316 Ostatnio edytowany przez Lubart (2013-01-25 20:51:00)

Odp: Zawody 2013

Dobra spinka nie jest zla;)
Dzisiaj bylem u lekarza, ktory wypisal mi zaswiadczenie. Na moja prosbe wypisal takze karte zdrowia sportowca. Chociaz pierwsze primo nie chcial tego zrobic bo podobno zaswiadczenie jest wystarczajace, dodal oczywiscie ze pracujew zawodxie x lat i wie lepiej. Druga sprawa na karcie jestjakis numer rejestru gdzie wpisal sport motocyklowy. Sa jeszcze miejsca na wskazowki instruktora.
ocb?

Crazy nice joke;)
Raczej chodzilo mi o zaswiadczenie versus karta zdrowia sportowca

***427***

317

Odp: Zawody 2013

Lubart napisał/a:

Sa jeszcze miejsca na wskazowki instruktora.
ocb?

Tam sie wpisuje tradycyjne "Gazu piz...o!"

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

318

Odp: Zawody 2013

[url]http://www.supermoto.pl/wp-content/gallery/2009/2009_pleven_dr/img_3481.jpg[/url]

jakoś tak to chyba było ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

319

Odp: Zawody 2013

NIE WIERZĘ JUZ JEST!!
[url]http://www.pzm.pl/pliki/zg/motocykle/supermoto/regulaminy/zasady_rozgrywek_supermoto_2013.pdf[/url]

***427***

320

Odp: Zawody 2013

wykuć na blachę :)

"Kolory muszą być matowe i zgodne z katalogiem RAL:
• Czarny 9005, • Żółty 1003, • Czerwony 3020, • Zielony 6002, • Biały 9010
3.4. Kolory numerów i tła (matowe) dla poszczególnych klas:
• klasa S2  - dowolne (zalecane - żółte tło i czarne cyfry lub zielone tło i białe cyfry),
• klasa C1 - białe tło i zielone cyfry,
• klasa C2 - białe tło i czerwone cyfry"

DRZ400SM + WR250F + PW80

321 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-27 18:52:28)

Odp: Zawody 2013

.

322 Ostatnio edytowany przez samson (2013-01-28 15:32:31)

Odp: Zawody 2013

To macie co chcieliście:

Odpowietrzenia silnika i skrzyni biegów muszą być doprowadzone do dedykowanego dla
motocykli Supermoto zbiorniczka przechwytującego. Zbiornik ten musi spełniać
wymagania odnośnie szczelności (zabronione jest stosowanie puszek po napojach,
butelek dziecięcych, pojemników lekarskich itp.). Motocykle z silnikami 4-suwowymi
muszą posiadać zamknięty system odpowietrzający.

Po co to ku*wa komu ? Kto wymyśla takie rewelacje ? Na szczęście nie ma wymienionego pojemnika po keczupie.
Przypominam wszystkim zawodnikom, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom i wymaganiom firma Pudliszki zaczęła
produkcję zbiorniczków "Dedykowanych dla motocykli supermoto". POLECAM!!!

Dodatkowo:
1.22.1. 15 minut przed startem zostaje otwarty tzw park przedstartowy. Na 3 min przed
startem wyścigu park zostaje zamknięty. Na zawodników, którzy zjawią się po
zamknięciu parku zostanie nałożona kara 10 sekund doliczonych do całkowitego czasu
wyścigu. W parku zawodnicy są ustawieni zgodnie z rozstawieniem na starcie. Można
używać koców grzewczych, dokonywać napraw, zmian kół itp.

No to już jest drodzy Państwo kwintesencja skrajnego radykalnego idiotyzmu. Po jaką cholerę takie debilizmy wprowadzać?
Może autor wyjaśni co miał na myśli?

Do układu chłodzenia wolno stosować wyłącznie wodę lub wodę z dodatkiem alkoholu
etylowego.

Jest i nasz wymarzony glikol. Autor zapomniał o pogrubieniu tekstu, tak żeby go było słabo widać w regulaminie. Przy okazji zapomniano o płynie hamulcowym. Wszak jego wycieki zdarzają się nie rzadziej niż wycieki płynu chłodniczego a jest równie śliski. Ja swój już zastąpiłem wodą z alkoholem (Wódka marki Krupnik, polecam bo tania).

