1

Temat: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Witam, czy ktoś może ma gdzieś zapisany adres, pod którym odbywa się kurs z dynamiki jazdy u Marka Godlewskiego w pro motorze?
bo zapisałem się tam na jutro ale albo mi coś internet szwankuje, albo im strona padła...
a musze sie tam jutro pojawić o 18, i jak na razie "tam" jest dla mnie czarną magią, bo nie wiem gdzie...
ani nawet nie mam numeru żadnego żeby zadzwonic i sie dowiedzieć

jeśli ktoś mógłby mi podać namiary to byłbym wdzięczny!

dziękuję i pozdrawiam

100% Supermoto

2

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Znalazłem tylko to 503-80-74-28

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

3

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Spe3dy napisał/a:

Witam, czy ktoś może ma gdzieś zapisany adres, pod którym odbywa się kurs z dynamiki jazdy u Marka Godlewskiego w pro motorze?
bo zapisałem się tam na jutro ale albo mi coś internet szwankuje, albo im strona padła...
a musze sie tam jutro pojawić o 18, i jak na razie "tam" jest dla mnie czarną magią, bo nie wiem gdzie...
ani nawet nie mam numeru żadnego żeby zadzwonic i sie dowiedzieć

jeśli ktoś mógłby mi podać namiary to byłbym wdzięczny!

dziękuję i pozdrawiam

Napisz jak wrazenia po wykladzie.

4

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

radzio napisał/a:

Znalazłem tylko to 503-80-74-28

dzięki.
dobra udało mi się z rana jeszcze dostać przed komputer i widzę że strona im wstała.
[url]http://www.pro-motor.pl/Treningi_doskonalenia_jazdy_moto-wyklady_teoria[/url]  <-- jakby ktoś był zainteresowany.

oczywiście napiszę jak było i czy warto, ale już teraz wiem że będzie warto :) kilku moich znajomych tam było i mówią że jest wręcz niesamowicie :)
jutro sprawozdanie!
a teraz ide się gotować na uczelnię :F
pozdro

100% Supermoto

5

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

warto ... warto... :)
sam bede ponawial w tym roku .

Husky SM/TE450 2007

6

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

rób notatki, albo jeszcze lepiej nagrywaj i wrzuć potem na forum :D

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

7

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Moim skromnym zdaniem kompletnego laika w dziedzinie motocykli jest to tylko i wyłącznie niezły show nic pozatym.
Cena na szczęście nie wygórowana.

www.propitbike.pl

8

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

a moim skromnym zdaniem z żadnego szkolenia nie wychodzi się głupszym...
można się jedynie nic nowego nie dowiedzieć.

9 Ostatnio edytowany przez PeKaWu (2010-03-10 12:45:10)

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Ja sie pewnie na to przejde tyle ze w pozniejszym terminie. Jestem ciekawy ile to wszystko warte :) Zastanawia mnie to poczucie elitarnosci u osob, ktore robily kursy w Promotorze. Jak sie z nimi rozmawia albo czyta ich wypowiedzi na forum to wrazenie jest takie, ze posiedli jakas wiedze tajemna, ze Godlewski otworzyl im oczy i teraz sa o cale lata swietlne w umiejetnosci jazdy przed pospolstwem. A potem jakos praktyka tego nie potwierdza.

10

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Ci co słuchają Radia Maryja też czują się lepsi  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

11

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Z tym się nie zgodzę - nie raz byłem  pewien przed wykładem, że rozumiem jakieś zagadnienie np matematyczne lub fizyczne po wykładzie zmieniałem zdanie nawet dochodząc do wniosku że lepiej zająć się czymś innym.

A co do szkoleń moto czy samochodowych. To niestety znam kilak przykładów z życia kiedy to takie czy inne źródła ( nie tylko TVN turbo ) promowały niebezpieczne zachowania. Najdrastyczniejszym z  wydarzeń było gdy po szkoleniu samochodowym w pewnej firmie było 5 wypadków śmiertelnych wśród uczestników szkolenia w przeciągu tygodnia od odbycia szkolenia.

