1

Temat: yamaha XTX 660

od niedawna jestem nowym właścicielem yamahy xtx 660. na pierwszym biegu idzie na gume z gazu jednak na kolejnych juz nie... jak mógłbym dobrze wybić go na gumę przy wiekszej predkości?? dodaje dla mniej  wtajemniczonych ze ten moto ma tylko 48 koni... i ogólnie co sądzicie o tym motocyklu? Pozdrawiam.

Panie władzo noo...
Ja poprostu lubię zapierdalać :)

2

Odp: yamaha XTX 660

Przy dwójce polecam strzał ze sprzęgła
Kolejno na wyższych biegach polecam ci odpowiednio wcześniej ustawić sobie jakąś przeszkodę, rozpędzić się i najechać na nią co pozwoli ci elegancko i z fasonem wybić sie na przednią gumę a nawet obiema razem, potem również elegancko pierd.....ąć na pysk.
Oczywiście przy założeniu ze w pobliżu ciebie nie będzie nikogo kto mógłby dodatkowo ucierpieć.
W kazdym innym przypadu zanim zapniesz max drugi bieg zamiast strzału z klamki sprzęgła polecam ci strzał sobie samemu w łeb.
 

3

Odp: yamaha XTX 660

Tomek co sie go czepiasz?? Kupił sobie taki motocykl jak mu sie podobało i tyle. Nic nam do tego.

A co do prawdziwego sensu tego tematu czyli jak wyrwać na 2 biegu.
To jak nie idzie z gazu to zostaje sprzegło. Albo jeszcze tak jak robiłem (ale w lżejszych motocyklach) że poprostu stawałem na tylnych podnużkach wtedy gaz na chama i ciągniesz kieryche do siebie. Tylko nie przesadź bo wylądujesz tyłkiem na asfalcie xD Ale jeśli to nie  poskutuje to zostaje tylko zmiana przełożen w napedzie albo kupno  KTM LC4.  xD


pozdro

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

4

Odp: yamaha XTX 660

Już tłumaczę moj komentarz do postu.
Na terenie woj łódzkiego w przeciągu ostatnich 2 tyg miały miejsce 2 poważne wypadki polegające na startowaniu z gumy na skrzyżowaniu, utracie równowagi a następnie wjazd w ludzi stojących na chodniku.
W obydwu przypadkach ucierpiały dzieci, w obydwu przypadkach motocykliści nie posiadali uprawnień do kierowania motocyklami.
Zapytaj się tego koleszki czy ma prawo jazdy kat A, bo do niedawna jeździł popierdkiem 125 zarejestrowanym na 80, jeśli nie ma to zadaj mu pytanie czy swoje treningi na gumie odbywa na drodze utwardzonej czy gruntowej

5

Odp: yamaha XTX 660

To posprawdzaj jesze kwity tym z samochodów... Jak nie masz nic do powiedzenia na temat, to lepiej nie pisz wcale.
Do pilnowania jak kto jeździ i gdzie to robi to jest policja, a do umoralniania ekipa z RM albo TV Trwam.

6

Odp: yamaha XTX 660

szwinia napisał/a:

Jak nie masz nic do powiedzenia na temat, to lepiej nie pisz wcale.Do pilnowania jak kto jeździ i gdzie to robi to jest policja, a do umoralniania ekipa z RM albo TV Trwam.

Sądzę ze mam coś do powiedzenia, jedno z dzieci poszkodowanych to 8-letnia córka mojego sąsiada, też zapalonego motocyklisty, ale nie debila, którego broniąc utożsamiasz się z nim, poza tym nie zrozumiałeś ironii zawartej w moim poście więc faktycznie masz w głowie niewiele więcej niż on.
Po drugie -  jestem z Policji 

7

Odp: yamaha XTX 660

Niepotrzebne te Twoje posty.

8

Odp: yamaha XTX 660

Ciekawe czy w ramach "sprowadzania" motocyklistów na właściwe tory zajeżdżasz też drogę w korkach? A co do tego co mam w głowie, to ja nie odczuwam braków, ale oczywiście nie mogę się porównywać z błyskotliwym i inteligentnym policjantem (bo przecież zdecydowana większość policjantów jest taka)... Zrozumiałeś ironię ?

9

Odp: yamaha XTX 660

Panowie przestańcie sie obrażac i kłucić a w szczegulności zaśmiecać forum.
To nie temat o tym jak nie powinno sie jeździź. Tylko jak wyrwać na koło Yamahe na 2 biegu!!
A tak pozatym sam autor tematu nie jest zainteresowany wiec proponował bym zamknąc ten temat dla dobra ogółu. Zanim beda użyte "epitety".