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

323

Odp: Zawody 2013

Samson ja mam wrażenie , że totalnie nas olali, składaliśmy swoje postulaty, no i co? poszły zmiany najbardziej debilne i tak jak Ty piszesz to jest odiotyzm z tym parkingiem zbiorniczkami itp. Ja wezme sobie butelkę po wódce albo po rozpuszczalniku i co ? gówno mi zrobią, jestem na maksa wkurwiony

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

324 Ostatnio edytowany przez samson (2013-01-28 15:56:56)

Odp: Zawody 2013

Trawer masz rację...ale czy gówno Ci zrobią, ano zrobią. Nie dopuszczą Cię i tyle.
Jeżeli jesteście zainteresowani druknę u nas w drukarni naklejki "dedykowany do supermoto" w trzech językach, koszt sztuki 1 pln ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

325 Ostatnio edytowany przez Lubart (2013-01-28 16:24:33)

Odp: Zawody 2013

"Wymagania odnośnie szczelnosci" to konkretnie  z jaka norma maja byc zgodne?

znalazłem propozycję ....

[url]http://www.udt.gov.pl/pdf/akty/trujzrac.pdf[/url]
LOL

***427***

326

Odp: Zawody 2013

Regulamin jak na mistrzostwach Europy.
Tylko zapomniano, ze zawodnicy to totalna amatorka, z pospolitego ruszenia.

A doczytaliscie sie jakis uklonow PZM w strone nas, pseudo zawodnikow?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

327 Ostatnio edytowany przez trawer (2013-01-28 16:46:01)

Odp: Zawody 2013

To teraz popatrzcie o jakie zmiany wnioskowaliśmy i porównajcie jakie (czyje) zostały wdrożone, i to ma być wyciągnięcie ręki do nowych zawodników?, pal ze mną bo ja to sobie kupie ten pieprzony zbiorniczek tzw. Dedykowany, i kupię agregat aby grzać opony w tym pieprzonym parku przedstartowym, aby wystartować z tego parku potrzebny jest mechanik który zdejmie koce odprowadzi agregat, już to widzę jak w PP wszyscy mają mechaników, bo Panie z parasolkami to na pewno się znajdą:) , a co z ludźmi którzy mieli zacząć przygodę z zawodami? a no nic po prostu odpuszczą sobie. Pytam się gdzie nasze ważne postulaty?!!!, Samson kupuje od Ciebie taką naklejkę i proponuje wszystkim kupić butelki po ketchupie z naklejką Samsona

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

328

Odp: Zawody 2013

... jak będzie wyglądała ta strefa przedstartowa np. w Gostyniu, gdzie w ogóle nie ma zbyt dużo miejsca?

***427***

329

Odp: Zawody 2013

Ciekawe jak zmieszczę w strefie przedstartowej namiot, tira z generatorami prądu, mechaników, narzędzia i zapasowy motocykl ?

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

330

Odp: Zawody 2013

Panowie ,tak sobie czytam ten temat i powoli mi sie już przelewa...  ja wiem że to jest forum i służy do pisania i wyrażania swoich opinii ,ale jest was kilku, którzy w żaden sposób nie wnoszą kompletnie nic w promocje i rozpowszechnianie  SUPERMOTO ,a wręcz na siłe wyszukujecie "myki" w regulaminie i PZM-ocie które to by miały odwieźć potencjalnych zawodników od startu w zawodach...
Przecież jeśli się Wam nie podoba - stwórzcie własną organizację ,własne regulaminy -lub najlepiej brak ,a w ramach wpisowego litr wódki i bawcie się dobrze.
Njlepiej jest tylko narzekać, w czym Wam znowu przeszkadza "przedpark" - przecież to jest tylko po to żeby każdy był na czas, chyba na całym świecie to stosują i nie pisze tu o zawodach rangi europy czy świata...
...Tak musiałem już coś napisać
A h....ej baletnicy to i wiecie co :)