46

Odp: supermoto 50

Kolega kupil ostatnio nowa Derbi Sende X-race na kolach enduro. Wrzucil ostatnio jakies sprzeglo i wydeszek leo vinca i szczerze powiem ze moja dt na seryjnym wydechu dobrze odblokowana szla lepiej. Do DT 50 tez masz w pip czesci. Ja na swojej przelatalem 3 lata i jedynie co zrobilem to byla wymiana swiecy, zebatki i manetek :D Sprzet pancerny i moim zdaniem lepiej oddaje moc, bo ciagnie juz od dolu (heheh:D) a derbi kumpla nic, nic a jak wpadnie w rezonans to cos tak czuc.

47

Odp: supermoto 50

Znalazłem jakiegoś kolesia, który ma w ofercie dużo  Send. Ale ma też Peugeota XPS 50 i Bete RR 50, wiecie coś na temat tych sprzętów, wybieram się do niego w sobotę i chciałbym mieć jakieś informacje na ich temat :)

48

Odp: supermoto 50

Bierz Sende! ;)

Bez moto...

49

Odp: supermoto 50

Ja polecam Sherco HRD. Mój kolega miał, wyglądała super no i ładnie szła jak na 50ccm. A jak nie to peugeot XP6 w sm. :DXPS  posiada silnik AM6... Jest prawie to samo, co XP6. O ile się nie mylę, to rożni się tylko ramą. :)

50

Odp: supermoto 50

[url]http://allegro.pl/sherco-hrd-50ccm-minarelli-am6-i2271138816.html[/url]
[url]http://otomoto.pl/peugeot-xp-6-2007-okazja-M3116478.html[/url]
[url]http://allegro.pl/peugeot-xps-50-senda-dt-am6-supermoto-tzr-yamaha-i2257822454.html[/url]

Wszystkie dobre jak na 50ccm :D

51

Odp: supermoto 50

Ja już mam wybrane miejsce do kupienia, ale jest tam tego troche i chce mieć pojęcie co moge kupić :D

52

Odp: supermoto 50

Sherco sam miałem i naprawde polecam :)
Choć to które wstawiłeś nie wyglada najlepiej :)
Peugeot
XP6 to enduro
XPS supermoto :)

Husqy SMR-R 450

53

Odp: supermoto 50

Ja Sherco też polecam... Super motorek. :)

54 Ostatnio edytowany przez kacpikSM (2012-04-13 18:08:42)

Odp: supermoto 50

Szczerze to jeden h** ;)  Przeważnie wszystkie mają am6 lub ew. jakiś podobny konstrukcyjnie do am6 silnik. Jedynie co to mogą różnić się plastikami czy zawieszeniem, którym nie wiem czy tak bardzo Cię interesuję. Jeden z doświadczenia napisze ''bierz sende'', drugi np. bierz xps 'bo kolega miał i mi się podobał''. Sam stwierdzisz co wybierzesz. Możesz podać jakieś konkretne linki to wtedy ew. coś doradzimy Tobie.

sms 125 --> smr 450

55

Odp: supermoto 50

siemano,
akurat się składa że kupowałem od tego gościa moto, co ma wystawionego tego peugota xps w Bielsku.
Ja śmigam na Rieju Spike i też nie narzekam.Całkiem ładnie śmiga.Najlepiej się dosiąść do moto żeby było wygodnie.
Pozdro;)

56

Odp: supermoto 50

Tak się składa, że ten koleś z Bielska wszystkie już sprzedał :(

57

Odp: supermoto 50

maciek24043 napisał/a:

Tak się składa, że ten koleś z Bielska wszystkie już sprzedał :(

no niestety u niego trzeba szybko kupić bo tak to odrazu schodzą,sam się przekonałem,że głębsze zastanawianie nie ma sensu u tego gościa:P

58 Ostatnio edytowany przez TheGreat (2012-04-13 20:53:12)

Odp: supermoto 50

Bierz to co będzie w najlepszym stanie, model nie ma znaczenia, tak jak pisałem wcześniej byle był silnik am6 lub derbi.

59

Odp: supermoto 50

Senda zakupiona, ten z Bielska znowu sprowadził :D najlepsze jest to, że pół godziny po mnie przyjechali następni po Sende :D

60

Odp: supermoto 50

Gdy będziesz miał moto, to daj jakieś fotki. :D