46

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

kwkm napisał/a:
subek napisał/a:

Heh już pytałem dzisiaj kiedy go będą mieli :) Mam przyjść w styczniu :)

A tak jak już temat odżył to ponawiam pytanie:

Czy mogę przyjąć, że 690 SMC to coś pośrodku Husky SMR i Ducati Supermotard? Dobrze kumam?

hm.. bliżej mu jednak do huski, zdecydowanie.

Hmm, to może porównanie do DRZ? Na DRZ mogę upalać dwie godzinki po lesie i dupa nie boli, za to każdy inny mięsień tak :) Jak siedzenie w SMC jest tak samo wygodne jak w SMR to chyba jednak mocno się zastanowię nad Dorsoduro i Dukiem.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

47

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

subek napisał/a:
kwkm napisał/a:
subek napisał/a:

Heh już pytałem dzisiaj kiedy go będą mieli :) Mam przyjść w styczniu :)

A tak jak już temat odżył to ponawiam pytanie:

Czy mogę przyjąć, że 690 SMC to coś pośrodku Husky SMR i Ducati Supermotard? Dobrze kumam?

hm.. bliżej mu jednak do huski, zdecydowanie.

Hmm, to może porównanie do DRZ? Na DRZ mogę upalać dwie godzinki po lesie i dupa nie boli, za to każdy inny mięsień tak :) Jak siedzenie w SMC jest tak samo wygodne jak w SMR to chyba jednak mocno się zastanowię nad Dorsoduro i Dukiem.

Nie bądź "mientki". Dupa się uklepie.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

48

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

maciey napisał/a:
subek napisał/a:
kwkm napisał/a:

hm.. bliżej mu jednak do huski, zdecydowanie.

Hmm, to może porównanie do DRZ? Na DRZ mogę upalać dwie godzinki po lesie i dupa nie boli, za to każdy inny mięsień tak :) Jak siedzenie w SMC jest tak samo wygodne jak w SMR to chyba jednak mocno się zastanowię nad Dorsoduro i Dukiem.

Nie bądź "mientki". Dupa się uklepie.

dupa nie szklanka :D
ale to też zalezy jak jezdzisz

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

49

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

dupa się przyzwyczaja do twardego. nie bądźcie pussy

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

50

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

Ok, a jakie najdłuższe trasy robiliście na Waszych SMC (ewentualnie innych podobnych sprzętach) i jakie wrażenia? :)

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

51

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

Coś koło 400km z tego 150km nudy i 250km winkli w górach. Źle nie było, trzeba tylko przeboleć proste drogi, bo jak są zakręty to można cały dzień śmigać :D Wiadomo potem droga powrotna co chwile stojąc, haha :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

52

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

Ja swoim LC4 latam turystycznie i po 3 dniach siedzenie się już przyzwyczaja ;) Max. to ok. 900km w ciągu doby, z tym, że mam ciut bardziej życzliwą kanapę z wersji ADV. Po przejechaniu 2kkm w 3 dni od wibracji od wibracji zrobił mi się spory odcisk na stopie.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

53

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

Masaż całego ciała w cenie :D

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

54

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

subek napisał/a:

Ok, a jakie najdłuższe trasy robiliście na Waszych SMC (ewentualnie innych podobnych sprzętach) i jakie wrażenia? :)

Ja dziś zrobiłem około 180 mil i luz. ( dobrze ze założyłem szorty rowerowe z żelem bo by mi tyłek chyba odpadł :) )

Zazwyczaj robię do 150 mil krętych wiejskich dróg i mi wystarcza.

_____________________________________________________________
https://www.youtube.com/user/motodrb/videos
http://adventuresklep.pl
https://www.instagram.com/supermotodrb/

55

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

ja na drz w towarzystwie to te 4 baki ze spokojem wyjeżdżam w ciągu dnia - czyli te 500km

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

56 Ostatnio edytowany przez subek (2011-11-14 10:47:19)

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

No w sumie mi się też wygodnie jeździ na DRZ i jeżeli tak samo będzie na SMC to nie widzę problemu, porównywałeś może kiedyś kanapę z SMC?

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

57

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

subek napisał/a:

No w sumie mi się też wygodnie jeździ na DRZ i jeżeli tak samo będzie na SMC to nie widzę problemu, porównywałeś może kiedyś kanapę z SMC?

Ja mam porównanie do wr450 i exc 400. Jest kolosalna różnica, ja mam kanape a chłopaki w owych sprzętach drewniane belki ;P

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

58

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

No właśnie stąd moje obawy, jak już tu gdzieś pisałem taki sam drewniany klocek jest w SMR, a nie miałem jeszcze okazji usiąść na SMC.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

59

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

subek napisał/a:
kwkm napisał/a:
subek napisał/a:

Heh już pytałem dzisiaj kiedy go będą mieli :) Mam przyjść w styczniu :)

A tak jak już temat odżył to ponawiam pytanie:

Czy mogę przyjąć, że 690 SMC to coś pośrodku Husky SMR i Ducati Supermotard? Dobrze kumam?

hm.. bliżej mu jednak do huski, zdecydowanie.

Hmm, to może porównanie do DRZ? Na DRZ mogę upalać dwie godzinki po lesie i dupa nie boli, za to każdy inny mięsień tak :) Jak siedzenie w SMC jest tak samo wygodne jak w SMR to chyba jednak mocno się zastanowię nad Dorsoduro i Dukiem.

Jak chcesz latać częściej w trasy, po mieście, po torze, to polecam 950/990 SM/SMR.
Miałem 950 SM i była wygodna na co dzień, dawała radę na torach: Poznań, Gostyń i Toruń.
Na Dorsoduro nie jeździłem, Duke ma bardzo podobną pozycję kierowcy jak 950/990 SM mimo że to typowa szosówka, SuperDuke to już bardziej ścigant bez owiewek.
Moim zdaniem siedzeniu (desce) SMC bliżej do SMR niż w/w.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

60

Odp: Aprilia, KTM, może coś innego?

Z tym, ze taki literek to już dość ciężki i mocny sprzęt, boję się ze tego nie ogarne. Od kilku lat nie smigalem żadnym moto po szosie, jedynie drz po lesie upalam.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia