1 Ostatnio edytowany przez gierwi (2014-09-12 19:44:20)

Temat: Kalendarz 2015

Witam. Sezon wyścigowy się kończy, więc czas zbierać materiały do kalendarza na przyszły rok. Szukam zdjęć w sprawdzonej formule - Mistrz Polski i zwycięzca Pucharu Polski będą mieli po jednej stronie na własność - pozostałe strony chciałbym zapełnić dynamicznymi ujęciami z tegorocznych zawodów ew. treningów przed w/w. Dla Amatorów też się znajdzie miejsce! Z tego co widziałem, dobrych ujęć nie brakuje choć to przecież jeszcze nie koniec. Marzy mi się takie ujęcie jak w Warszawie na Inter Carsie - wszyscy uczestnicy "do kupy" z trofeami i może zwycięskie motóry przed całą ekipą? Byłoby dobre zdjęcie na stronę tytułową. Ale wiem że od spełniania życzeń to jest Gwiazdor gdzieniegdzie znany jako Święty Mikołaj.
Udostępnienie fotek powinno być bezpłatne. Zdjęcia muszą być w dobrej rozdzielczości - minimum 2000x1300px, orientacja pozioma, format jpg, tiff lub raw.
Gwarantuję że autor będzie podpisany na każdej fotce, oraz otrzyma kalendarz autorski do swojego CV. W związku z ograniczoną pulą będę preferował zestawy 12 zdjęć od jednego autora.
Proszę o szybkie decyzje, bo z doświadczenia wiem że poślizgi są nieuniknione. Chciałbym uniknąć znanego mi z lat ubiegłych gonienia przed świętami byle się wyrobić.
Pozdrawiam, gierwi

P.S. Szanownych moderatorów proszę o przyklejenie tematu.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2

Odp: Kalendarz 2015

Hello!
Są chętni do podrzucenia zdjęć? Trochę mam ale im większy wybór, tym lepszy efekt.
Pozdrawiam, gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Kalendarz 2015

Gierwi powiedz tylko ktore Ci pasują i wysłam w odpowiedniej rozdzielczości, foty by moja żona ;-)

[url]https://www.facebook.com/hpsm.team/photos_stream?tab=photos_albums[/url]

[url]https://www.facebook.com/pages/FOTO-Supermoto/686457584761988?sk=photos_stream&tab=photos_albums[/url]

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

4

Odp: Kalendarz 2015

Gierwi, mam prośbę, aby w tym roku zwrócić uwagę na jakość samych zdjęć (ostrość, odpowiednia wielkość pliku aby nie było pixelozy).
Dzięki

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5 Ostatnio edytowany przez gierwi (2014-10-31 12:45:23)

Odp: Kalendarz 2015

Zawsze na to zwracam uwagę, jednak kalendarz powstaje ze zdjęć które dostanę i wielkiego wyboru nie ma. Niektóre są faktycznie "naciągane". A nie wiem czy byłoby dobrym pomysłem zapełnienie zdjęciami zrobionymi w jednym miejscu, przez jednego autora.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Kalendarz 2015

Fotki od amatorów też mogą być czy tylko PRO??

Husqy SMR-R 450

7

Odp: Kalendarz 2015

Fotki jak najbardziej mogą być od amatorów, jednak jakość musi być PRO. Już odbieram sygnały że poprzedni kalendarz był słaby jakościowo. W związku z tym zastanawiam się nad celowością tegorocznej produkcji. Trochę zdjęć mam, ale prawdę mówiąc ujęcia nie powalają. Z drugiej strony chciałoby się z roku na rok poprawiać jakość.
Proszę więc o przysyłanie zdjęć które chcielibyście widzieć w kalendarzu, a nie całych albumów do selekcji. Nie dlatego że nie chce mi się przeglądać i dobierać zdjęć, ale raczej ze względu na szacunek dla wyboru autorów. Autorzy opublikowanych zdjęć oczywiście mogą liczyć na egzemplarze autorskie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Kalendarz 2015

No fotki mamy robione podobnie jak zawodnicy z wyższych klas, wybiore jakieś z możliwie dużą liczbą zawodników i fajnym ujęciem, ocenisz i określisz czy może być :)

Husqy SMR-R 450

9

Odp: Kalendarz 2015

na innych forach zasada jest taka że jedna osoba wrzuca max 3 fotki , później jest głosowanie forumowe i wybierane jest 12 najlepszych.

Litrowy Gixer

10

Odp: Kalendarz 2015

kusloncu napisał/a:

No fotki mamy robione podobnie jak zawodnicy z wyższych klas, wybiore jakieś z możliwie dużą liczbą zawodników i fajnym ujęciem, ocenisz i określisz czy może być :)

OK, pamiętaj o odpowiedniej rozdzielczości (patrz 1 post w temacie)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Kalendarz 2015

Fotki robione przez moją lube były nikonem d90 z obiektywem 90-300 (mniej wiecej  bo nie znam sie na tym) wiec z tego co wiem, rozdzielczość będzie odpowiednia :)

Husqy SMR-R 450

12

Odp: Kalendarz 2015

No to dawaj, bo czasu coraz mniej.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Kalendarz 2015

I co w tym roku nie będzie co na ścianę powiesić?
Kalendarze Pirelli hujowy jak nigdy, więc tym bardziej pustka będzie :(

14

Odp: Kalendarz 2015

Sprawa jest w toku. Późno skompletowałem ilość zdjęć umożliwiającą jakikolwiek wybór. W tej chwili grafik już pracuje, ale nie wiem jaka jest decyzja sponsora.
Jak się wszystko ułoży to będzie, ale nie wiem jak z terminem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Kalendarz 2015

gierwi napisał/a:

Sprawa jest w toku. Późno skompletowałem ilość zdjęć umożliwiającą jakikolwiek wybór. W tej chwili grafik już pracuje, ale nie wiem jaka jest decyzja sponsora.
Jak się wszystko ułoży to będzie, ale nie wiem jak z terminem.

grudzień 2015 :p

a tak na serio, to fajnie gdyby wypaliło.

GasGas FSE 400 SM

http://www.bikepics.com/members/huntrr/
http://p1.bikepics.com/2014/10/31/bikepics-2705839-800.jpg