16

Odp: Kalendarz 2011

michal_ela napisał/a:

Ja jestem z Koźmina Wlkp a na tor muszę jeździć do starego kisielina bo bliżej nie mam toru.

A Gostyń nie jest przypadkiem bliżej?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Kalendarz 2011

Gostyń nie jest ogólnie dostępny do wynajęcia na prywatne polatanie  :/  No chyba, że wynajęcie całego toru...

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

18

Odp: Kalendarz 2011

No wiesz, ogólnie dostępny nie jest, ale dostępny jest. Organizowaliśmy tam w tym roku kilka razy szkolenie dla motocyklistów (nie stricte SM), było parę supermociaków i byli zadowoleni/niezadowoleni (niepotrzebne skreślić - najlepiej zapytać chłopaków z forum którzy byli).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Kalendarz 2011

no tak, ale zapewne wynajmowaliście cały tor na wyłączność...
a nie ma takiej opcji żeby zapłacić te 30zł/h od motóra i pokręcić się tam z  3-4h

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

20

Odp: Kalendarz 2011

No do Gostynia mam z 30km więc bym miał bardzo blisko.Ale właśnie jest problem żeby wynająć sobie tak do polatania. Z  tego co słyszałem to jest tor klubu leszczyńskiego ale do nich sie dodzwonić to graniczy z cudem a jak już się dodzwonisz do wymyslają że oni nie wynajmują bo jakięś tam nowe tarki robią czy coś i takie sranie :/

21 Ostatnio edytowany przez mg84 (2010-11-27 15:02:39)

Odp: Kalendarz 2011

a moze to i lepiej zorganizujemy sobie sami cykl wyscigow (tzn. biegow kontrolnych) i juz, przeciez impreza na Bemowie byla ponoc jedna z lepszych ( kibice itd). Jak widac warto i jest to mozliwe, skoro jeden z kolegow pisal o tym jak kiedys organizowali prywatne zawody w crossie i sam Pan K. był zdziwiony popularnoscia.
Moze to jest droga, np tak jak zaczynal drifting i wyscigi na 1/4 mili - zalozyli stowarzyszenie i sami organizowali wszystko. Mozna pomyslec o czyms w stylu Supermoto Promotion.

Zal sluchac tych dzialaczy... jak sie organizuje runde skuterow w Kisielinie , tydzien po rundize niemieckiej , zmaiast polaczyc zrobic to rzaem a oddzielne klasyfikacje i juz. Wystarczy uzyc glowy i sie rozejrzec co sie dzieje w Niemczech , Czechac , Slowacji - to samo sie tyczy supermoto...

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

22

Odp: Kalendarz 2011

Popieram

23

Odp: Kalendarz 2011

tak, wszyscy popierają i snują plany... Jak przyjdzie do organizacji to jakoś każdy będzie chętny do startów, ale nie do ogarnięcia wszystkiego... Możecie psioczyć, ale dopiszcie do tego co konkretnie kto zrobi, żeby było lepiej.

24

Odp: Kalendarz 2011

to jak juz ktos bedzie na spotkaniu to niech odemnie mlodemu kaluzy zasadzi kopa w te pedalskie dupsko

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

25 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-27 16:28:59)

Odp: Kalendarz 2011

Ja sie nie zmam na tym w ogóle , ale wydaje mi sie , ze w PZM rządzą Ci sami ludzi od lat tak samo jak PZN burdel na kołkach stare dziady którym sie nic nie chce i wszystko by gasili w zarodku ,żeby miec spokój .


PS a może dogadajcie sie z hondą , ze przy okazji tych zawodów gyhamy czy jak to sie tam zwie bedązawody sm podobne do tych z bemowa 2010.

motoslide.com

26

Odp: Kalendarz 2011

cross napisał/a:

to jak juz ktos bedzie na spotkaniu to niech odemnie mlodemu kaluzy zasadzi kopa w te pedalskie dupsko

;-))))))))))))))))))

jakubek

27 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:46:07)

Odp: Kalendarz 2011

.

28

Odp: Kalendarz 2011

cross napisał/a:

to jak juz ktos bedzie na spotkaniu to niech odemnie mlodemu kaluzy zasadzi kopa w te pedalskie dupsko

Podżeganie do czynów lubieżnych jest karalne.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

29

Odp: Kalendarz 2011

A jesli PZM sie wypnie na supermoto to dalej maja prawa do nazwy "Mistrzostwa Polski Supermoto"?

30

Odp: Kalendarz 2011

Sądzę że tylko oni mają i będą mieli prawo do organizowania imprez pod nazwą Mistrzostw Polski jako polska organizacja

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88