31

Odp: Kalendarz 2011

Bart03 napisał/a:

Sądzę że tylko oni mają i będą mieli prawo do organizowania imprez pod nazwą Mistrzostw Polski jako polska organizacja

Dokładnie.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

32 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-11-28 19:23:00)

Odp: Kalendarz 2011

nie całkiem ;] wystarczy założyć oddzielną organizację ;] bawię się w modelarstwo zdalnie sterowane i wiem jak to jest bo już takie opcje przerabaiłem a przepisy prawne ogólnie organizacji zawodów są praktycznie jednakowe jeżeli chodzi o ministerstwo sportu bo to oni mają więcej do gadania gdyż pzm od nich kasę bierze na to ;] wystarczy założyć np Polski Związek Supermoto i pzm będzie g... mógł ;] oczywiście ciężko będzie na początku ale stosowne pismo do Ministerstw Sportu i będzie kasa i zezwolenia na organizacje ;] łatwiej będzie podpiąć się pod działającą organizację np LOK się wydaję że nic niema lok do sm ale pod niego dużo sportów się podpina, łatwiej o kasę z ms i organizację ;] także to jest realne wszystko jak co mogę się popytać bo mam znajomych tam co w się zajmują takimi sprawami ;]

szkoda że może nie być bo miałem zamiar startować ;/

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

33 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2010-11-28 19:57:00)

Odp: Kalendarz 2011

To nie zmienia faktu że o czymś takim wszyscy możemy tylko pomarzyć bo KTO ma czas, pieniadzę i chęci żeby próbować działać na taką skale. tzw. Polski związek Supermoto to my sobie możemy założyć ale na forum w sieci... :rolleyes:

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

34

Odp: Kalendarz 2011

No własnie kasa kasa kasa , ale jak ktoś sie na tym zna może by coś na tym ugrał jak pisze robocop , że kasa szła by z Ministerstwa tylko ciekawa co to za kasa czy wystarczyła by na organizacje pełnego sezonu.

motoslide.com

35

Odp: Kalendarz 2011

No to jak mnie wywala z pracy to juz wiem czym sie zajme. Sprawdze, czy robocop ma racje  :lol:

36

Odp: Kalendarz 2011

Ja od połowy 2011 będe szukałpracy wiec moge zostać twoja sekretarką  :D

motoslide.com

37

Odp: Kalendarz 2011

panowie tak dla pocieszenia, zawody w 2011 będą, kalendarz ma być po 15 grudnia na stronie PZM

38 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2010-11-29 19:48:54)

Odp: Kalendarz 2011

no to git ;] to będę startować ;] a co do tego co pisałem to da się tylko chęci trzeba i kogoś ogarniętego ;] z tego co wiem można też podpiąć się pod inny kraj np niemcy i zawody (przepisy) mieć na ich warunkach ale tak jakby sekcja sm w Polsce ;] pzm nie jest jedynym wyjściem do tego, po prostu jedna organizacja jest w pl i dlatego tak się rządzą, co do kwoty to zależy od potrzeb, podam przykład z modelarstwa zdalnie sterowanego sekcja wyścigowa (przepisy prawne o sporcie i finansowaniu jednakowe gdyż ten rodzaj modelarstwa podlega pod ms) sekcja wyścigowa (M) podlega też pod lok bo jest prościej (oni się księgowością zajmują i finansowaniem), organizacja zawodów polega na znalezieniu miejsca, stosowne pismo że takie się mają odbyć (np terminy zawodów jak kilka ma być) następnie lok składa wniosek do ms o dofinansowanie i tyle, kasa zależy od ich budżetu może być 20000  nawet 100000 na przykładowo 5 imprez do tego trochę kasy z loku i sponsorzy typu jakieś większe firmy. zawody się odbywają i potem jest rozliczenie. jeśli chodzi o kadrę polski to jest kasa z ms na treningi i starty z noclegami i innymi opłatami na mistrzostwach świata ;] a wiem że da się do innej organizacji przejść bez problemu czy założyć własną (te pierwsze łatwiejsze ale na ich warunkach) a ms i tak finansuje bo ten sport podlega pod nich ;] przykładowo mieliśmy w modelarstwie przepisy niemieckiej organizacji naviga ale tam zaczęli coś świrować i zmieniliśmy na organizację hiszpańską nie pamiętam nazwy i na ich warunkach jesteśmy odnośnie przepisów zawodów a finansowanie się nie zmienia. czyli jeżeli sporty sm podlegają pod ministerstwo sportu a zakładam że tak wystarczy się podpiąć pod inną organizację niż pzm nawet innego kraju tak aby przepisy pozwalały na starty w mistrzostwach europy czy świata albo swoją założyć z przepisami czyimiś i tyle. na pewno byłoby ciężko na początku ale jest to do ogarnięcia ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

39

Odp: Kalendarz 2011

supermotox napisał/a:

panowie tak dla pocieszenia, zawody w 2011 będą, kalendarz ma być po 15 grudnia na stronie PZM

supermotox a skąd masz info, że będą? bo jeśli ze strony pzm to bym na tym nie poledał za bardzo...

crisson
SM450RR

40

Odp: Kalendarz 2011

kolega dzisiaj rozmawiał w PZMocie , niestety nie ma się do nikogo innego zgłosić :(  trzeba zaufać panom w wyblakniętych garniturach z lat 80tych

41

Odp: Kalendarz 2011

jutro się znajomego zapytam on jest tak jakby pezetmotowcem w mieście co organizuje wszystkie imprezy u nas pzm, może on ma jakieś dojście pewniejsze by się zorientować ;] bo ja sprzęta na zawody szykuje a tu wychodzi że może być lipa ;/

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

42

Odp: Kalendarz 2011

cross napisał/a:

to jak juz ktos bedzie na spotkaniu to niech odemnie mlodemu kaluzy zasadzi kopa w te pedalskie dupsko

A Ty masz D. coś konkretnie do mnie czy tylko jesteś moim dupskiem zainteresowany?

43

Odp: Kalendarz 2011

kto sprzedaje :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

44

Odp: Kalendarz 2011

lipy nie będzie, zarówno Puchar Polski jak i Mistrzostwa Polski w sezonie 2011 ODBĘDĄ SIĘ

45

Odp: Kalendarz 2011

cross napisał/a:

kto sprzedaje :D

że co???