16

Odp: Body Painting DRZ.

mmm jaka wiocha ^^  :lol:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

17

Odp: Body Painting DRZ.

aż tak?

Suzi DRZ 400 SM K5.

18

Odp: Body Painting DRZ.

No tak liczy sie lans. Jak pomalujesz felgę i założysz ledy od razu idzie na koło lepiej. Tak jak Polonez z kudłatymi fotelami lepiej trzymał w zakrętach.Jeszcze tylko srebrna czaszka na wentyle i stopale robisz 50 metrowe.... A tak poważnie. Handbary ZETA dają radę parę razy aż się gwinty pozrywają. Okleiny na kiego czorta jak masz zamiar się wywracac? Zamiast siedziec i myślec co zrobic z kasą podpowiem-wydaj na paliwo i jazda , jazda i jeszcze raz jazda...Po jakimś czasie dotrze do ciebie , że nie ważne jak wyglądasz tylko jak latasz...Uwielbiam Panów na plastikach w pełnych kombi z nowiusienkimi slidami na kolankach, tak się zastanawiam po kiego im to na nogach przecież to niewygodne:) Porysowac moto można przez nieuwagę:)

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

19

Odp: Body Painting DRZ.

ConQest napisał/a:

dokładnie mi o to chodzi. A mam bardzo dobrych kumpli którzy zajmują się lakierowaniem i neonami tak że do tego może w środek wsadze pare lampeczek, coś takiego [url]http://www.youtube.com/watch?v=-pGz9h_m7m8&feature=related[/url]

I na forum GoldWing.pl jak znalazł :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: Body Painting DRZ.

bartolini76 napisał/a:

Zamiast siedziec i myślec co zrobic z kasą podpowiem-wydaj na paliwo i jazda , jazda i jeszcze raz jazda...Po jakimś czasie dotrze do ciebie , że nie ważne jak wyglądasz tylko jak latasz..

Wypraszam sobie. dopiero co z siadłem z motoru po 2h jeżdżeniu. Codziennie robię motorem około 20km.

bartolini76 napisał/a:

Okleiny na kiego czorta jak masz zamiar się wywracac?

Po pierwsze- nie mam zamiaru się wywracać. Szlif zawsze się zdarzy, ale nie z premedytacją tak tak Ty to piszesz.
A poza tym jeśli byś nie wiedział to DRZ jak się wywraca to dotyka podłoża 3 punktami: Crash pady na kołach i kiera.

gierwi napisał/a:
ConQest napisał/a:

dokładnie mi o to chodzi. A mam bardzo dobrych kumpli którzy zajmują się lakierowaniem i neonami tak że do tego może w środek wsadze pare lampeczek, coś takiego [url]http://www.youtube.com/watch?v=-pGz9h_m7m8&feature=related[/url]

I na forum GoldWing.pl jak znalazł :lol:

Poprosiłem o poradę, Was, bardziej doświadczonych, ale jeśli tak wygląda pomoc to dzięki.
Nie chcę się z nikim kłócić bo to nie ma sensu. Tym bardziej przez "www".

Suzi DRZ 400 SM K5.

21

Odp: Body Painting DRZ.

Dodzia edition :D

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

22

Odp: Body Painting DRZ.

Taka trochę choinka wyszła ;) no ale każdy ma inny gust.

Dziennie 20 km ? Tyle to ja do szkoły i z powrotem mam, tyle, że droga powrotna się często do 40 km rozrasta ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

23

Odp: Body Painting DRZ.

Tak trzy punkty podparcia to ona ma jak ją położysz na podłodze, Raczej rzadko trafia się prosta droga, zrównany z nią krawężnik i pięknie wyprofilowane pobocze, ze składanymi krzaczkami, znakami drogowymi i zabudowaniami z tektury.Dołożymy do tego idealnie płaskie rowy i moto po szlifie wygląda jak z fabryki, tylko małe ryski na pogiętej kierownicy, tłumik bez skazy itd.Wybacz ale trzy punkty podparcia ma mój pies jak sika a i tak okleinę na podbrzuszu zawsze ma upieprzoną:) Nie irytuj sie tak, w każdej ironicznej wypowiedzi jest chęc zwrócenia uwagi na banalne  problemy jakimi nas uraczyłeś.Po chwili zadumy powinieneś sam dojśc do wniosków tak mocno przekoloryzowanych przez kolegów z forum.Pozdrawiam serdecznie

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

24

Odp: Body Painting DRZ.

takie lampki to se do r1 załóz moze ot było twoje powołanie  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

25

Odp: Body Painting DRZ.

@bartolini76
Ja swój motor szanuję i jeśli widzę że jest teren na którym nie ma co ryzykować, nie ryzykuję, każdy lubi polatać po terenie ale jeśli Ty preferujesz taką jazde że widelce nie nadążają się wysuwać i każde pobocze Cb łapie to sory. Dla mnie motor jest bardzo cenny tym bardziej że 3 lata na niego czekałem, nie chce go rozwalić w krzakach.

Suzi DRZ 400 SM K5.

26

Odp: Body Painting DRZ.

bartolini76 napisał/a:

Wybacz ale trzy punkty podparcia ma mój pies jak sika a i tak okleinę na podbrzuszu zawsze ma upieprzoną:)e

ROX!!  :lol:  :lol:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

27

Odp: Body Painting DRZ.

Dobra luz. Nie ma co sie denerwowac. Najwyrazniej jestes pierwsza osoba, ktora interesuje sie w taki sposob tuningiem swojego supermociaka. Wiec olej marudy, zrob tak jak uwazasz a jak bedziesz juz zadowolony z efektu to pochwal sie w tym miejscu [url]http://forum.supermoto.pl/topic14526-pokaz-swoj-pojazd.html[/url] i spraw zeby wszystkim szczeny opadly  :)

28

Odp: Body Painting DRZ.

Raczek napisał/a:
bartolini76 napisał/a:

Wybacz ale trzy punkty podparcia ma mój pies jak sika a i tak okleinę na podbrzuszu zawsze ma upieprzoną:)e

ROX!!  :lol:  :lol:

tekst roku! :lol:  chyba sobie go walnę na gg.

Co do tematu po co kupować supermoto skoro nie chcesz się na nim wywracać i nie jeździsz tam gdzie możesz się wywrócić.
To jak ty chcesz się nauczyć jeździć?
Moje wypady w krzaki zawsze kończą się jakąś glebą i nie narzekam. Suzi choć w bliznach zapierdala nadal tak samo.
Kierę już prostuje z jednego półobrotu i jest git :D

bartolini76 napisał/a:

Po jakimś czasie dotrze do ciebie , że nie ważne jak wyglądasz tylko jak latasz...

Szczera prawda!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

29

Odp: Body Painting DRZ.

wooow no powiem Ci, że jak wyskoczysz wieczorem na święta to może za darmo bąbki będziesz miał i jakiś prezent pewnie się znajdzie ;) a ostatnio na gwiazdkę śniegu brak więc możesz śmigać ;)

30

Odp: Body Painting DRZ.

myślałem że plastiki głównie kupuje się dla lansu ale drz-tkę ?? wooow