76

Odp: 2gie Supermoto

niezła jawcia ;)

77

Odp: 2gie Supermoto

KotiDRZ napisał/a:

Pozazdroscic, marzy mi sie taki starszy sprzecik, a ten zajebiscie wygladal, badz nadal wyglada, zalezy komu sprzedales. Zazdroszcze doswiadczenia z takim motocyklem, nie kazdemu jest dane dosiasc takiego no powiedzmy szczerze ,,dziadka" Zajebiscie,ze dobrze sie zbieral i mial sile, i skrzynia pracowala tak jak powinna, to znaczy,ze byl w dobrych rekach.  Naprawde fajny sprzecik :) pozdroo

Ja jestem mega zadowolony, że miałem tą przyjemność. Takie sprzęty zawsze mają jakiś taki inny klimat niż takie nowe maszyny. Sprzedałem ją chyba w dobre ręce, typowi ok.35 lat, mówił, że ma już 3 takie, widać było, że znał się na rzeczy. Żal jest do teraz, ale cóż... takie życie. Może kiedyś jeszcze kupie coś takiego, polubiłem tego parcha  :D

78

Odp: 2gie Supermoto

[url]http://www.youtube.com/watch?v=gb0x3nrtXXI&feature=related[/url] xlka w sm

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

79

Odp: 2gie Supermoto

To dobrze Kacer,ze udalo sie go oddac w dobre rece:) Zwlaszcza,ze to leciwy sprzet, jeszcze raz szacun i pozdrowienia dla Ciebie  :cool:

Black RiDeR