31

Odp: odpowietrzanie hamulca

a jak tloczek zacisku
nie jest zapieczony ??

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

32

Odp: odpowietrzanie hamulca

Nie jest. Wszystko  rozbieralem, czyścilem i było ok.

evolution09x, dnia 27 Maj 2013 - 17:20, napisał:
Nie wiem nawet co to tłok.

Stań przed dużym lustrem, rozepnij rozpór, odchyl nieco nachy i patrz uważnie... to jest tłok... cylinder wygląda inaczej i bywa przeważnie noszony pod spódnicami... :)

33

Odp: odpowietrzanie hamulca

Odkopuje bo za jakiś czas czeka mnie wymiana płynu w układzie.
Jak wygląda procedura odpowietrzenie gdy mamy pompę radialną z odpowietrznikiem?
Normalne układy już robiłem wielokrotnie ale tam nie było odpowietrznika na pompie a jedynie na zacisku.

Litrowy Gixer

34

Odp: odpowietrzanie hamulca

Ja bym robił tak jak standardowy układ. Ściąganie strzykawką od zacisku. Górny odpowietrznik tylko pomaga. Pompkę może FTE masz?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

35

Odp: odpowietrzanie hamulca

Najpierw odpowietrzasz zacisk, potem pompę. Zero filozofii, wszystko jak z normalną pompą.

KXF 250 '14

36

Odp: odpowietrzanie hamulca

początek może być słaby, więc wężyk na odpowietrznik zacisku się przyda. Musisz jakoś zassać, czy dużą strzykawką, czy jakimś urządzeniem to już Twoja inwencja.

Najpierw zacisk, potem przy pompie. ja powtarzam proces i jest ok :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

37 Ostatnio edytowany przez KML (2015-04-13 10:45:13)

Odp: odpowietrzanie hamulca

Ok dzięki , jakoś wydawało mi się że pompa pierwsza powinna być odpowietrzona aby nie pchała powietrza w cały układ.
Moja pompka to brembo

Litrowy Gixer

38

Odp: odpowietrzanie hamulca

Ja też myślałem ze najpierw pompę a pózniej zacisk , w piątek pojechałem do mechanika bo też mam pompę z odpowiatrznikiem i i zacisk cztery tłoczki, on wyciągał powietrze od zacisku szczykawką powolutku i naciskał klamkę , odpowietrzyl i jest git .

Ktm#exc#525#sm