61

Odp: Body Painting DRZ.

Barteksm napisał/a:

no nie gadaj , ze bedziesz miał tego ogara , japierdykam juz CI zazdroszcze bardziej niż crf super duka i tego smc

:)  taki mam właśnie plan.  :cool:  :cool:   Ogar zajmuje bardzo ważne miejsce w moim motoryzacyjnym życiu... zasługuje na czczenie go i zrobienie z niego dziękczynnego ołtarzyka hihi...  w dużym pokoju  :P  :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

62

Odp: Body Painting DRZ.

Ogar to była moja pierwsza miłość , nie sprzedam go nigdy , bo za pare groszy oddać kumpla to świństwo , ostani raz jeździłem nim rok temu . Już coś mu bylo jakis remont mu sie zrobi za jakiś czas i powstanie albo orginał , albo coś takiego jak ten z Poznania . Wrzuciłem film z 2007 albo 08 roku wtedy ogar był w życiowej formie nowy tłok za 15zł i zestaw pierscieni za 4,5 zł jesli dobrze pamięta.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=FMnW2JvbgBk[/url]

motoslide.com

63

Odp: Body Painting DRZ.

Miał być temat Body Painting a wyszło OgarTerror  :lol:
Tylko patrzeć jak będzie jakaś ustawka pod makiem  :lol:

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

64

Odp: Body Painting DRZ.

Z Bartkiem robimy wszystko by ten temat raz na zawsze zaśmiecić :D  Już stwierdzone (mam nadziej jednogłośnie) że chcąc zmienić wizerunek motocykla... najmocniejszy efekt dają Smerfowe naklejki.  :D  :D  no i blaszka na szprychach.   ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

65

Odp: Body Painting DRZ.

tak koniecznie smerfyy  :D

motoslide.com

66

Odp: Body Painting DRZ.

ok na pewno jakis watek ze smerfami bedzie :p

Suzi DRZ 400 SM K5.