46

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

z urzędem skarbowym jest jak z wydziałem komunikacji w jednym ci zarejestrują pojazd bez problemów i jeszcze wyjdziesz z uśmiechem  w innym będą stwarzali nie potrzebne problemy.......

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

47

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

hacker33 napisał/a:

O US i płaceniem podatku od zakupu moto słyszał już wiele złego. Tam nie przejdzie że się spóźniłeś z opłatą.

Po 3 (słownie: trzy) dniowym spóźnieniu dostałem 200. Pan z US z uśmiechem wręczył nr rachunku do przelewu i dodał, że mogę być zadowolony, że nie 2700.

Potem jeszcze radośniej przytoczył anegdotę, że miał klientów, którzy zarejestrowali auto na 3 osoby (ojciec i dwóch synów) i miał przyjemność dowalić karę razy 3 każdemu z osobna.

To są sadyści :)

drz

48

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

Najgorzej jak taki niedowartościowany "mały człowieczek" trafi na posadę do jakiegoś urzędu,na szkieła etc...

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

49 Ostatnio edytowany przez daniken (2012-01-02 12:47:32)

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

Odkopuję temat, bo nie chcę nowego zakładać.

Jak wygląda kwestia przeglądu i kontroli przez policję w przypadku motocykla bez kierunkowskazów ? Da radę wytłumaczyć, że kierunek wskazujesz ręką (jak motorowery) czy w takim wypadku są przewidziane jakieś większe kary ? :)

Wiem, że sporo osób z was tak lata, baaaa... samemu tak latałem ale moto było już wtedy po przeglądzie ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

50

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

Brak kierunków to zabranie dowodu i obowiązkowy przegląd.

Ręką to możesz chyba machać tylko w przypadku pojazdu zabytkowego.


PS. A i tak wszystko zależy od tego na jakiego policjanta trafisz. Możesz dostać pouczenie a możesz i dostać pałą.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

51

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

Ja w roxie kiedyś miałem tylko tylne, był troche po tiuningu i zaciekawie z przednimi nie wyglądał to podczas kontroli pożegnałem sie z dowodem i po założeniu musiałem udać się na przegląd.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

52

Odp: Rejestracja moto bez tablic !

Mnie podczas ostatniej kontroli poprosili tylko o dokumenty.
Sprawdzili oddali i podziękowali.
Braku lusterek kierunkowskazów klaksonu itp. nie zauważyli.

http://www.bikepics.com/members/cichy929/
CRF 490 sumo & CRF 250 MX