1

Temat: 2gie Supermoto

Witam Panów i Panie:)
Jako iż zdałem prawo jazdy na A, sprzedaje Yamahe i rozglądam się za innym sprzętem :)
Doświadczenie jako takie mam, jeździłem sporo amatorsko po torze na yamaszce, w sumie to jeździło mi się całkiem dobrze ale jednak czuć ten niedobór mocy...
Jako następny motor chciałbym kupić wyczyna, pod uwagę biorę:
-EXC 525
-EXC 450
-WR 450
-CRF450 (ostateczność)
Teraz rozważam następujące kwestie, co dla mnie ważne który z w.w. motocykli jest najtańszy w utrzymaniu (oczywiście zdaje sobie sprawe że te sprzęty wymagaja sporego wkładu finansowego), Jak jest z dostępnością części i oczywiście ich ceną, oraz który jest najprzyjemniejszy do jeżdżenia:). Jak z awaryjnością tych sprzętów?
Jak sprzedam Yamahe na wydanie będę miał ok. 15k PLN, motor planuje kupić w niemczech.
Piszcie wasze opinie o w/w motocyklach i podawajcie swoje sugestie:)
Pozdrawiam:)

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

2

Odp: 2gie Supermoto

Husqvarna SM 450/510 RR

3

Odp: 2gie Supermoto

Socho a jak wygląda serwis? bo nie chce szpeja przy którym będę siedział cały tydzień po to aby w niedziele sobie troche pośmigać:) Tygodniowo będę robić średnio ~250km(włącznie z jazdą po torze).

EXC 450 SM-sprzedany
CRF450R 08'

4

Odp: 2gie Supermoto

Tą jaki to mówisz "ostatecznością" w dwa sezony zrobiłem ok 10/12 tysięcy km... ale nie polecam bo mało pali, części tanie, części wszędzie i mało oleju do silnika wchodzi  :D same wady ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

5 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-28 21:00:07)

Odp: 2gie Supermoto

ooo ku*wa wieje nudą , niech sie ten sezon zacznie już
kolejny temat tylko nie starajcie sie wszyscy wszystkich przekonać , ze to "wasza" marka jest najlepsza
mówie tu o obrońcach DRZ , CRF i KTMów i jeszcze o jednym fanatyku zapomniałem , przepraszam Socho (Husqvarna )

motoslide.com

6

Odp: 2gie Supermoto

Absolutnie masz racje Bartek... mnie zastanawia jeszcze coś innego... co takie tematy dają (z wyjątkiem bicia piany) skoro i tak każdy zakładający taki temat ma swoje typy...
Wiadomo czemu zareagowałem bo jest napisane CRFa 450 (ostateczność) i na czym ma polegać moja tu rola... mam zachwalać CRFę czy jak  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: 2gie Supermoto

dukeSebo napisał/a:

skoro i tak każdy zakładający taki temat ma swoje typy...

Każdy ma swój typ i zazwyczaj chce , zeby "grupa" jeszcze bardziej potwierdziła jego wybór , wtedy jest wewnętrznie podłechtany i przeszczęsliwy . Taka natura człowieka .

motoslide.com

8 Ostatnio edytowany przez moto (2010-12-28 21:09:39)

Odp: 2gie Supermoto

KTM 525 EXC   ;)

[url]http://forum.supermoto.pl/topic16148-ktm-525-exc-racing.html[/url]

_____________________________________________________________
https://www.youtube.com/user/motodrb/videos
http://adventuresklep.pl
https://www.instagram.com/supermotodrb/

9

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm napisał/a:
dukeSebo napisał/a:

skoro i tak każdy zakładający taki temat ma swoje typy...

Każdy ma swój typ i zazwyczaj chce , zeby "grupa" jeszcze bardziej potwierdziła jego wybór , wtedy jest wewnętrznie podłechtany i przeszczęsliwy . Taka natura człowieka .

Bartek chyba po choinkę dostałeś... poradnik "małego psychologa" Naprawdę to bardzo głębokie, bardzo trafiona analiza.

Musieliśmy aż 2000 postów wytrzymać by teraz zobaczyć twoja metamorfozę.  ;)  :D  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: 2gie Supermoto

bnk napisał/a:

Socho a jak wygląda serwis? bo nie chce szpeja przy którym będę siedział cały tydzień po to aby w niedziele sobie troche pośmigać:) Tygodniowo będę robić średnio ~250km(włącznie z jazdą po torze).

Husqvarna TC, TE, SMR 250/450/510 są najmniej awaryjne ze wszystkich, ze swojej klasy motocykli.

11

Odp: 2gie Supermoto

"Silnik należy do najlepszych w swojej kategorii" źródło: [url]http://artykuly.katalog-motocykli.pl/motory-motocykle-recenzje/3705-husqvarna-sm450r/[/url]

12

Odp: 2gie Supermoto

dukeSebo napisał/a:

Musieliśmy aż 2000 postów wytrzymać by teraz zobaczyć twoja metamorfozę.

Tak troche przez te dwa lata i 2000 postów ewoluowałem , zmienił sie mój sposób postrzegania pewnych sprawa :P . Obawiam sie , ze moze to być starość poprostu nie chce mi sie już nikogo do niczego przekonywać . Ja wiem swoje Ty wiesz swoje .

motoslide.com

13

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm napisał/a:

ooo ku*wa wieje nudą , niech sie ten sezon zacznie już
kolejny temat tylko nie starajcie sie wszyscy wszystkich przekonać , ze to "wasza" marka jest najlepsza
mówie tu o obrońcach DRZ , CRF i KTMów i jeszcze o jednym fanatyku zapomniałem , przepraszam Socho (Husqvarna )

jeszcze ja ja ja Berg  :lol:  :lol:  :lol:  :P

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

14

Odp: 2gie Supermoto

Mimo tego że Berg idzie opona w opnę z CRFa..  :D  :D  ale nikt mi w to nie wierzy  :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

15

Odp: 2gie Supermoto

i Wy wszyscy kojarzycie mi się z jednym...
kto zgadnie stawiam piwo,
rozwiązanie o 22