871

Odp: Jakie gumy?

[url]http://www.metzeler.com/site/com/mediaObject/MetzelerSite/DE/grafik-30-05/Grafik-Racetec-DOT/original/Grafik+Racetec+DOT.JPG[/url]

Co do tyłu to się zgadza i nawet jest to logiczne co napisałeś. Ja tylko nie rozumiem dlaczego z przodem jest odwrotnie?!

Hsq SMR 511
#511

872 Ostatnio edytowany przez toivias (2018-05-09 23:23:00)

Odp: Jakie gumy?

Spidi napisał/a:

No to nie ma nad czym dumać - kupiłem.
Zobaczymy co z tego będzie!? ;)
Jak dobrze pójdzie i gumy wyślą jutro to może już w ten weekend przetestuję.

Dziękuję za pomoc.

Trzeba było się odezwać ogarnąłbym w lepszej cenie ;)

Raczej nie wyślą jutro. Jutro do Nich zostaną wysłane najprawdopodobniej, więc przy dobrych wiatrach, do Ciebie wyjdą w piątek.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

873

Odp: Jakie gumy?

Ja dzisiaj z nimi rozmawiałem w ciagu dnia telefonicznie. Twierdzą, że to co mają na Allegro mają u siebie na stanie. Poza tym mieli dzisiaj jakąś dużą dostawę opon, którą rozpakowują i przyjmują na stan. W niej były między innymi Racetec RR K2, nad którymi się zastanawiałem i o nich mówili, że jutro mogą się nie wyrobić z wysyłką...

W niedzielę mamy ustawiony tor na popołudnie a w poniedziałek kolega wynajął na cały dzień - w związku tym czasu mało a chciałbym trochę polatać. ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

874

Odp: Jakie gumy?

Spidi napisał/a:

Ja dzisiaj z nimi rozmawiałem w ciagu dnia telefonicznie. Twierdzą, że to co mają na Allegro mają u siebie na stanie. Poza tym mieli dzisiaj jakąś dużą dostawę opon, którą rozpakowują i przyjmują na stan. W niej były między innymi Racetec RR K2, nad którymi się zastanawiałem i o nich mówili, że jutro mogą się nie wyrobić z wysyłką...

Fakt, sprawdziłem ich lokalizację, być może wyślą. Po prostu podjadą po nie do Olka ;)

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

875

Odp: Jakie gumy?

Te gumy są zajebiste :D Polecam bardzo mocno, ale pamiętaj żeby je rozgrzać bo może boleć :P

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

876

Odp: Jakie gumy?

Bartas napisał/a:

A ja mam takie cebulowe pytanie. Opona metzeler racetec sm slick k1, dokładnie chodzi o tył. Jak wiadomo opona ta ma po bokach takie otwory pokazujące ilość mięsa.
Jak dużo gumy będzie jeszcze pod ta dziurka? Chodzi mi o to że zostało mi ok 1.5mm a ze wczesniejszych obserwacji wiem że na ten tor co pojadę zuzyje jakieś 2mm-2.5mm na pewno, więc na cały dzień nie wystarczy bo daje to do -1mm poniżej znacznika.
Stąd moje pytanie bo szkoda mi gumę wywalac i z drugiej strony nie będzie mi się chciało na torze zakładać nowej.
Swoją drogą te opony bardzo szybko schodzą w porównaniu z gumami ze sporta na których wcześniej jeździłem.

Ilością gumy bym się nie przejmował, tylko może zjeść Ci tak oponę, że nie będziesz w stanie dobrze złożyć motocykla. Musisz obserwować.

Pozdrawiam,
Piotrek

877

Odp: Jakie gumy?

toivias napisał/a:
Spidi napisał/a:

No to nie ma nad czym dumać - kupiłem.
Zobaczymy co z tego będzie!? ;)
Jak dobrze pójdzie i gumy wyślą jutro to może już w ten weekend przetestuję.

Dziękuję za pomoc.

Trzeba było się odezwać ogarnąłbym w lepszej cenie ;)

Raczej nie wyślą jutro. Jutro do Nich zostaną wysłane najprawdopodobniej, więc przy dobrych wiatrach, do Ciebie wyjdą w piątek.

Niekoniecznie. Zauważyłem, że często w Olku już nie ma, a u nich są. Jakby jednak coś brali na stan- tak było np. z supercorsami pro w rozmiarze 150

Pozdrawiam,
Piotrek

878

Odp: Jakie gumy?

Dzisiaj rano aukcje już niknęły.
Kto jeszcze skorzystał - mieli dwa komplety? :)

Przed południem dostałem potwierdzenie od DHL, że paczka pobraniowa dla mnie jest w drodze. Wygląda na to, że słowni i konkretni ludzie tam pracują. :)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

879

Odp: Jakie gumy?

Diablo rosso 2 na jakich ciśnieniach jeździcie w tych oponach 2.3  2.5 ? Bo mi one strasznie szybko schodzą szczególnie z przodu.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

880

Odp: Jakie gumy?

2.4 przód i 2.6 tył jest OK. A schodzą szybko bo lubią. Miałem racje że będzie Ci to trzymać>?

881

Odp: Jakie gumy?

Tak fajnie trzyma ale po kilku treningach +- 1000 km i z przodu już ograniczniki na bokach ścieram.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

882

Odp: Jakie gumy?

Miałem nabite 2.3 i właśnie nie wiem czy ciśnienie czy to przez ten zawias...

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

883

Odp: Jakie gumy?

MAĆKO napisał/a:

2.4 przód i 2.6 tył jest OK. A schodzą szybko bo lubią. Miałem racje że będzie Ci to trzymać>?

Te parametry rozumiem, że dla mt07 chyba?
Mam założone Rosso 3, zrobiłem raptem 15km ale podzielę się opinią niedługo.

WR250X -> Husaria 701

884 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-05-13 00:04:25)

Odp: Jakie gumy?

Tak dla MTka. Do 701 sobie potestuj bo nie wiem jak będzie dobrze. Rosso 3 to niezłe żylety cholerka, ani razu mi to nie uciekło na przodzie - a dałem jej ku temu powody...

885

Odp: Jakie gumy?

Mi dzisiaj 2 puściła z przodu ale to już na własne życzenie :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP