346

Odp: Zawody 2013

hermes kocham Cię ;)))

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

347

Odp: Zawody 2013

Hermes, wstaw jeszcze inne moje zdjęcie, to na którym ciągnę przyczepkę, a na przyczepce wstaw zestaw kół, komplet opon, koce, agregat, mechanika, szafkę narzędziową, stojak. Nazwę to już napewno sam dobrze wymyślisz :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

348

Odp: Zawody 2013

Mariuszzzzz!!! Trzymając Cię za słowo, Ty załatwiasz dziewczyny, a ja latam po parku zamkniętym z kocami. Agregat i szafkę narzędziową mam, więc pozostaje tylko kwestia lachonów:)

rmz 250
gas gas txt 250

349

Odp: Zawody 2013

metys napisał/a:

Mariuszzzzz!!! Trzymając Cię za słowo, Ty załatwiasz dziewczyny, a ja latam po parku zamkniętym z kocami. Agregat i szafkę narzędziową mam, więc pozostaje tylko kwestia lachonów:)

hehehe ok, :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

350

Odp: Zawody 2013

metys napisał/a:

Mariuszzzzz!!! Trzymając Cię za słowo, Ty załatwiasz dziewczyny, a ja latam po parku zamkniętym z kocami. Agregat i szafkę narzędziową mam, więc pozostaje tylko kwestia lachonów:)

Przemilczę kwestie lachonów ,bo chyba o czymś nie wiem :))

f- Motocross Supermoto

351

Odp: Zawody 2013

Morena napisał/a:
metys napisał/a:

Mariuszzzzz!!! Trzymając Cię za słowo, Ty załatwiasz dziewczyny, a ja latam po parku zamkniętym z kocami. Agregat i szafkę narzędziową mam, więc pozostaje tylko kwestia lachonów:)

Przemilczę kwestie lachonów ,bo chyba o czymś nie wiem :))

zrobisz im wstępny kasting i już jest pełna kontrola:). Poza tym to dla mnie, trawer już ma... yamahę;P.
Dobra dość tego offtopa, bo mnie zablokują. Musiałem jednak interweniować dla rozluźnienia tej napinki.
To wszystko ze względu na pogodę i brak możliwości polatania

rmz 250
gas gas txt 250

352

Odp: Zawody 2013

i tu masz rację Metys, widzimy się w pierwszy słoneczny, ciepły dzionek w Toruniu :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

353

Odp: Zawody 2013

maniek-rr312 napisał/a:
Crazy napisał/a:

Czy ktos wie jak bedzie wygladala obsada w 2013 w MP?
Maniek, masz rozeznanie?
Wiem ze Marcys sie wyprzedaje bo ma inne plany na 2013, a co z reszta?

1. Crazy
2. Maniek
3. Rybski
4. Szymon
5. Żółty ?
6. Kaczor ?
7. Czapka
8. Paweł Ż
9. Jędrzej Ż
10. Tomasz Ż
11. Rafał
12. Michał Eliasz
13. Sebek
14. Marcin Kołoczek
15. Marcin Dziawer ?

16. Paolo  :)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

354

Odp: Zawody 2013

17. Paweł Leśkow

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

355

Odp: Zawody 2013

Paweł Leśków - on nie ujeżdża przypadkiem CR 500 ?

Kawasaki KX250F

356 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-27 18:50:37)

Odp: Zawody 2013

.

357

Odp: Zawody 2013

paolo napisał/a:
senso napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

1. Crazy
2. Maniek
3. Rybski
4. Szymon
5. Żółty ?
6. Kaczor ?
7. Czapka
8. Paweł Ż
9. Jędrzej Ż
10. Tomasz Ż
11. Rafał
12. Michał Eliasz
13. Sebek
14. Marcin Kołoczek
15. Marcin Dziawer ?

16. Paolo  :)

Tak szczerze Senso to jeszcze nic pewnego na MP muszę dokładnie zbilansować budżet
i w tym celu załatwić jeszcze jednego sponsora
brakuje jeszcze na 1 i 1/2 rundy  (chyba że ma ktoś wolne 15k pln ??) wtedy już wszystko będzie wiadomo

ps Samsung dużo Ci sypnął  na ten rok ??

Właśnie nie za wiele z racji tego że olałem tamten sezon. Fakt że te 80 tysi pozwoli mi na starty w sezonie 2013 ale tylko w jednym Kraju a nie jak planowałem w 3 :( . Nie wiem jeszcze na które sie zdecydować ale czytajac to forum stwierdzam że trzeba odpuścić jazde w PLN . Prawdopodobnie Francja . A Ty jakie plany ? Tylko PLN czy lecisz jeszcze Niemcy ( bo takie sluchy mnie doszly )

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

358 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-27 18:49:02)

Odp: Zawody 2013

.

359

Odp: Zawody 2013

No to chłopaki załamaliście mnie, bo ja ledwo od swoich sponsorów wyciągnąłem 50 tysi i teraz boję się że mi zabraknie, dobrze, że jadę tylko w PP to jakoś przebieduję ten sezon.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

360

Odp: Zawody 2013

paolo napisał/a:
senso napisał/a:

Właśnie nie za wiele z racji tego że olałem tamten sezon. Fakt że te 80 tysi pozwoli mi na starty w sezonie 2013 ale tylko w jednym Kraju a nie jak planowałem w 3 :( . Nie wiem jeszcze na które sie zdecydować ale czytajac to forum stwierdzam że trzeba odpuścić jazde w PLN . Prawdopodobnie Francja . A Ty jakie plany ? Tylko PLN czy lecisz jeszcze Niemcy ( bo takie sluchy mnie doszly )

nie to plotki z tymi Niemcami ten rok cały spędzam we Włoszech jako koordynator Lindner-a
zgodziłem się na tą robotę tylko pod warunkiem że  jako premię fundują mi starty w Italian Supermoto Championship Series  (camper , opony , części + wpisowe prócz motocykla) więc jadę moją obecną kozą ;)

dlatego na MP przeciętnie mi zależy (a ponadto Pomposa i tak pokrywa mi się z Zieloną Górą)

więc Senso to temat do dogadania możesz oprócz Francji pojechać jeszcze część Italian Supermoto Championship Series
a ja zamiast MP to oprócz Włoch mógłbym pojechać część French Supermoto Championship
we dwóch zawsze raźniej na tym "wygnaniu"

Paolo dam znac co w temacie Italian Championship. Pod koniec tygodnia mam rozmowy jeszcze z Grupą Azotów więc jest iskierka nadziei że  polecimy razem całą serie Włoską. A jak sprzętowo stoisz. Słyszałem że kat 2013 stoi w garażu dzięki udanym rozmową z Rafinerią Lotos Jasło . Prawda to ?

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121