31

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

ja na początku miałem problem z odpowietrzeniem zestawu z monstera, teraz jak już to zwalczyłem jest poprostu pięknie, dozowalność miód malina , stopie bez problemu, cały zestaw teraz przerzuciłem do huski i tez jest pięknie :) dodam, ze mam stalowy oplot hel-a

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

32

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

Tegma i Crazy co było dawcą przedniej tarczy hamulcowej u was?

33

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

Nie ma ktoś z Was przypadkiem takiej pompki, jak Crazy przedstawił na focie? Ew. innej, w dobrej cenie az przeznaczeniem do SM. Moja od gixa zdecydowanie nie należy do "dozowalnych".

34

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

Fifi346 napisał/a:

...Crazy co było dawcą przedniej tarczy hamulcowej u was?

U mnie dawcą był poprzedni właściciel motocykla.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

35

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

u mnie dawcą była husqvarna sm 610, dlatego że ma dużą średnicę wewnętrzną i można łatwo adaptować do różnych piast.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

36

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

SnowMoto napisał/a:

Nie ma ktoś z Was przypadkiem takiej pompki, jak Crazy przedstawił na focie? Ew. innej, w dobrej cenie az przeznaczeniem do SM. Moja od gixa zdecydowanie nie należy do "dozowalnych".

Jeżeli masz pompę 3/4" czyli 19mm to nie wierzę, że jest nie dozowalna. Powinna być dozowalna na śmierć!

Do supermoto max 16mm. Czyli taka jak Crazy pokazał.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

37 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-04-04 07:08:24)

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

.

38

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

hacker33 napisał/a:
SnowMoto napisał/a:

Nie ma ktoś z Was przypadkiem takiej pompki, jak Crazy przedstawił na focie? Ew. innej, w dobrej cenie az przeznaczeniem do SM. Moja od gixa zdecydowanie nie należy do "dozowalnych".

Jeżeli masz pompę 3/4" czyli 19mm to nie wierzę, że jest nie dozowalna. Powinna być dozowalna na śmierć!

Do supermoto max 16mm. Czyli taka jak Crazy pokazał.

Jestem absolutnie początkujący w temacie SM (dopiero parę h wylatane), ale pompka jest dosyć "informatykowa"- czyli zero-jedynkowa. Pewnie to nie jest główny powód bycia wolniejszym, niż bym chciał, ale na kumpla drzecie hamowało się... lepiej:)

39

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

Znalazłem dosyć tanio takie cuś:
[url]http://cgi.ebay.co.uk/Front-Brake-Master-Cylinder-16x18-for-7-8-handbar_W0QQitemZ280424957040QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item414aa14470[/url]
Pytanie tylko, czy ktoś chce ryzykować z przesyłką z Tajlandii i co to dokładnie znaczy "This goods is not Real Brembo":)

40

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

SnowMoto napisał/a:

"This goods is not Real Brembo":)

Czytaj "Tajwańska podróbka"

Tu masz oryginał:

[url]http://www.motostrano.com/brramacy16.html[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

41

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

hacker33 napisał/a:
SnowMoto napisał/a:

"This goods is not Real Brembo":)

Czytaj "Tajwańska podróbka"

Tu masz oryginał:

[url]http://www.motostrano.com/brramacy16.html[/url]

To że nie jest to oryginał, to wiem. Ciekawi mnie tylko, jak z jakością wykonania czegoś takiego- jakby nie patrzeć, nie skośne nie znaczy tandetne.

42

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

SnowMoto napisał/a:

Ciekawi mnie tylko, jak z jakością wykonania czegoś takiego- jakby nie patrzeć, nie skośne nie znaczy tandetne.

Nabądź i potestuj. A wsiadając na moto co rano, unieś w górę głowę i szepnij "Oby i dziś przytrzymała" ;)

Na ebay nie cieszy sie powodzeniem, natomiast oryginalne używane pompy brembowskie są licytowane wyżej niż wspomniana nowa.
10-o krotna różnica w cenie nie bierze się z niczego. Byłem w Chinach, widziałem ich produkcje, mam pewne pojęcie o ich mentalności. Jeśli zlecisz im produkcje, ale nie jestes na miejscu, nie monitorujesz, to dostaniesz bubel.
Jesli nie chcesz dostać bubla, nadzorujesz materiały z jakich jest wykonany produkt, technikę wykonania, rozwiązania technologiczne, to niestety cena idzie w górę.
Tu masz ponad 10-o krotnie tańszy wyrób.
Ja bym nie ryzykował.
Jest takie powiedzenie "nie stać mnie na kupno tanich rzeczy" ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

43

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

Crazy_Russian napisał/a:

Jest takie powiedzenie "nie stać mnie na kupno tanich rzeczy" ;)

Ładnie powiedziane. Widać, że autor ma czasy kupowania bubli za sobą... ;)

#45
P_anowie
Z_abijajacy
M_arzenia

44

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

SnowMoto napisał/a:
hacker33 napisał/a:
SnowMoto napisał/a:

"This goods is not Real Brembo":)

Czytaj "Tajwańska podróbka"

Tu masz oryginał:

[url]http://www.motostrano.com/brramacy16.html[/url]

To że nie jest to oryginał, to wiem. Ciekawi mnie tylko, jak z jakością wykonania czegoś takiego- jakby nie patrzeć, nie skośne nie znaczy tandetne.

Snow - kupuj to, twój lans nie ucierpi, a i my szybko będziemy mieli cię z głowy:D
zajebisty mastercylinder, serio.
tak zwany Brembo Look:P

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

45

Odp: Jak narodziły się wasze supermoto?

dostałem taką używaną podróbkę 16x18 w zestawie z kołami, koledzy z forum wyjaśnili niuanse i że to podróbka właśnie, z wygłądu całkiem fajna ale kupiłem wcześniej magurę więc tej nie montowałem, oddałem koledze do XR i nie narzekał, ale drugiemu sie spodobało i kupił nówkę z Tajwanu którą odsyłał 2 razy bo ciekła prosto z pudełka, i przesyłka w plecy 2 razy, jak wspomniał Crazy jakość szwankuje - loteria