31

Odp: Body Painting DRZ.

To byloby niezle. Chyba nawet wiem jak cos takiego mozna zrobic  :)

[url]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsFV8ozTNfwnOq31IYLbKIGaXT4Y1mtopEC89lgMmeKJE9-qQ&t=1&usg=__uBpLIL_InHG7vKMEpbUKWccxM8o=[/url]
[url]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8q9A5vmYh574HUhnlycgXs1EoiGL7w2lVeXtdxVfiL9Z8GIo&t=1&usg=__7iLx2-wcyOKtDsiuLC3LkMp7CL8=[/url]

[url]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.jorymon.com/images/2009/july/monkeylectric_1.jpg&imgrefurl=http://www.jorymon.com/tag/bike/&usg=__N-dWTSRK4rmCmzzr8WLPonwBP98=&h=369&w=450&sz=81&hl=pl&start=0&sig2=xy7sr8sYqUF_pNAPneleGw&zoom=1&tbnid=Hd2bo_2MoG7anM:&tbnh=129&tbnw=146&ei=viGuTJCEJMWSswbr9OH_DA&prev=/images%3Fq%3Dmotorcycle%2Bwheel%2Bled%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1196%26bih%3D679%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&oei=viGuTJCEJMWSswbr9OH_DA&esq=1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429,r:4,s:0&tx=101&ty=38[/url]

32

Odp: Body Painting DRZ.

Panowie,dajcie już spokój... Nawróćcie SM'owego brata,który delikatnie zbłądził i tyle :cool:

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

33

Odp: Body Painting DRZ.

ja sie nie zbijam, zrobilbym sobie cos takiego do roweru :)

34

Odp: Body Painting DRZ.

omfg. Nie ma to jak szybkie wybicie z głowy pomysłu :) zostałem oceniony jako pedancik który chce "mieć najlepszy motor we wsi " ale spoko, osobę która motorem jeździ tylko pod kątem prostym do podłoża i brzydzi się blota, ale wali mnie to. Jestem jaki jestem. Z niektórymi postami się zgodzę z innymi nie.
To za co was lubię to otwartość i  szczerosc. Lubię jak chyba każdy polatac po terenie i pozniej odkręcac wszystko żeby wszystko było na picus glancus. Pozdro.

Suzi DRZ 400 SM K5.

35 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-10-08 05:54:04)

Odp: Body Painting DRZ.

Nie przejmuj się oni tacy są ! na moje pytania odnośnie kufra do mojego kata też sikają ze śmiechu  :lol:  bo oni są tacy nie koleżeńscy! jak Antoś z przedszkola pamiętam !! śmiał się z moich guziczków w koszulce po bracie  :D  ja sobie dojebie takie neony tylko pomarańczowe! jak przejebie w nocy po metropolii na moim warsztatowym przelocie będzie wyglądało to tak ! [url]http://www.youtube.com/watch?v=QEclDx24-cc&feature=related[/url]

[K] świecące antenki na kask koniecznie pomarańczowe!!  :lol:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

36

Odp: Body Painting DRZ.

ConQest napisał/a:

omfg. Nie ma to jak szybkie wybicie z głowy pomysłu :) zostałem oceniony jako pedancik który chce "mieć najlepszy motor we wsi " ale spoko, osobę która motorem jeździ tylko pod kątem prostym do podłoża i brzydzi się blota, ale wali mnie to. Jestem jaki jestem. Z niektórymi postami się zgodzę z innymi nie.
To za co was lubię to otwartość i  szczerosc. Lubię jak chyba każdy polatac po terenie i pozniej odkręcac wszystko żeby wszystko było na picus glancus. Pozdro.

Przemowa prawie jak naszej dumy narodowej Michała o czerwonym owłosieniu:)
Niespinaj się tak po prostu trochę przeginka z tymi neonikami i tyle...pozdr

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

37

Odp: Body Painting DRZ.

