1

Temat: kask i buty

W jakiej firmy kaskaćh jeździcie?
Może ktoś poleci coś w dobrej cenie spełniające w pełni swoje zadanie?
Konkretnie firma/producent.

titto

xt660x

2

Odp: kask i buty

Ja jezdze w Lazerze, ale widzialem na targach EXPO Airoha, ktory kosztowal 1500 zl, ale wazyl tylko 1000gram. Na prawde czuc bylo, ze jest bardzo leciutki. Tylko ta cena ;/

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: kask i buty

lazer drake.
bardzo lekki 1100 gram, cena ok 600 pln
buty sidi crossfire srs
byłem u chłopaków w motoX, mają butki 661 baaaardzo lekkie. ale to baaaaaardzo. tylko nie wiem ile kosztują.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

4

Odp: kask i buty

Fajny jest airoh s4 ale to kask supermoto tyle ze do jazdy codziennej. Ale solidnie wykonany i lekki bardzo do tego świetna wentylacja. Mi pasuje cena to około 650 zł.

Nie bierz życia zbyt pważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.

5

Odp: kask i buty

Ja latam w airohu s4 i jestem zadowolony, dobra wentylacja, waga 1350g, cena ~650zł na allegro, myślę że jakoś odpowiednia do ceny

jakubek

6

Odp: kask i buty

cena w oklicy 600 pln jest do przyjęcia
Jednak nie wiem nadal jakie buty wybrać, dwa sezony temu wydałem kase na smxr ale w przypadku supermoto buty będą się zuzywały dużo szybciej.
Z jakich korzystacie?

titto

xt660x

7

Odp: kask i buty

sidi crossfire srs. buty są co prawda dość drogie, ale mają wymienne podeszwy mocowane na stalowe zapinki. wymiana trwa ok 30 minut(przynajmniej w nowych, może później jak się wyrobi to mniej) podeszwa kosztuje ok 80 zł.

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

8

Odp: kask i buty

Był już podobny temat. Proponuję poczytać : http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=925
pzdr

9

Odp: kask i buty

a jeździł ktoś w butach Forma?
Podobno też mają wymienne podeszwy ... a cena konkurencyjna ...

titto

xt660x

10

Odp: kask i buty

właśnie zakupiłem gaerne supermotard, wymienne części podeszwy , raczej chwalone ale nie mam porównań, za to w dość dobra cena 820 zł.jakby co to moę dać namiar

sm 610

11

Odp: kask i buty

mierzyłem te buty na targach były dokładnie w tej samej cenie.
Może ktoś ma wcześniejsze doświadczenia z tymi butami?

titto

xt660x

12

Odp: kask i buty

rider z krakowa winszuje sobie za nie 1320 a ja kupiłem właśnie u tej pani

sm 610

13

Odp: kask i buty

ja jezdze w kasku Troy lee design model hot wheels,ale szukam jakis db butów narazie mam jakies beriki jeszcze do enduro

14

Odp: kask i buty

czym sie różnią kaski enduro od supermoto?? mam zamiar kupic na wiosne czapkę z goglami i jako ze mam rabaty w firmach: oneal, nolan, grex, xlite to raczej bede szukal wsrod kaskow tych producentow. Polecacie cos??

i jeszcze shark

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

15

Odp: kask i buty

Brzozrider napisał/a:

czym sie różnią kaski enduro od supermoto??


Wg mnie roznią sie jedynie sloganem reklamowym

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30