16

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Witam. 22-23.06 ktoś się wybiera?

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

17

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

nieaktualne rezerwacja toru.

https://www.facebook.com/tsunamiagataipiotr?ref=hl
# 86 Wuju - Tsunami SM

18

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Panowie żeby wziąć udział w treningu trzeba jakoś przygotować maszynę ( pojemin na zlewki, zabezpieczone śruby, itp ) czy można seryjnym wbijać ?.
Ubranie może byś tekstylne czy wymagają skórzanego ?

exc 400                 www.oklejsie.pl

19

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Kowal SG napisał/a:

Panowie żeby wziąć udział w treningu trzeba jakoś przygotować maszynę ( pojemin na zlewki, zabezpieczone śruby, itp ) czy można seryjnym wbijać ?.
Ubranie może byś tekstylne czy wymagają skórzanego ?

Możesz wbijać seryjnym :)

20

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

No więc wracając do tematu to kto jeszcze wybiera się w ten weekend so-nd do Kisielina? Wieści głoszą że będzie zacne towarzystwo m.in Twardy, SalAmon oraz Magic, będziemy również my w dwa sprzety i zostajemy do nd. Może być ciekawie.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

21

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Tak jest, pięć sprzętów z Wrocławia + dwa ze Śląska. Jesteśmy od soboty rana do niedzieli i na pewno będzie ciekawie.

bez ciśnienia...
www.bezciśnienia.pl

22

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Manio, jak macie jakiś luz na lawecie to bym się zabrał ale dam znać na 100% wieczorem bo chory w ch*j jestem i nie wiem czy mi przejdzie.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

23

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

subek napisał/a:

Manio, jak macie jakiś luz na lawecie to bym się zabrał ale dam znać na 100% wieczorem bo chory w ch*j jestem i nie wiem czy mi przejdzie.

Wstępnie mamy luz na lawecie, mogę zabrać kilka dodatkowych sprzętów jedziemy: Poznań-Buk-Opalenica-Grodzisk-Rakoniewice-Wolsztyn-Zielona. Niestety tylko dwa miejsca siedzące w naszym prawie kamperze

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

24

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Autem bym jechał swoim tak, że spoko. Ale na razie jeszcze mnie jakaś grypa jebie to dam znać później.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

25

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Wpada ktoś jutro na kisielin i jest w stanie załatwić klocki do zacisku crossowego nsn takiego jaki jest w japońskich motocyklach? Za szybko urodził się wyjazd i dziś już się skończyły

rmz 250
gas gas txt 250

26

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Wiem że weekend dopiero co się skończył ale łatwiej przetrwać tydzień jak jest jakaś miła perspektywa na kolejny weekend. Ktoś planuje wyjazd na Kisielin 13-14 czyli najbliższa so - nd? Póki co tor jest wolny więc pisać kto ma zamiar być to może jakaś grupową rezerwacje się zrobi. U nas wstępnie 3-4 moto, jak by co nadal mam kilka wolnych miejsc na lawecie, trasa bez zmian: Poznań-Buk-Opalenica-Grodzisk-Rakoniewice-Wolsztyn-Zielona.

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

27

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

a jak poszły treningi?? czasy poprawione??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

28

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Ja bym się wybrał :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

29

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

trening bardzo fajny, a towarzystwo jeszcze lepsze. Co do czasów się nie wypowiem, bo ani nie mam czym zmierzyć, ani nie umiem wykręcić:). Jak na pierwszy raz na tym torze, było git.
Ciekawe jest to, że kisielin ma duże oblężenie. Niedziela- ok. 50 motocykli. W porywach ok. 20 SM

rmz 250
gas gas txt 250

30

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

maniek-rr312 napisał/a:

a jak poszły treningi?? czasy poprawione??

Co do czasow to moze najlepsi zdradziliby jakie robia