ConQest napisał/a:

..., ale wali mnie to. Jestem jaki jestem...

i bardzo słusznie, olej to i rób tak jak ty chcesz to jest Twój sprzęt i tyle,
ja kiedyś miałem w rowerku kuleczki na szprychach i fajnie to pyrkotało :)
http://lh6.ggpht.com/_K0fKiWrv7lI/TK7mQ7fM-uI/AAAAAAAAAJU/In6uIJC913A/s512/B-02.jpg
można było jeszcze wsadzić blaszkę też było git no i jeszcze były takie plastikowe pokrętła gazu ale to już prawie motur ;)
Coś mi pozostało z tamtych czasów bo mam zamiar obkleić moto gdyż uzbierało mi się trochę naklejek
oczywiście nie takie jak były kiedyś smerfy czy temu podobne ;)
Szkoda że mi te kulki na szprychy nie zostały bo bym je założył i na jakiś terror z Chopakami wyskoczył ;)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

38

Odp: Body Painting DRZ.

Bartek galeria chyba z Naszej Klasy ;)  ;) 
Tak swoją drogą przypomniałeś mi o tych pięknych i twórczych czasach... ale jak pamiętam. hm... może to mało skromne, już wtedy tuningowałem ze smakiem...żadnych kuleczek i smerfów na moim rowerze nie było.  ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

39

Odp: Body Painting DRZ.

Niektórzy dorastają później a niektórzy wcale.
Naklejek na rowerze nie miałem ale kulki były ze smakiem ;) kolorowe jak cukierki :D

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

40

Odp: Body Painting DRZ.

A to nie jest kierownica Renthala przypadkiem?

Suzi DRZ 400 SM K5.

41 Ostatnio edytowany przez SUPERMOTO (2010-10-08 13:52:07)

Odp: Body Painting DRZ.

no a jak Nie tylko Sebek tuninguje ze smakiem obręcze Excela zaciski Brembo łańcuch super wzmocniony DiDa, siedzisko żelowe antypoślizgowe a i zamiast standard serducha Big bore  :lol:

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

42

Odp: Body Painting DRZ.

haha... wymieniłeś wszystko to co bym chciał dostać na gwiazdkę. Może za wyjątkiem siedzenia żelowego, na co mi to jak twardy jestem ;)

Pamiętam mego kumpla, to odnośnie naklejek.  Takie rzeczy zostają w pamięci. :D
Matka mu kupiła nówkę Rometa Kadeta w niebieskim kolorze a ten jeszcze tego samego dnia, poobklejał całego naklejkami w smerfy.
Do tej pory zgrzytam zębami jak o tym jego tuningu pomyślę. Ale wiem że jechanie mu i wyśmiewanie... żadnego efektu nie przynosiło.  :mad:
Pamiętam też że na rowerze montował każdy dostępny w tamtych czasach gadzet :lol:  :lol:  kuleczki, mechaniczne manetki, patyczki w szprychach, blaszki itp. ale mieliśmy lat naście ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

43

Odp: Body Painting DRZ.

HAHAH i juz dochodziło do pierwszych terrorów PRLowskiej Warszawy  :D

motoslide.com

44

Odp: Body Painting DRZ.

ha a jak, wtedy to były prawdziwe terrory... lataliśmy na 3 Ogary, 1 Kadet, i gościnnie Chart (ty Bartek pewnie Charta będziesz w Google szukał) najeżdżaliśmy blokowiska Ursynowa. Tam zadzieraliśmy  z bandami na Simsonach.
Chwilami dochodziło nawet do bezpośredniego kontaktu. Wszystko było dozwolone : spychanie z chodników, najeżdżanie... najlepszym sposobem na unieszkodliwienie przeciwnika  :cool:  było staranowanie jego tylnego koła, na scentrowanym kole już robili się spokojniejsi.  :lol:  :lol:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

45 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-08 15:55:39)

Odp: Body Painting DRZ.

Co Ty myślisz , ze ja Charta nie znam , koleżanka od dwa lata młodsza odemnie gania takim  :D
Ogara 200 sam męczyłem przez kilka lat.

motoslide.com