamin 2015

kurde, a wrażenie miałem jakbym miał zaraz stracić przyczepność na tym łuku przed prostą... Widzisz, jak trochę potrenuję na Radomiu to może nawet pójdę do PP - kto wie :-)

wracająć do tematu - wg mnie ważną sprawą jest to, żeby można było potrenować na odcineku terenowym przed zawodami w piątek - jak nie cały dzień, z uwagi na to, że na torze mogą być inne motocykle niż SM, to chociaż ostatnie 3h...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

72

Odp: Regulamin 2015

Człowieki :) do jasnej chol...ry miał być temat uwag do zmian w regulaminie a pieprzycie głupoty i marudzicie, tworzycie kolejne strony bezsensownych dyskusji, tak jak lista startujących amatorów i im podobnych tematów. Albo wrzucajcie konkretne zmiany albo temat do zamknięcia

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

73

Odp: Regulamin 2015

Okej, ja kończe temat klasy amator bo już w niej jechać nie będe a niepotrzebnie wywołałem awanture. Napisałem tylko co ja o tym sądze i rozumiem  że bardziej doświadczeni zawodnicy ukrócili moją ułańską fantazje. Brak moto chyba wszystkim sie udziela :)

Husqy SMR-R 450

74

Odp: Regulamin 2015

Trawer z choinki się urwałeś? Jeden sezon w Czechach i już zapomniałeś, że tu to można sobie pisać propozycje a i tak będzie wg tych co mają chrzestnego w PZM

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

75

Odp: Regulamin 2015

Franz napisał/a:
kusloncu napisał/a:

Myślicie że jest szansa żeby w przyszłym roku były rundy na wiecej niz 3 torach? kisielin nie da sie przekonać? Dlaczego nie ma gostynia albo poznania??  :)

kisielin i poznań ma w du... suwałki i gostyń to rzekomo hałas...

co do zmian regulaminowych w MP nie mam uwag bo mnie tam nie było ale kwestia startowania na "dużych kołach" jest bardzo sensowna, w PP wróciłbym do dodatkowej klasy bo to pozwala na walkę o czołowe pozycje większej grupie zawodników i jest gwarantowany transfer 6-ciu a nie 3-ech zawodników do MP, oczywiście jeśli nie postanowią zobić sobie przerwy w startach na kilka lat ;-) ,przejście z Amatora do PP powinno być dobrowolne a starty na oponach drogowych z homologacją, chcesz walczyć o "sławę i nagrody?" idziesz do PP ;-)

Ja bym nie rozbijał, będa 2 klasy w pp po 10 zawodników. A żeby zasilić PP zróbmy ,że 6 osób idzie do MP. Wtedy zasilimy mocno MP :)
Co do Amator , zrobił bym tylko dowolne opony… Będzie taniej i bezpieczniej :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski