91

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu ciężko będzie ale na następny sezon coś na 100% będzie. Teraz żałuje że Cr sprzedałem. Mogłem do końca sezonu przelatać.
A jak nie jednoślad to quadzik :D

92

Odp: SM Terror - Podkarpacie

eee tam quadzik, problemy z utrzymaniem równowagi bez bocznych kółek? ;)

93

Odp: SM Terror - Podkarpacie

heroineXrace napisał/a:

A jak się nazywał?? Sterroryzuje go ojca skuterkiem (piaggio zip 100).

nie mam pojecia jak się nazywał:) ale wartko się wybrać i w tamte rejony polatać, tereny górzyste jak najbardziej odpowiednie :D

94

Odp: SM Terror - Podkarpacie

ze mną jak z dzieckiem ;)

95 Ostatnio edytowany przez heroineXrace (2013-07-08 22:32:47)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Wojtkuuu napisał/a:

eee tam quadzik, problemy z utrzymaniem równowagi bez bocznych kółek? ;)

Hehe. Kwestia finansowa, bo do quada tatuś się dorzuci.

russel napisał/a:
heroineXrace napisał/a:

A jak się nazywał?? Sterroryzuje go ojca skuterkiem (piaggio zip 100).

nie mam pojecia jak się nazywał:) ale wartko się wybrać i w tamte rejony polatać, tereny górzyste jak najbardziej odpowiednie :D

Nie masz umowy kupna-sprzedaży?? A co do terenów to są zajebiste. Bardzo miło się śmiga, ale to tereny bardziej na sporta bo zakręty są takiej budowy że trzeba duzej prędkości, ale coś na SM też się znajdzie.

96 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2013-07-08 22:38:31)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

To co to za zakręty ze trzeba sporta? Nie wydaje mi sie. Czesto latam w okolicach Soliny, szczególnie serpentyny koło Załuża. Po przesiadce z litrowego sporta na sm, robie tam zakrety sporo szybciej niz wczesniej. Kumpli na R1 objezdzam po zewnetrznej :D Koło Ustrzyk są długie łuki jak na trasach przelotowych?

97

Odp: SM Terror - Podkarpacie

aaa... to tam tak ale jeśli chodzi bardziej o dużą pętle to tam lepiej na sporcie. Na soline i po jej okolichach to tylko SM, a o załużu nie wspomne bo tam objeżdżałem na Derbi Sendzie typków na Tzr'kach.
Jeśli chodzi o trasy pomiędzy Ustrzykami Dolnymi a Górnymi to wydaje mi się że tam raczej sport bo są długie łuki, ale dla SM nie ma że nie da rady :D
Załuż-Wojtkowa-Ustrzyki (to juz całkiem na sporta) i Sanok-Lesko-Ustrzyki  składa się z długich łuków i prostej drogi więc ta trasa też odpada. Jeśli chcecie to wam ułoże trase dla SM z fajnymi dróżkami po bieszczadach.

98

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Poczekamy aż nas sam poprowadzisz na tej DRZcie ;)

99

Odp: SM Terror - Podkarpacie

To jeszcze długa droga do tego :D Prędzej na jakiejś xt 125.

100 Ostatnio edytowany przez heroineXrace (2013-07-08 22:58:37)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

[url]https://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl[/url]

Trasa z wszystkim. Proste, długie łuki, ciasne zakręty, widoki (góry, zalew soliński).
I jeszcze kiedyś możecie odwiedzić opuszczone lotnisko w Birczy. Można się fajnie pościgać i to dobre miejsce do stuntu.

101 Ostatnio edytowany przez Wojtkuuu (2013-07-08 23:00:23)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

nic nie widać na tej mapie :/

o Birczy juz slyszalem, musze odwiedzić

102 Ostatnio edytowany przez heroineXrace (2013-07-08 23:01:18)

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Ustrzyki Dolne
Czarna Górna
Polana
Polańczyk
Hoczew
Tarnawa Dolna
Sanok
Załuż
Kuźmina
Ustrzyki Dolne

Miejscowości po kolei.

103

Odp: SM Terror - Podkarpacie

może kiedyś objedziemy ;)

104

Odp: SM Terror - Podkarpacie

Jutro wyjdzie do mnie paczuszka z przednią zębatką troche mniejszą od seryjnej. Powinna łatwiej iść nauka gumowania :D

105

Odp: SM Terror - Podkarpacie

o to widze ostro się bierzesz za obczajanie gumy :D