pozdro

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

10

Odp: yamaha XTX 660

Sorry z góry za wcześniejszą nieobecność, ale w przeciwieństwie do innych mam wiecej obowiązków...
Mam pytanie do pana policjancika: Panie Tomku S. wiadomo, że wypadki z udziałem motocykli z reguły nie są zabawne, czesto sie źle kończą itd.
Nie można myśleć ze tylko Ty potrafisz jeździć i robisz to dobrze. Nie piszę aby się tutaj przechwalac, ale moim następnym pojazdem zaraz po wózku dziecięcym był motor, nieważne jaki... każdy jakoś tak sobie powoli zaczynał... ogary, motorynki, wsk, chart, simson, derbi senda, ktm exe 125, teraz yamaha xtx 660.
Jestem ciekaw kwesti dot. 2 wypadków, które tak bójnie opisałeś Tomku S. - jakie to były motocykle...?! Ja juz mogę sie domyślać... a jeśli Ty masz zaszczyt prowadzić rozmowy na Supermoto.pl to powinieneś wiedzieć jak sie jeździ na gumie w SM a jak w sporcie... I że tym pierwszym jest o niebo lepiej...
Druga kwestia panie policjancie jest taka, że teraz mamy żywy przykład powodu dlaczego pisze się kawały o policjantach - odpowiedź jest prosta - przeczytaj jeszcze raz co napisałeś o moim poprzednim motorze - napisałeś ze był zarej. na 80 - a teraz otwórz kodeks i przeczytaj do jakiej pojemności motor jest motorowerem... moze Ci powiem, bo Ty chyba nie wiesz na której stronie to będzie - 49,9ccm - i gdybyś ruszył bańką to bys wydedukował ( sorry za trudne słowa, aby je rozwiązać polecam google.pl -> wikipedia.pl), że nie było by sensu rej. 125 na 80 bo to tak jak bym 660 zarej. na 600. wcześniej jeździłem tym bo byłem w trakcie robienia prawka... było wszystko legal bo na motorower potrzeba tylko dowód osobisty... teraz juz kat. A, której jestem szcześliwym posiadaczem:)
A Tobie Tomku S. polecam kupić sobie skórę z długimi frendzlami, zapuścić brodę i pier***dolić te głupoty dalej, ale w granie gości na chopperach.
POZDRAWIAM :)

TenCoLubiSieSlizgac napisał/a:

Po drugie - jestem z Policji

Skoro już się przyznałeś do swojego błędu to przynajmniej nie obwiniaj teraz wszystkich swoimi postami. Mam nadzieje ze na przeszkoleniu mówili Ci jak się posługiwac bronią, bo niektórzy z Twojego fachu nie wiedzieli i pewne dzieci nie zostały ranne (jak córka Twojego sąsiada) tylko już niestety nieżyją. JP100%



A teraz chciałbym przeprosić z góry innych użytwokników za zaśmiecanie forum, poprostu usiłowałem komuś wyjaśnić, że też ma prawo do błędu.

POZDRAWIAM;)

Tomek S napisał/a:

Po drugie - jestem z Policji

   - teraz jest dobrze (wyżej źle podpisałem...)

Panie władzo noo...
Ja poprostu lubię zapierdalać :)

11

Odp: yamaha XTX 660

Bycie policjantem to niekoniecznie bycie krawężnikiem jakiego opisujesz.
JP 100%???
Żle trafiłeś, jestem z Łodzi i częstym gościem w Pabianicach.

12

Odp: yamaha XTX 660

Panowie dajcie spokój i wróćcie do tematu wątku.
Jazda na gumie przydaje się na przykład podczas przejeżdżania linii mety, dla podkreślenia radości z 1,2,3 czy tez ostatniego ukończonego miejsca.
Być może w takim celu pyta TenCoLubiSieSlizgać.
;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

13

Odp: yamaha XTX 660

To co napiszę dalej sądzę, że będzie w zakresie wątku. Taka własnie intencja przyświecała mojemu postowi aby młodzież chcąca się wykazać swoimi umiejętnościami odwiedzała częściej tory i tam pokazywała co umie a nie trenowała jazdę na gumie na osiedlowych ulicach.
Wy to rozumiecie upuszczając pary na zawodach i ja też to doskonale rozumiem trenując na torze w Poznaniu na imprezach GrandysDuo. (Jedyne supermoto jeżdzące w tych imprezach w Poznaniu to ja- fotka jest w ostanim numerze "Motocykla":) )
Zapraszam TegoCoLubiSieSlizgać na trening 18-19.06, można tam się poślizgać, pogumować i rozwinąć prędkość zamiast pyskować . Wystarczy przyjechać i pokazać innym jak się to robi i że ma sie jaja do czegoś więcej niż na kozakowanie na odległość przez internet, sam zresztą chętnie skorzystałbym przylądając się jeździe profesjonalisty :)
No i polecam młodzieży więcej lektury szkolnej bo z ortografią mizernie.
 

14

Odp: yamaha XTX 660

No i świetnie, że tak napisałeś... Tylko porównaj swój ostatni post z radą z pierwszego, a mianowicie z "pierdolnięciem na pysk". Gdybyś odpowiedział autorowi tematu tak jak napisałeś w ostatnim poście, pewnie nie byłoby awantury.
Poza tym, On nigdzie nie napisał, że chce gumować na ulicach, więc popełniłeś najzwyklejszą nadinterpretację. I zamiast latać z Grandysem w Poznaniu, wpadaj na zawody SM :)

15

Odp: yamaha XTX 660

Spójrz na podpis dołączony do profilu tego osobnika
Widząc takowy, człowiek stara się dostosować retorykę chcąc być dobrzez zrozumianym, tak też zrobiłem.
W latach 2005, 2006 byłem na większości wyścigów SM, w 2005 syn mojej siostry jeździł w pucharze MZ 125 SM, mamy więc już tradycje w SM, wolimy jednak jazdy w Poznaniu ze względu na znaczną ilość czasu spędzoną na motocyklu w ciągu 2 dni, pomimo nawet tego że koszty imprezy to ok 2500zł