3,586

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniken mamy filmi z tego toru. Dobre czasy było latane.
Musicie odblokować, chętnie wspomnę.  [url]https://www.youtube.com/watch?v=l29aC0QPELI&feature=feedf[/url]

exc 400                 www.oklejsie.pl

3,587

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pamiętam :) Wtedy jeszcze na dt 125 latałem. Chętnie jeszcze raz ten tor odwiedzę ale tym razem na WR :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,588

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Daniken co się dzieję z Wami ?
Filmów brak , facebooka brak ... ?

SuperMotoo

3,589

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

no chyba nie tak ciężko się domyślić dlaczego musieli dać filmy na prywatne i usunąć strone fb ?
A fakt iż pomimo wielokrotnych pytań w tej sprawie nie dali jeszcze odpowiedzi tym bardziej ułatwia sprawe. Przecież to nie pierwszy raz , że musieli chwilowo 'zlikwidować' dowody ;p

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

3,590

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To co, we wtoreczek jakieś śmiganko ?

@pietia jakoś na początku lipca można zorganizować latanko na M1, bo w dwójkę się nie pyla, trzeba ogarnąć z 4/5 sprzęta, by fajnie było :D

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

3,591

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

crossman napisał/a:

To co, we wtoreczek jakieś śmiganko ?

@pietia jakoś na początku lipca można zorganizować latanko na M1, bo w dwójkę się nie pyla, trzeba ogarnąć z 4/5 sprzęta, by fajnie było :D

ja bym się pisał jak poskładam motocykl.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

3,592 Ostatnio edytowany przez daniken (2014-06-15 17:22:33)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dokładnie tak jak kolega tutaj napisał. Chwilowo przerwa ze względów "technicznych".


Początek lipca bardzo dobry termin. No i względnie po sesji :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3,593

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

O której we wtorek chcecie śmigać i gdzie?? Chętnie się podłącze.
Co do śmigania na M1 może być i początek lipca może uda mi się z domu wyrwać :)

3,594

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Co do śmigania na M1 jestem ZA , dajcie znać na pewno się zjawie tylko u mnie wchodzą w gre jedynie weekendy

3,595

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

teraz jak ja bez moto to wam sie wielce na latanie zebrało :D

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

3,596

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Wypad na Kotlarnie fajne tereny szkoda ze bardziej na offroad samochodowy ale zabawa był przednia .
W pierwszy dzień pojeździliśmy chyba 15 minut i wszystkie motory potopione ha ha

[url]https://www.youtube.com/watch?v=zaYvcoiF9X4[/url]

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

3,597

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

k***a pogo mogłeś dać znać że się wybierasz, oprowadził bym, często tam ciulamy, mamy bliżej niż na Czerwinkę. Zabawa zaczyna się w lesie w Starej Kotlarni + coraz lepszy tor do enduro crossu ciut przed Kotlarnią.
ps. Pytaliście  o zgodę na wiazd Muttowców, bo ostatnio sapią, że zakaz wjazdu bez zgody, a widzę że ofen pod siedzibą  parkujecie. Tam niekiedy Małysz i trenuje, i oni zabezpieczają mu teren, Cula ostatni 160km/h  po ty piachach, wszystko niby zabezpieczone, nikogo nie ma, połna łycha, a tu k***a motory walą z naprzeciwka. Draka się zrobiła, zjebe nam zrobili grubą, i proszą żeby na przyszłość dzwonić jak będzie się chciało pojeżdzić, co by do jakiegoś dzwona nie doszło.

exc 400                 www.oklejsie.pl

3,598

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chłopaki tez tam latamy mamy 5 km do piaskowni.

3,599

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

No też coś o tym słyszałem że gonią motocykle .A co do terenu to fakt lasu nie znamy i wypad był raczej spontaniczny więc nie dzwoniliśmy
Mówisz że są tam jakieś fajne tereny ,podjazdy coś jak Czerwionka ? Czy wygląda to tak jak na filmiku i raczej jest przeznaczone dla aut.

https://www.facebook.com/MoherosBanditos
www.youtube.com/JG53Pogo

3,600

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Gonić nie gonią, tylko proszą aby dać cynk jak chce się polatać, żeby wiedzieli że ktoś może wylecieć za winkla.
Nie no, takich podjazdów jak na Czerwionce to nie ma, ale pare fajnych  technicznych trafisz.

exc 400                 www.oklejsie.pl