301 Ostatnio edytowany przez Lubart (2013-01-24 23:02:23)

Odp: Zawody 2013

To kiedy bedzie szyszkowy regulamin? Bo dzieki opoznieniu w publikacji  pjerdol.× harmonogramu zle zaplanowalem uw. Chyba zaczynam zdziebko nienawidzic pzm.
Jak tam przygotowania do sezonu? Pytanie numer dwa kto mnie przygarnie na wspolna podroz do Gostynia? Nie jestem uciazliwy, postaram sie nie odzywac i podziele sie glikolem mam zapas;)

***427***

302

Odp: Zawody 2013

a wy swoje :/

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

303

Odp: Zawody 2013

trawer napisał/a:

Dla mnie Zielona Góra będzie stratna, znowu będzie urodzinowo :), fajny sezon zapowiada się :)

Chyba już tego nie udźwignę, Trawer miej litość chłopie:)

304 Ostatnio edytowany przez samson (2013-01-25 10:31:10)

Odp: Zawody 2013

Nie my swoje tylko ile można przygotowywać regulamin? Ludzie mają swoje plany, ja swoje uzależniam od sensu regulaminu, więc nie można mieć wszystkich w dupie i czekać do maja z jego opublikowaniem. Ps. Warto inwestować na giełdzie w spółkę Boryszew bo handlują glikolem i pewnie pójdą w górę przed sezonem ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

305

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

Ps. Warto inwestować na giełdzie w spółkę Boryszew bo handlują glikolem i pewnie pójdą w górę przed sezonem ;)

Na ryj polecą, przecież ma być kategoryczny zakaz :) Jak odpadnie cała brać supermotowa to stracą dobre 30 litrów na sezon.

306

Odp: Zawody 2013

mcienki napisał/a:
trawer napisał/a:

Dla mnie Zielona Góra będzie stratna, znowu będzie urodzinowo :), fajny sezon zapowiada się :)

Chyba już tego nie udźwignę, Trawer miej litość chłopie:)

Cienki Nie ma lekko :), najwyżej wątrobe wymienisz :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

307

Odp: Zawody 2013

szwinia to była prowokacja, chciałem wkręcić ludzi to by mi podbili kurs kupując akcje Boryszewu, a Ty wszystko zepsułeś ;)
ps. kupuje w takim razie akcje Motula ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

308

Odp: Zawody 2013

samson napisał/a:

szwinia to była prowokacja, chciałem wkręcić ludzi to by mi podbili kurs kupując akcje Boryszewu, a Ty wszystko zepsułeś ;)
ps. kupuje w takim razie akcje Motula ;)

Samson Kup lepiej akcie Berleya bo Wiśnia jest głownym dystrybutorem i mnóstwo sprzedaje tego czegoś :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

309

Odp: Zawody 2013

Aaaaa sorry :/ Dla mnie prowokacja to np. jak ktoś opowiada dowcip o dwóch papieżach którzy dymają wielbłądzice w zaułku, dlatego nie skumałem.

310

Odp: Zawody 2013

Maniek wez pod uwage ze niektorzy musza zaplanowac caly urlop do 10 stycznia. Jak zawody sa w sobote to warto by bylo pojawic sie w piatek w ciagu dnia, a nie z wywieszonym jezorem pruc w piatek wieczorem i dojechac w nocy. Moze tez chcialbym polaczyc dlugi urlop z zawodami w koszalinie.
Poza tym w regulaminie sa zapisy mowiace chociazby o kolorystyce pol, jak chce zrobic okleine wczesniej to nie moge bo moze beda takie jak w zeszlym roku a moze wymysla ze rozowe bo takich jeszcze nie bylo.

***427***

311

Odp: Zawody 2013

bez ciśnień z tym regulaminem, Lubart terminy rund masz potwierdzone wiec urlop to już chyba nie problem wyliczyć, a co do oklein to Blitz robi jak ich dobrze pociśnies w ciagu miesiąca wiec jeszcze zdążysz ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

312

Odp: Zawody 2013

ale w czym brak regulamnnu przeszkadza?? Raczej urlop jest uzalezniony od kaledarza, który już jest. Jeżeli w regulaminie napiszą że musisz mieć kolor fioletowy tla to nie poedziesz bo chciałeś mieć pistacjowy w różowe kropki??

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

313

Odp: Zawody 2013

Chyba sie nie zrozumielismy przekaz jest taki, ze dzieki poznemu opublikowaniu kalendarza nie moglem dopasowac urlopu, a teraz nie moge tego zmienic.
Co do regulaminu to wartoby bylo znac jego zapisy aby potem na szybko nie zmieniac np pol numerowych i nie tracic kasy. Nie kazdy robi wszystko na ostatnia chwile.

***427***

314

Odp: Zawody 2013

Ale się spinacie ... jakby to jakieś wyscigi były:)) Regulamin pewnie bedzie podbny jak w zeszłym roku więc nie podniecajcie się za bardzo:)

To nie superstoki czy inne puchary gdzie trzeba konia przygotować z reg. tech.  U nas wszystko jest dozwolone, więc nie ma stresu:)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

315

Odp: Zawody 2013

wszystko za wyjątkiem glikolu... ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl