16

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Już jesteś po ? A ja chciałem zapytać przed żebyś zapytał o tą smieszną i bardzo długą teorię co do sił utrzymujących motocykl w pozycji pionowej którą legendarny Brzoza obala na każdej prostej  :cool:

www.propitbike.pl

17

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

psatp napisał/a:

Już jesteś po ? A ja chciałem zapytać przed żebyś zapytał o tą smieszną i bardzo długą teorię co do sił utrzymujących motocykl w pozycji pionowej którą legendarny Brzoza obala na każdej prostej  :cool:

wow nie wiedzialem ze sa tu tacy magicy - myslalem ze fizyka to fizyka... czuje sie jeszcze bardziej elitarny niz po kursie w promotorze :P

imo wyklad spoko - polecam

18

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

fizyka jest jedna ale ma tysiące interpretacji które są prezentowane przez różne ze stron.
Ma też jedno uproszczenie - trzeba gaz trzymać otwarty ;)

www.propitbike.pl

19

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

psatp napisał/a:

fizyka jest jedna ale ma tysiące interpretacji które są prezentowane przez różne ze stron.
Ma też jedno uproszczenie - trzeba gaz trzymać otwarty ;)

to moze dla dobra kursantow zsynchronizujecie wersje? :P

20

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Jak uprościsz sprawę mówiąc, że motocykl nie będzie chciał się przewrócić gdy będzie trzymany otwarty gaz. To większość osób się z tym zgodzi. Sprawa wydaję się prosta. Ale jak do tłumaczenia tego dodasz dwóch fizyków to z synchronizacji nic nie wyjdzie :(

www.propitbike.pl

21

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

Spe3dy napisał/a:

zbyt dużo o swoim kursie praktycznym. (no chyba że ja się minąłem z powołaniem przychodząc tam. jeśliby założyć, że teoria jest tylko początkiem i wstępem do jego kursu praktycznego, to ma prawo na niego poświęcać nawet te półtorej godziny)


Dokladnie tak jest, calosc szkolenia ma chyba 3 czy 4 sezony, teoria to tylko wprowadzenie podobno.

Ja zrobilem kurs i 1 sezon,  na pewno lepiej rozumiem jazde i jezdze duzo lepiej niz jezdzilem, ale czy lepiej niz inni - dla mnie to nie istotne.

Sposob sprzedawania wiedzy przez Marka jest specyficzny, jesli komus nie pasuje duzo autopromocji i przekonanie o znajomosci jedynej slusznej teorii to lepiej poczuje sie w innej szkole - mi to specjalnie nie przeszkadza, widze postepy i dobrze sie bawie , a przeciez o to chodzi w jezdzie.

22

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

rafax napisał/a:
Spe3dy napisał/a:

zbyt dużo o swoim kursie praktycznym. (no chyba że ja się minąłem z powołaniem przychodząc tam. jeśliby założyć, że teoria jest tylko początkiem i wstępem do jego kursu praktycznego, to ma prawo na niego poświęcać nawet te półtorej godziny)


Dokladnie tak jest, calosc szkolenia ma chyba 3 czy 4 sezony, teoria to tylko wprowadzenie podobno.

Ja zrobilem kurs i 1 sezon,  na pewno lepiej rozumiem jazde i jezdze duzo lepiej niz jezdzilem, ale czy lepiej niz inni - dla mnie to nie istotne.

Sposob sprzedawania wiedzy przez Marka jest specyficzny, jesli komus nie pasuje duzo autopromocji i przekonanie o znajomosci jedynej slusznej teorii to lepiej poczuje sie w innej szkole - mi to specjalnie nie przeszkadza, widze postepy i dobrze sie bawie , a przeciez o to chodzi w jezdzie.

oczywiście, dlatego właśnie starałem się dobrze podkreślić, że moje zdanie na temat sposobu prowadzenia i szczegółów jest bardzo subiektywne ;)
znam się co nieco na coachingu no i trochę to odczułem, bo tak jak mówiłem (albo wynikało z mojej wypowiedzi) idąc tam spodziewałem się rozmowy z instruktorem jazdy z dużym doświadczeniem, a nie z handlowcem. i tyle. ale nie mówię że to źle, gdy ktoś potrafi sprzedać wiedzę którą posiada. wręcz przeciwnie. lepiej tak, niż żeby nie potrafił przekazać tego co wie. bo wie dużo, to każdy musi przyznać....

100% Supermoto

23

Odp: pro motor, adres biura? kurs- dynamika jazdy

zastrzeżenia na ten temat były poruszane powyżej ;)

www.propitbike.pl