46

Odp: Body Painting DRZ.

Barteksm napisał/a:

Co Ty myślisz , ze ja Charta nie znam , koleżanka od dwa lata młodsza odemnie gania takim  :D
Ogara 200 sam męczyłem przez kilka lat.

No to chylę czoła Bartek  :)  wybacz ;)
Ja miałem Ogara w wiśniowym metaliku prosto z Polmozbytu (oczywiście jedyny słuszny silnik Jawka)... nawet teraz potrafię odtworzyć minuta po minucie wszystkie wydarzenia z tamtego dnia. Najszczęśliwszy dzień w moim życiu.  :cool: wizyta w Polmozbycie i wybór spośród kilkuset Ogarów tego wyjątkowego ;) Z kolorem nie miałem problemu bo były tylko dwa; wiśniowy i pstrokato niebieski ze srebrnym zbirnikiem ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

47

Odp: Body Painting DRZ.

No widzisz jest taka różnica , że Ty miałeś wiśniowego :P , a ja mam nadal czerwonego po swojego jechałem do Sieradza zaraz po zdaniu na karte motorowerową jakieś 6-7 lat temu , nie zapomne jak nie mogłem ch*ja odpalić jaki wstyd własciciel podszedł i od pierwszego  :o .
Później było latanie u babci na wsi za 20 zł o matko i córko latania i latania , tylko mocy mi brakowało strasznie mnie to wkurzało , że po miesiacu zaczałem marudzic ze chce mz 150 . Z czasem zacząłem doceniać ogra i wykorzystywać go po lasach polach i łakach , a nawet żwironie sie trafiały  :P piękne czasy taka kwintesencja polskiej motoryzacji  :D
To na ogarze zakochałem sie w 17' w terenie :P

motoslide.com

48 Ostatnio edytowany przez młody85 (2010-10-08 18:07:50)

Odp: Body Painting DRZ.

Wracając do tematu to taka jak ta na aledżro nawet ładnie się prezentuje(choć zmieniłbym ...) a jak Ktoś ma siano i idzie bombą cały czas to niech sobie okleja


http://img221.imageshack.us/img221/2734/1257918631.jpg

Ps. jak zrobić żeby zdjęcie się wyświetliło bo kombinuję jak koń pod górkeę

Dzięki Bartek  :cool:

49

Odp: Body Painting DRZ.

dajesz ten link [url]http://img221.imageshack.us/img221/2734/1257918631.jpg[/url]
zaznaczasz go
klikasz w ikonke IMG
klikasz wyślij
i wychodzi takie coś
http://img221.imageshack.us/img221/2734/1257918631.jpg

motoslide.com

50

Odp: Body Painting DRZ.

dukeSebo napisał/a:

... najeżdżaliśmy blokowiska Ursynowa. Tam zadzieraliśmy  z bandami na Simsonach.
Chwilami dochodziło nawet do bezpośredniego kontaktu. Wszystko było dozwolone : spychanie z chodników, najeżdżanie... najlepszym sposobem na unieszkodliwienie przeciwnika  :cool:  było staranowanie jego tylnego koła, na scentrowanym kole już robili się spokojniejsi.  :lol:  :lol:

Mam Cię bandyto to ja śmigałem na Simsonie S51 Enduro i po tylu latach mam Cię dziadu, oddawaj za centrowanie !!!!! :lol:
Już Cię nie lubię

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

51

Odp: Body Painting DRZ.

dobrze Ci tak!
Ci na simsonach zawsze sie wywyższali 
:D

motoslide.com

52

Odp: Body Painting DRZ.

Prawda :D  Bartek wie o czym mowa zawsze myśleli że są lepsi. Do tego to my byliśmy ci "dobrzy' a oni ci "źli"  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

53 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-08 17:58:21)

Odp: Body Painting DRZ.

ogar 200 POWER
my z rometów i jawek mieliśmy lepsze gadane
bo co takim simzłom mogł powiedzieć pfff
a u nas była bajera na moto " jechałem ogarem dwieście , a Ty "

motoslide.com

54

Odp: Body Painting DRZ.

[url]http://picasaweb.google.pl/wookie46/RometOgar200CafeRacer?authkey=Gv1sRgCJmIzubHq_icZw&feat=directlink#5521646995334340274[/url]

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

55

Odp: Body Painting DRZ.

oooo japier*ole cudo
swojego tez kiedys odrestauruje

motoslide.com

56

Odp: Body Painting DRZ.

Widziałem to cudeńko na którejś paradzie rozpoczęcie/zakończenie sezonu w Poznaniu. Przemotór. Tylko lusterka nie pasują, ale to jest szczegół

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

57 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-10-08 18:20:38)

Odp: Body Painting DRZ.

Po mojej nieudanej aukcji, wylicytowałem Honde CB 200 78 rok (ale "uczciwy sprzedawca" wycofał ja w ostatniej minucie BCM) chyba w tym Cafe Racer znajdę chwilowe pocieszenie... słowo daje wniosę go do siebie na poddasze i postawie w dużym pokoju :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

58

Odp: Body Painting DRZ.

Tak Gierwi bo chłopak jest z Poznania.  Aż żal mi się z nim targować :(  :(

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

59

Odp: Body Painting DRZ.

Kurna tylko bede miał troche czasu , kasy i miejsce to zrobie ze swojego takie cudo.  Nalezy mu sie za te wszystkie lata katowanie i bedzie sobie tylko stał w garazu i pachniał i wszystkie parady zaszczycal swoją obecnością. hahah znalazłem jakis film z ogarem z przed jakiś 3 lat ostanie takie powazne zapie*alanie , ładuje mi sie na yt zaraz wam pokaże swojego ogiego :P hahaha

motoslide.com

60

Odp: Body Painting DRZ.

no nie gadaj , ze bedziesz miał tego ogara , japierdykam juz CI zazdroszcze bardziej niż crf super duka i tego smc

motoslide.com