1

Temat: supermoto 50

Witam. Postanowiłem w tym sezonie sprzedać skuter i kupić coś fajniejszego. Wybór padł na supermoto ze względu na finanse.
W oko wpadły mi 2 modele: Derbi Senda 50 i CPI SM 50. Który z nich możecie mi polecić ? Który jest mocniejszy, ma lepszą dostępność części. Na obu siedziałem i wiem, że CPI jest wyższy, co da się odczuć. Ewentualnie może polecicie mi coś innego w tej pojemności do 4000 zł.

2

Odp: supermoto 50

Części do obu są dobrze dostępne. Ważne żebyś pewnie siedział na moto. Mocniejsze jest Derbi (o ile się nie mylę)

http://www.youtube.com/user/Luzak47
Dum spiro, spero
♥ Supermoto ♥

3

Odp: supermoto 50

Miałem kiedyś Derbi. Polecam! Dobra pozycja za kierownicą, wygodne, jak na 50 dość żwawe. Nie wypowiadam się na temat CPI-nie wiem, nie miałem.

Bez moto...

4

Odp: supermoto 50

Na jednych stronach piszą, że cpi ma silnik Minarelli Am6 a na innych nie, czy to prawda ?

5

Odp: supermoto 50

Jest wiele silników AM6 nie które są  podobne a nie które inaczej wyglondają porostu każde moto chłodzone cieczą ma silnik Am6 nie licząc paru wyjątków ;]

SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI SUZUKI

6

Odp: supermoto 50

Ale czy z częściami do niego nie ma żadnych problemów ?
Czy jest możliwość zwiększenia mocy w cpi ?

7

Odp: supermoto 50

Do 4000 znajdziesz sporo ciekawych moto :) Cpi nie jest niestety na am6 wiem bo sam miałem :)
Szukaj hm cre, huski wsm 50 bo najlepsze zawieszenia mają, reszta to wszystko to samo :)
Yamahe dt też za tą kase kupisz :) Przez 2 lata śmigałem na sherco hrd 50 SM i bardzo polecam, rowniez jest na am6 :D

Husqy SMR-R 450

8 Ostatnio edytowany przez maciek24043 (2012-04-09 22:58:37)

Odp: supermoto 50

Zależy mi też żeby to nie był jakiś chinol, bo kolega ma choppera, jakiegoś kingwaya i co rusz mu się w nim coś pieprzy :) i z CPI mam ten plus, że mam do kupienia pod ręką za 3500 zł :)

9

Odp: supermoto 50

CPI to własnie chinol :)

Husqy SMR-R 450

10

Odp: supermoto 50

sam sobie odpowiedziałeś co to jest cpi i co z nim będziesz miał na co dzień jak go kupisz ;p

11

Odp: supermoto 50

Ja bym brał Derbice!

Bez moto...

12

Odp: supermoto 50

Tzn, że lepiej szukać okazji i wyrwać Derbi ? a co to tych modeli, które mi wysłałeś kusloncu to mało znalazłem w dobrej cenie :D

13

Odp: supermoto 50

Najlepiej w wersji DRD ! ;) Ja bym wyrywał Derbi, fajna Łania :D

Bez moto...

14

Odp: supermoto 50

kusloncu napisał/a:

CPI to własnie chinol :)

Nigdy bym nie powiedział... To przykre ;p

Bez moto...

15

Odp: supermoto 50

czyli Senda jest najlepszym wyborem ?