16

Odp: supermoto 50

Moim zdaniem TAK! ;)

Bez moto...

17

Odp: supermoto 50

Masz PW.

Bez moto...

18

Odp: supermoto 50

Kupa,Senda wcale nie jest najlepszym wyborem :)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

19

Odp: supermoto 50

No huska 50 jest lepsza ale ciezko Ci bedzie dorwać w takiej kasie, ja swoją 2006 w zeszłym roku sprzedałem za 3900 wiec może coś znajdziesz ale myśle ze w tej chwili ciezko :) Wszystkie 50 to jest prawie to samo :)
Silnik am6 i derbi sie nie róznią mocą ani spalaniem ani v maxem, jednak ich własciciele toczą odwieczną wojne o to który jest lepszy :D

Husqy SMR-R 450

20

Odp: supermoto 50

Senda to bardzo dobry wybór :) wydaję mi się, że lepszy od CPI.

21

Odp: supermoto 50

co prawda nie supermoto ale zaczynałem od suzuki rmx 50 i narzekać na niego nie mogłem, nic się nie psuło itd

22 Ostatnio edytowany przez TheGreat (2012-04-10 21:20:37)

Odp: supermoto 50

Bierz coś z silnikiem am6 lub derbi reszta nie ma większego znaczenia. W silniku derbi jest lepsza skrzynia biegów przynajmniej w tym D50B0.

23

Odp: supermoto 50

Chyba zdecyduje się na Sendę :) ale mam jeszcze jedno pytanie: czym się roźni wersja DRD o X-Treme ?

24

Odp: supermoto 50

napisz na gg 9222115  dosc sporo wiem na temat sendy to CI coś pomoge :)

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

25

Odp: supermoto 50

najlepsze sm w klesie 50cc to zdecydowanie HM  cre w wersji derapage, jeszcze husqwarna CH racing tez jest bardzo profesjonalna. HM'my mają najlepsze zawieszenia i silnik AM6 składany na lepszych pozespołach niż np. yamaha dt. Ostatnio widziałem hm'ma na allegro za niecale 4k. teraz tez są ale dosyc drogie.
był juz podobny temat na forum: [url]http://forum.supermoto.pl/topic18344-sm-50.html[/url]
tutaj moze cie cos zainteresuje: [url]http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=231368&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

italian power ---> TM racing !!

26

Odp: supermoto 50

tylko, że i HM i Husqvarna są praktycznie nie dostępne, więc chyba najlepszym wyborem jest Senda.

27

Odp: supermoto 50

z sendy na pewno będziesz zadowolony bo to dobre moto. :)

italian power ---> TM racing !!

28

Odp: supermoto 50

ja męczę Sendę 125 trzeci sezon i zero problemów poza olejem , klockami , paliwem i powietrzem w kołach ;)
Do miasta jest ok przy czym mało pali i zbiera się całkiem ciekawie powodzenia

29

Odp: supermoto 50

senda 125 , no prosze Cię !  przecież  to jest najsłabsze 125 w 4t chyba :PP


Bierz Sende :) duzo częsci i coraz wiecej tych motorów w Polsce :))

speedfight II->senda ->DT50->Aprilia mx 125->drz 400->wr450

30

Odp: supermoto 50

gdzie napisałem ,że jest najmocniejsza ?
Lepiej spytaj ile wydałem na naprawy a wtedy sie wyrywaj... jednemu styka skuter drugi musi miec 1000RR to z czym do mnie bijesz bo nie czaje