1

Temat: Kalendarz 2011

Panowie jest już może albo kiedy można się spodziewać terminarzu rund na 2011 rok ? Czy kolejność jest ta sama co rok temu czy inna?  Jestem dopiero początkujący więc pytam,bo już z niecierpliwością czekam :)

2

Odp: Kalendarz 2011

Kolejność się pewnie zmieni. Jak będzie coś wiadomo o nowym kalendarzu to będzie stosowna informacja na ten temat ;-)

jakubek

3

Odp: Kalendarz 2011

aktualny pewnie będzie po sezonie....tak jak w tym roku

4

Odp: Kalendarz 2011

supermotox: pijesz do mnie czy do pzm? ;-)

jakubek

5

Odp: Kalendarz 2011

OK dzięki panowie ;)

6

Odp: Kalendarz 2011

Chłopaki, zła wiadomość...
W sieci piszą, ze ponoc puchar supermoto ma zniknąc z kalendarza w 2011 r.  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :/  :/  :/  :/  :/  :/  :/  :/

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

7

Odp: Kalendarz 2011

paczek napisał/a:

Chłopaki, zła wiadomość...
W sieci piszą, ze ponoc puchar supermoto ma zniknąc z kalendarza w 2011 r.  :(  :(  :(  :(  :(  :(  :/  :/  :/  :/  :/  :/  :/  :/


tzn. Gdzie konkretnie piszą???

# 545
TM  Racing 450
Kawasaki KX250F

8

Odp: Kalendarz 2011

na stronie zaczynającej się na m.......n.pl

Racing is life sentence

Jakubowski #33

9 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:48:56)

Odp: Kalendarz 2011

.

10

Odp: Kalendarz 2011

podrzućcie jakiś konkret a nie siejecie niepokój i wzburzenie :D

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

11

Odp: Kalendarz 2011

Ale to znaczy że zniknie tylko puchar a mistrzostwa nadal będą tak?

12

Odp: Kalendarz 2011

[url]http://www.motogen.pl/sport/wmmp/puchary-hondy-odwolane,art239.html[/url]

motogen napisał/a:

Oprócz znikających pucharów Hondy, w kalendarzu wyścigów na sezon 2011 zabraknąć może także Pucharu Polski w Wyścigach Skuterów oraz Pucharu Polski Supermoto. Obie te imprezy stoją pod znakiem zapytania. Oficjalnym powodem takiego stanu rzeczy jest niewielkie zainteresowanie zawodników uczestnictwem w PP.

Małe zainteresowanie w PP? ;-))

jakubek

13

Odp: Kalendarz 2011

Wybiera sie ktos na to dzisiejsze spotkanie poagitowac na rzecz supermoto?

"Male zainteresowanie" tlumacz sobie Jakub jako "na tyle male ze nie zarabiamy odpowiednio, wiec nie bedziemy sobie dupy zawracac organizowaniem supermoto"

Informacja o mozliwosci rezygnacji z supermoto (nie samego pucharu a calosci zawodow) wyszal z ust wysokiego czlonka PZM, ktory na pytanie "Czy nie moznaby stoDwudziestekPiątek z pucharu wyscigowego Hondy dolaczyc do cyklu zawodów  supermoto czy tez skuterow" odpowiedzial "nie wiadomo, czy skutery oraz supermoto w ogóle odbędą się w 2011".

Więc nie wesolo. Zartowalismy sobie jakis czas temu, ze moznaby zrobić puchar Twardawy, a sie okazuje ze takie rozwiązanie (cykl wlasnych zawodow) moze byc jedynym wyjsciem dla chcacych sie poscigac w 2011r.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

14

Odp: Kalendarz 2011

I to jest właśnie polska. To jak jakiś młody chciałby zacząć ścigać się na torze i poczuć smak tej rywalizacji to od razu ma wsiadać na 600-ke ? bo dla mnie to jest chore.A wiadomo że opanować supermoto o większej pojemności jest trochę łatwiej bo jest lżejsze a jak na taką 600-ke wsiądzie chłopak który waży 65kg i nie ma az takiego dużego doświadczenia z jazdy motocyklem to wątpie czy sobie poradzi  :/  Ale niestety nie ma się co dziwić to jest polska;/ Ja jestem z Koźmina Wlkp a na tor muszę jeździć do starego kisielina bo bliżej nie mam toru. Zamiast ci co tam siedzą w tym PZM i pierdzą w stołek to by się wzieli troche za rozwój takich rzeczy.A oni pierdolą na wszystko najlepiej wypierdolić PP i PH i mieć wszystko w dupie.

15

Odp: Kalendarz 2011

o której to spotkanie?