16

Odp: DRZ szybko się grzeje.

cross napisał/a:

BIG BORE WIEC NIE POROWNUJCIE do fabryki

Nie krzycz! :(

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

17

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Takie szybkie grzanie w DRZ to nie jest normalna sprawa, być może poziom oleju mały? Płyn chlodzenia nie ma nic w tym wspolnego, przeciez wody mozna normalnej nalac do ukladu i wszystko bedzie ok.

Black RiDeR

18

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Wentylator się włączył. Olej jest bo uzupełniałem. Odpala bez problemu. Wcześniej tzn tydzień temu jakieś też pracował chwile bo db kilera wyciągałem. Pracował pare minut i było ok a dzisiaj się zagrzał. Po zakupie jeździłem nim i też nie było problemów z temperaturą. Może jednorazowa szajba mu odbiła jakaś :P No siedzi w nim Big Bore i w sumie to tam z fabryki to przy niem niewiele zostało :P ale tak czy inaczej to nie powinien się tak spocić. Może za mało płynu w układzie.

19

Odp: DRZ szybko się grzeje.

no i mamy winowajce grzania. Za mało płynu w chłodnicy. Będzie trzeba uzupełnić i odpowietrzyć. Tylko .... może mi ktoś podpowiedzieć jak odpowietrzyć skutecznie układ chłodzenia  :rolleyes:  bo nie mam w tym doświadczenia  :P w Hornecie nie trzeba odpowietrzać, robi się to samoczynnie.

20

Odp: DRZ szybko się grzeje.

dolej plynu odpal z otwartym korkiem i dolewaj az przestanie ubywac... mozesz tez potrzachac przewodami troche

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

21 Ostatnio edytowany przez Giersik (2010-12-12 16:32:41)

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Uzupełnione i odpowietrzone. Zapowietrzony nie był bo ani jeden pęcherzyk powietrza nie wyleciał. Stał 5 minut odpalony i się nie zagotował. Płynu gdzieś tak z setka dolana. W zbiorniczku wyrównawczym trochę jest ale nie za dużo. Przy okazji zmieniłem płyn hamulcowy :P  Zobaczymy na wiosnę jak w trakcie jazdy będzie się zachowywał jak się będzie grzał to coś jest nie halo.

22

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Jak się będzie grzał to trzeba sprawdzić od sprawdzenia mieszanki, termostatu i zaworów.

Moja Huska już po ok 2min na ssaniu świeci przy cylindrze :D Ale płynu jeszcze nie gotowałem.

23

Odp: DRZ szybko się grzeje.

wyjdzie w praniu jak te białe coś zniknie :P

24

Odp: DRZ szybko się grzeje.

postanowiłem dzisiaj iść i przepalić sprzęta żeby zobaczyć czy się nie grzeje. Odpaliłem go i tak słucham sobie silniczka ... i wysłuchałem że ma za wysokie obroty chyba. Mogło być przyczyną zagotowania bo pracował praktycznie jak na ssaniu. Obniżyłem je do takiego poziomy żeby nie gasł przy zamknięciu manety i zdecydowanie pracuje na niższych obrotach. Sprzedający wspominał o tym żeby wyregulować mu obroty bo chyba są za wysoko  :P

25

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Może był troche podkręcony , zeby trzymał obroty jak ktoś gumował

motoslide.com

26

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Możliwe że tak było. Ale koleś i przy mnie kręcił obrotami i zostawił za wysoko pewnie a ja później w to mocno nie wnikałem  :P  Nie wiem jakie powinny być obroty ustawione więc i się nie zorientowałem ostatnio ale mi się przypomniało i już powinno być dobrze. Pochodził sobie trochę i się nie zagotował   ;)

27

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Są w serwisówce podany obroty biegu jałowego nie wiem ile pewnie 1200-1400 ,ale trzeba mieć obrotomierz jakiś :P najalepiej na słuch to robić , ja to zawsze ustawiam w przerwie gdy stoje na światłach :D

motoslide.com

28

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Barteksm napisał/a:

Są w serwisówce podany obroty biegu jałowego nie wiem ile pewnie 1200-1400 ,ale trzeba mieć obrotomierz jakiś :P najalepiej na słuch to robić , ja to zawsze ustawiam w przerwie gdy stoje na światłach :D


pamietaj ze to bigbore wiec serwisowka ma sie tu ni jak do rzeczywistosci

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

29

Odp: DRZ szybko się grzeje.

odświeżę temat bo nie chce mi się nowego zakładać.

Powiedzcie mi czy ktoś miał problemy może z rozrusznikiem w DR-Z ?  Podejrzewam że seryjny rozrusznik nie daje rady u mnie przy 485 bo znów mi zawleczka spadła ze sprzęgiełka :/ jestem ciekaw czy w serii też coś takiego ma miejsce ? może trzeba by było pomyśleć o jakimś innym rozruszniku ale od jakiego sprzęta bedzie pasował do drzty ? :rolleyes:

30

Odp: DRZ szybko się grzeje.

jest jeszcze opcja dołożenia kopki :)

DR-Z 400ESM sold