31

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Sikorini napisał/a:

Za daleko mam by oglądać. Ponad 600 km niestety a w ciemno strach jechać

Ja bym jechał :)
wygląda zacnie :)

life's 2 short 2be slow

32

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Może Sikorini szuka sprzęta z folią na siedzeniach ;) A ty Plaster go namawiasz na dalekie eskapady :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

33 Ostatnio edytowany przez Sikorini (2012-07-18 13:14:09)

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Nie mówię, że z folią na siedzeniach. Ale sam wiesz jak to człowiek się najeździł po Polsce oglądając motorki albo samochody. Na zdjęciach igła po rozmowie igła przyjeżdżasz i kupa.

Wiadomo jak plastiki w kiepskim stanie to niech chociaż mechanicznie bd w dobrym , albo odwrotnie. A nie że jedno z drugim jak to bywało ...

Aktualnie szukam wolnego czasu by wybrać się po to jako że 250 km:
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2482840599[/url]

Jak okaże się kolejna kupa to chyba się skuszę na wyjazd te 600 km ...

Cagiva  SM 125-> Suzuki Rm 250-> Gasgas TXT PRO 280

34 Ostatnio edytowany przez bbuh (2012-07-18 13:44:29)

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Sikorini napisał/a:

Za daleko mam by oglądać. Ponad 600 km niestety a w ciemno strach jechać

to sprzet mojego dobrego kumpla. moge za niego reczyc, jak cie to troche pozytywniej nastawi. do wieczora powinien sie zarejestrowac na forum i zabrac glos. tu mozna sledzic temat ww moto w dziale gielda [url]http://forum.supermoto.pl/topic20594-xtx-660.html[/url] . pzdr

drz400e/sm

35

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

600 km taką trasą to nic strasznego, ja wczoraj z mikołajek wracałem niecałe 2h, a ty polecisz prosto A2

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

36

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Plaster stylowa ta Twoja maszyna =)

do autora tematu: ... a myślałeś o Husqvarnie smr 450/510?

37

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

SMR to raczej wyczyn a ja potrzebuje czegoś spokojniejszego.
Koso tylko , że ja raczej musiałbym po kupnie wracać tym na kołach :)

Cagiva  SM 125-> Suzuki Rm 250-> Gasgas TXT PRO 280

38 Ostatnio edytowany przez plaster (2012-07-18 14:36:49)

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

damian1828 napisał/a:

Plaster stylowa ta Twoja maszyna =)

do autora tematu: ... a myślałeś o Husqvarnie smr 450/510?

wiem że stylowa :D
hmm Ja się zastanawiam czemu Sikorini chce yamahe zamiast suzuki DR :P
a najgorsze jest to że przed sprzedażą nie chce zaliczyć jakiejś głupiej gleby wiec popylam lajtowo do pracy i z powrotem oszczędzając maszyne :/ a do tego ona nie jest :/

life's 2 short 2be slow

39

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Pisałem, że mi się nie podoba i ot :D

Cagiva  SM 125-> Suzuki Rm 250-> Gasgas TXT PRO 280

40

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Sikorini, ale jak sie przejedziesz i zobaczysz na żywo to pewnie będziesz inaczej na nią spoglądał. W necie zawsze wszystko wygląda ponuro. Chociarz sie przejedź =)

41 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-07-18 19:25:27)

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Siedząc już w tym temacie od kilku lat mogę śmiało stwierdzić , że DR650 SE i crf 450 są najbardziej niedocenionymi motocyklami w PL.
Za DR chodzi złe zdanie poprzedniego modelu w którym zacierała się głowica i tak każdy powtarza nie mając zielonego pojęcia o tym , że działo się to przez winę użytkowników ( za bardzo wyciągnięte łańcuszki rozrządu wycierały rurkę smarującą) pozatym DR wersja SE to zupełnie nowa konstrukcja, nowy silnik nowa rama ...
Za CRFą natomiast chodzi "wyczyn i remonty co sezon" co też jest kompletną bzdurą i nawet tego nie będę podpierał na konkretnej CRF bo chyba każdy już wie o którą chodzi i jak długo się trzyma w nienagannym stanie silnika.

motoslide.com

42

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Polecam LC4, najlepiej 625 lub 660 na pewno będzie wyższe i szybsze niż drz no i ma lepszą zawiechę.
serwisem się tak nie przejmuj jak kupisz dobry egzemplarz i będziesz dbał to posłuży a do wibracji się przyzwyczaisz.
Na gimnazjalistki to FMX ;)

LC4

43

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Tylko dobrze szukaj takiego LC4, żeby był zadbany. Choć mój jest fabryką adrenaliny, to na razie serwis dużo więcej mnie kosztuje niż utrzymanie Yamahy WR 450F. No i systematycznie się odkręca, znaczy się śrubki się same rozkręcają :-)

http://www.youtube.com/watch?v=4H0w5DHh0w8

Yamaha WR450F - Brudas
KTM 690 SMC-R - SM

44

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

Hehe o autorozkręcaniu warto pamiętać w tym wypadku - trzeba kontrolować śruby co jakiś czas. Mi się pewnego razu prawie odkręciła wajha zmiany biegów :P Na szczęście prawie, jak czułem że jest luźna dokręciłem w palcach i na dojazd do domu wystarczyło. W sumie mam wrażenie że przyczyny 90% problemów z LC4 są dwie: użytkownik i wibra. Z tym, że od wibry Ci moto nie wybuchnie:D

http://bikepics.com/members/rr666/
XF650 -> LC4 SM+E -> Z1000 -> EXC400 E+SM -> Transalp 600 '96 (jeszcze kiedyś SM kupię!)

45

Odp: Jakie SuMo? XTX vs LC4 vs DRZ vs FMX

plaster co Ci daje taśma  na wydechu? Częściej bucha ogniem z tłumika?

Monkey ma racje 660 teoretycznie lepiej jedzie od reszty. Nie wiem jak w praktyce, ale na papierze wygląda lepiej =)