By zapobiec takim sytuacjom zostały nałożone pewne sankcje i wymogi na firmy oferujące szkolenia motocyklowe i samochodowe.
Każda szkoła i autodrom powinna posiadać odpowiednie dopuszczenia, już nie wystarczy mówić że jest się dobrym szkoleniowcem i robić w okół tego dobry piajar. Trzeba to mieć również na piśmie.
Informacje na temat certyfikowanych ośrodków szkolenia można znaleźć na strona polskeigo stowarzyszenia motorowego

www.propitbike.pl

12

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

PeKaWu napisał/a:

Ja sie pewnie na to przejde tyle ze w pozniejszym terminie. Jestem ciekawy ile to wszystko warte :) Zastanawia mnie to poczucie elitarnosci u osob, ktore robily kursy w Promotorze. Jak sie z nimi rozmawia albo czyta ich wypowiedzi na forum to wrazenie jest takie, ze posiedli jakas wiedze tajemna, ze Godlewski otworzyl im oczy i teraz sa o cale lata swietlne w umiejetnosci jazdy przed pospolstwem. A potem jakos praktyka tego nie potwierdza.


Bingo panie kolego. Na jednych z zajęć które prowadziłem pojawił się pan który powiedział po fakcie że jest prawą ręką pana G. Niestety prócz krytyki nie  reprezentował sobą żadnego pojęcia o technice prowadzenia motocykla a tym bardziej jego umiejętności nie wskazywały na jakąkolwiek wiedzę. To jest opinia uczestników zajęć. Ja pana nie rozpoznałem w porę i zaszufladkowałem jako motocyklistę z litrowym silnikiem atakującym winkle pod kolumną. Taki miał sprzęt, tak się zachowywał  tak wyglądał i takie miał umiejęctności więc dałem się nabrać. Jak się dowiedziałem potem że to czołowy instruktor tej firmy stwierdziłem że wole nie wiedzieć co sobą reprezentują ci mniej czołowi :/

www.propitbike.pl

13

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

a co i gdzie i kiedy prowadzisz jakies zajecia?

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

14

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

majki napisał/a:

a co i gdzie i kiedy prowadzisz jakies zajecia?

Tu masz temat, z ktorego dowiesz się co, gdzie, z czym, kiedy, po co, dlaczego, czemu tak i jak  :)
[url]http://forum.supermoto.pl/topic8942-treningi-w-warszawie.html[/url]

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

15

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

byłem, wróciłem

i powiem wam że jestem zadowolony, aczkolwiek uważam że spokojnie można było to zrobić w znacznie krótszym czasie, niż od 18 do 2 w nocy.
uważam że wyniosłem z tego wykładu naprawdę dużo. oczywiście jak to się zastosuje w praktyce to się dowiem dopiero na moto...
plusy:
w moim przypadku, uświadomiłem sobie o motocyklu coś, co wcześniej niby już wiedziałem, ale w ogóle do tego tak nie podchodziłem, czyli fakt że motocykl jest tylko maszyną na którą wystarczy wywrzeć odpowiednie siły żeby reagowała w odpowiedni sposób. poza tym wszystko jest wyłożone w bardzo przystępnej formie, tak zeby każdy zrozumiał, można zadawać pytania i wszystko jest tłumaczone po 5 razy, jeśli ktoś dalej nie kuma. poza tym dużym plusem dodatnim jest cena, moim zdaniem wciąż niezbyt wygórowana. z resztą mimo to jest tam naprawdę dużo informacji, bardzo ciekawych, które na pewno się przydadzą o ile będziemy umieli je wprowadzić w życie
minusy:
długo. miejscami już ślamazarnie, zamiast przejść do sedna, to dużo anegdotek, poza tym zdecydowanie zbyt dużo chwytów marketingowych, budowania wokół siebie otoczki. zbyt dużo autoreklamy. zbyt dużo o swoim kursie praktycznym. (no chyba że ja się minąłem z powołaniem przychodząc tam. jeśliby założyć, że teoria jest tylko początkiem i wstępem do jego kursu praktycznego, to ma prawo na niego poświęcać nawet te półtorej godziny) generalnie miejscami miałem wrażenie, że raczej gadam z marketingowcem-trenerem, niż z instruktorem jazdy. (mi to przeszkadzało - ale może ktoś kto się nie zna na tym w ogóle nie zwróci uwagi i będzie w niebo wzięty)

mimo tylu minusów wciąż uważam że stosunek ceny do tego, czego się tam dowiedziałem wychodzi na +
i ze swojej strony, szczerze polecam.

pozdrawiam

100% Supermoto