316

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

jedzie  ktoś w sobotę do Kisielina.od której można tam gościć

317

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

Ja jakby co byłbym w niedzielę

318

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

simon napisał/a:

jedzie  ktoś w sobotę do Kisielina.od której można tam gościć

[url]http://www.wallravracecenter.com/[/url] tu masz info

crf 250r
ktm 450 smr #34

319

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

a w tygodniu coś się dzieje na torze? jest powiedzmy chociaz 5-8 innych użytkowników? i jeszcze mam pytanie, czemu zazwyczaj jest problem ze zmianą kierunku jazdy na torze, przecież w drugą stronę dla odmiany też dobrze polatać, tym bardziej ze w drugą stronę jezdzi sie ciekawiej

320

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

żeby polatac w drugim kierunku to musisz uzgodnic to z wszystkimi latajacymi po torze najlepiej stanowczo postawic ich w sytuacji dokonanej  Ja tak robie ;) albo  w tyg jak jest mało ludzi to latasz jak chcesz

SUZUKI RMZ 450
   #94

321

Odp: Trening Stary Kisielin Weekend !!!

mack1111 napisał/a:

żeby polatac w drugim kierunku to musisz uzgodnic to z wszystkimi latajacymi po torze najlepiej stanowczo postawic ich w sytuacji dokonanej  Ja tak robie ;) albo  w tyg jak jest mało ludzi to latasz jak chcesz

własnie najlepiej w sytuacji dokonanej, raz tak zrobiliśmy z kolegą, po paru kółkach pojawiła się flaga, zjechalismy, podszedł do mnie jakis ziomeczek i zaczał mówić coś o jakiś pachołkach, agrafkach, padokach, chyba mu się wydawało że conajmniej na motogp się znajduje, stwierdził też ze wracamy do normalnego kierunku bo tak chcą wszyscy i jest bezpieczniej... pfff :):)