31

Odp: 2gie Supermoto

patryk1533 napisał/a:

ziomal ma rr1000 i w miescie zostaje naaprawde sporo w tyle, nie daje sobie rady z 525 ;p

stary chcesz powiedzieć że moto które ma około 3.0 do setki zostaje w tyle z moto które ma około 4.0 do setki ?? wychodzi na to że ktoś z którym się ścigałeś boi się odkręcić !! sorry ale nawet z moją staruszką z 96roku nie masz szans ;)

32

Odp: 2gie Supermoto

No własnie ilość sekund do 100 200 czy anwet 300 też mało mówią o tym kto jak jeździ .
Zgodze sie z tym , że sm mają szanse z motocyklami powyzej 100 km tylko w dużym ruchu gdzie pajac na plastiku nie nadrobi jednym odkreceniem .
Nie mówmy już o tym kto jest szybszy co?
Ustalmy , ze ja jestem najwolniejszy i zakończmy żałosny żywot tego  tworu o nazwie "kto jest lepszy "

motoslide.com

33

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm napisał/a:

"kto jest lepszy "


Ja !!  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

34

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm Twoja dr na pewno łyka moja seryjną mułowatą dr-z'tę, więc nie mogę sie z tym zgodzić. ;)
No chyba że mój ziom za kierownicą to nikt nie ma szans ;)
[url=http://img835.imageshack.us/i/p1080301.jpg/]http://img835.imageshack.us/img835/1305/p1080301.th.jpg[/url]

Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]

35

Odp: 2gie Supermoto

Nie zalezy mi czy ktoś bedzie mnie wyprzedzał o dwa koła , o metr czy o kilometr :D
Nie z tego czerpię radość :P
Mogł bym posadzić na Dr mojego żółwia , ale obawiam sie , ze mogł by zaliczyc glebę na skorupe :D

motoslide.com

36

Odp: 2gie Supermoto

Tabul bo dane zawarte w katalogach... to tylko suche liczby. :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

37 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-29 14:10:03)

Odp: 2gie Supermoto

hehe, iguaniec dawał radę do puki nie wlazł na plastiki na których nie miał się jak złapać;)

Wiadomo że to tylko liczby i nie zawsze start się super udaje ale moim zdaniem przesadą jest porównywać sm do plastika. Wiadomo że umiejętności kierowcy są najważniejsze;) Śmigając TDI na modach nie raz pokazałem np bmw 535 lub audi s3 lub subaru wrx 210KM(około), że nie tylko pojazd ale jeszcze umiejętności ;)

38

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm napisał/a:

Nie zalezy mi czy ktoś bedzie mnie wyprzedzał o dwa koła , o metr czy o kilometr :D
Nie z tego czerpię radość :P
Mogł bym posadzić na Dr mojego żółwia , ale obawiam sie , ze mogł by zaliczyc glebę na skorupe :D

Pod presja bycia poprawnym na forum... mówisz inaczej niż do tej pory. W wielu twoich postach żaliłeś się że jest mułowata.  :D
Ale rozumiem nie chcesz być harleyowcem... nikt nie chce być  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

39

Odp: 2gie Supermoto

No bo jest mułowata , ale nie będe sobie flaków wypruwał , zeby z niej wycisnąc jeszcze z dwa konie , zeby kumpel sku*wysyn mnie nie wyprzedzał o jedno koło tylko o grubość opony latam tym co mam i tak jak potrafie bedą pieniądze to będe mogł pomyśleć nad czymś nowszym bardziej "zajebisciejszym " moze to bedzie 690smc , moze 660 a może cf450 albo drz400E tego już nie wiem bo mi każdy motocykl pasuje bo nadal jestem "głodny".
Ostania jazda w tym seznie 12 listopada byla tak zajebista , ze nawet Dr polubiłem :P

motoslide.com

40 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-29 14:22:16)

Odp: 2gie Supermoto

Barteksm moim pierwszym moto była honda xl600 i śmigała jak zła;) tylko jak się rozgrzała, to czułem się jak nad rozpalonym ogniem;( wiadomo nie wszyscy mogą mieć super sprzęty od razu ;) Poza tym pod koniec sezonu jechałem przez miasto z gościem który cisnął na dr tylko enduro i to co on wyrabiał nie jeden supermotowiec by pozazdrościł więc na tej Twojej Dr można naprawdę wiele się nauczyć wliczając bezproblemową długą gumę od świateł do świateł i na końcu stoppie, wiem bo widziałem ;)

41

Odp: 2gie Supermoto

To ja byłem :P mówiełem ci ze 22 sierpnia byłem we Wrocławiu hahahahah ;)
Wszystko można jak sie chce , nawet mokra miska olejowa w tym nie przeszkodzi najwyżej głowica sie zatrze :D

motoslide.com

42

Odp: 2gie Supermoto

A ja paradoksalnie marzę o czymś normalnym do normalnej turystycznej jazdy... a nie jednoosobowa CRFa, duke palący 11 litrów i cafe zupełnie do niczego.  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

43

Odp: 2gie Supermoto

właśnie zastanawiam się tylko czy taka dr też tak zieje ogniem od cylindra bo w xl było nie do wytrzymania w sumie dlatego ją sprzedałem:( była naprawdę niezłym oldschoolem ;)

44

Odp: 2gie Supermoto

W lato troche grzało, ale bez przesady dużo pomogło ustawienie zaworów i mieszanki odrazu było chłodniej .
Sebek wiesz mi tez sie marzy cos takie do turystyki z lekkim zacieciem terenowym .
Gdy sprzedała sie moja nie doszła xr600 z Rzszowa miałem grzeszne myśli , zeby kupić Honde nx .
Nadal chciał bym coś , żebym mogł szybko i sprawnie skoczyć na Dolnysląsk albo nad morze , np KTM 990 adventure ma moj znajomy i musze powiedzieć , ze bajeczka wygodny z lekkim zacięciem terenowym , albo te nowe yamahy xtz 600 czy 1200 tez fajne takie na loty po europie .

motoslide.com

45

Odp: 2gie Supermoto

No daje po nogach ale jak siedzisz w dżinach lub krótkich gaciach.
Jak masz kombiaka na dupie i buty enduro/supermoto to nic nie czuć nawet w +30st.
Wiadomo że jak stoisz w korku dłuższą chwilę to umierasz, ale motocykl nie do tego służy.

joł