76

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wszystko się rozkręci, ja jeszcze mam typa na MZ 125 SM, tylko kończy prawko robić :).

Dzięki Wojtkuuu za latanie, jak wrócę to zapraszam jeszcze raz, albo spotkamy się gdzieś w połowie drogi :).

Tak, GOPRO jest, a nawet 2. Trzeba zmontować konkretniejszą ekipę i będziemy jak Retardsi ! :D

Drive only as fast as              Kawasaki KX 125 98 (sold)
you have it under control        HONDA CRF 450R HM

https://www.facebook.com/uncatchblevideos

77

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Tylko muszę sie nauczyć latać na kole %-)

78

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu napisał/a:

Tylko muszę sie nauczyć latać na kole %-)

2x :D

SM! <3

79

Odp: SM Terror - Podkarpacie

widzę, że nie jestem sam, próbuje i próbuje KX'em i też mi nie wychodzi :(

80

Odp: SM Terror - Podkarpacie

potrenujemy razem w niedziele, zawsze to wieksza motywacja :D

81

Odp: SM Terror - Podkarpacie

mam nadzieje, że pogoda się uda:) w sumie to ja raczej KXem próbowałem bo mi szkoda uszkodzić LC4 haha, pare razy tak wyje....ałem, że z LC4 nie wiem co by zostało, a tak to full cross to prawie nic sie nie stało :D z tłumika ziemie wytrzepałem, pęknięcia już sie nie rzucają w oczy bo wszystkie plastiki popękane, no i nakolannik się rozleciał na kawałki na zawiasie :)

82

Odp: SM Terror - Podkarpacie

ja juz kilka razy lezalem na moim X'ie, póki co tylko handbary i crashpady na oskach pozdzierane, ale to nie byly spektakularne gleby :D

83

Odp: SM Terror - Podkarpacie

russel napisał/a:

szkoda tylko, że tak mało użytkowników się odzywa w temacie, nie wierzę, że tylko my z podkarpacia...

Jeszcze ja tylko narazie bez sprzętu :( Ale zapraszam w Bieszczady

84

Odp: SM Terror - Podkarpacie

całkiem bez sprzętu, czy sprzęt innej kategorii?

85

Odp: SM Terror - Podkarpacie

o kolega z Ustrzyk, 1.5 roku temu w Ustrzykach dolnych włąsnie kupiłem KXa, sprzedający twierdził, że po remoncie i tak dalej i tak dalej wszystko wymienione, po miesiącu (przez ten pierwszy miesiąc może z 3h pojeździłem) korba strzeliła, jak dałem silnik koledze do roboty to stwierdził że takiego wyjebanego jeszcze nie widział... korba, tłok, cylinder, sprzegło, łozyska wału, zawieszenie z tyłu i już nawet nie pamiętam co jeszcze, ale kasy wsadzone masa... no ale co zrobic, tacy sprzedawcy...

86

Odp: SM Terror - Podkarpacie

to jedziemy do Ustrzyk sterroryzować handlarza %-)

87

Odp: SM Terror - Podkarpacie

A jak się nazywał?? Sterroryzuje go ojca skuterkiem (piaggio zip 100).

88

Odp: SM Terror - Podkarpacie

ja myślałem o trzonku od siekiery %-)

89

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu napisał/a:

całkiem bez sprzętu, czy sprzęt innej kategorii?

Jest jeszcze skuterek, który zapierdala (110km/h), ale to skuter, czyli jazda po bułki itp. i żadnej zajawki z tego. Teraz zbieram na DRZ 400 albo DR 350 lub coś na A1.

90

Odp: SM Terror - Podkarpacie

oby jak najszybciej świnka-skarbonka się napełniła ;)