31

Odp: DRZ szybko się grzeje.

kopka jest tylko że nikt nie umie go przekopać  :P ja raz chciałem sprostać zadaniu to wylądowałem z nogą na kierownicy  :D

32

Odp: DRZ szybko się grzeje.

no to na pych  :)

33

Odp: DRZ szybko się grzeje.

na 2 i na 3 nie idze :P z 4 jeszcze nie próbowałem  :) ale kiepska pogoda była to się ślizgało koło myślę ze na suchym asfalcie by odpalił. Ale wolałbym to zrobić żeby jak pajac na mieście później nie biegać z motorem i skakać po nim żeby się przełamał z pychu  :lol:

34

Odp: DRZ szybko się grzeje.

Ja kiedys probowalem odpalic vtr firestorm z rozbiegu na deszczu. Jak sobie przypomne to smiac mi sie chce  :lol:

35

Odp: DRZ szybko się grzeje.

rozrusznik powinien dać radę bez problemu. jedynie co robią za granicą to zmieniają aku na większe.
kopki odradzają przy BB bo im większa pojemność tym ciężej odpalić własnymi siłami

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: DRZ szybko się grzeje.

a tam lc4 idzie walic z kopy to to tez  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

37

Odp: DRZ szybko się grzeje.

hacker33 napisał/a:

rozrusznik powinien dać radę bez problemu. jedynie co robią za granicą to zmieniają aku na większe.
kopki odradzają przy BB bo im większa pojemność tym ciężej odpalić własnymi siłami

oddam do gdzieś na tokarnię niech mi zrobią większe wcięcie na spinkę. Aku już zmienione na większe i teraz nowe założyłem jeszcze. Rozrusznik kręci ok ale sprzęgiełko się rozsypuje. No u mnie jest założona kopka ale poprzedni właściciel (który miał wcześniej wersje E) nie potrafił go odpalić, mi się do tej pory też nie udało.

38 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2011-01-11 19:52:08)

Odp: DRZ szybko się grzeje.

ja kiedyś dam komu odpalić mojego diabła to będzie marzył o moto z rozrusznikiem hehe jak mi parę razy odbiło to się zacząłem bać  :D  tylko że kopajka nie jest kopana w tył a do przodu i dlatego tak  :D  dziwne to uczucie jak cholera jak zawsze normalnie było a tu nagle odwrotnie  :P

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

39

Odp: DRZ szybko się grzeje.

u mnie działa tylko kopajka i niemam juz zadnych problemów z paleniem :D  fakt troche mi ta nauka zajeła  ;)

Husaberg FS650 > Husaberg FS570 :D > KTM 950SM

40

Odp: DRZ szybko się grzeje.

ja bym na Twoim miejscu zregenerował rozruch. Pisales kiedys ze masz drugie walki rozrzadu do drz. chcesz moze sprzedac ?? bo zabralem sie za swoja ;)

41

Odp: DRZ szybko się grzeje.

zawleczka ??
czy pierscien segera ??
może masz zły rozmiar odbrany
bo tam jest cholernia ciasno i cezko by cos wypadło :D

sprzedam części :
DRZ 400 , KTM EXC 400 / 520 / 525
zamienię koła enduro na koła SM
gg 6777220

42

Odp: DRZ szybko się grzeje.

pierścień segera - dokładnie :D słaby ze mnie znawca mechaniki :P Najmniejszy jaki był w motoryzacyjnym wziąłem. Wyskakuje z tego wcięcia w wałku. Już 2 raz mi się tak stało.

wałków nie sprzedaje bo mam całą głowicę i wałki muszę tylko zregenerować (pisałem Ci na maila).

43

Odp: DRZ szybko się grzeje.

no wlasnie nic nie dostalem i nawet w wysylanych nie ma. juz zaczalem myslec ze mi sie przysnilo ze go wogole napisalem, dlatego tu sie odezwalem. hehe dzieki za odpowiedz ;)

44 Ostatnio edytowany przez Bondek (2011-01-11 22:50:12)

Odp: DRZ szybko się grzeje.

a odprężnik masz?? bo bez tego to ciężko będzie odpalić standardowo wersja e, s, i sm tego nie mają.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

45

Odp: DRZ szybko się grzeje.

odprężnik jest ;) czego w nim nie ma hehe :P