1,576

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tak ale nie wiem co to za sprzet

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,577

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Moja kolejna produkcja :D Dokończyłem ją szybciej niż się spodziewałem :)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=6VnYvMasxYQ[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,578

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ladnie !!!

a ta policja to sie dojebała do was ?

1,579

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Na szczęście nie :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,580

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

widze tam swoj motor ale nie widze siebie:D

Suzuki DRZ 440 SM

1,581

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja to k.. zawsze jakąś maniane odpierdole w akcji.

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,582

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Ja to k.. zawsze jakąś maniane odpierdole w akcji.

:D

Filmik Danikena pierwsza klasa :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,583

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Najs :)
To kiedy się widzimy? :p

1,584

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

To wpadaj Mario na następne latanie :D
A jak nie to możemy się na Jesenik kiedyś ustawić jakby chłopaki chcieli na Czechy też lecieć.

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,585

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ku*wa, pier*ole ASO Yamahy w Katowicach... Jak wiecie wyleciała mi zaślepka z głowicy w miejscu manualnego dekompresatora. Zamówiłem tego samego dnia w Yamasze w Katowicach. Część kosztuje 12,50 więc zamówiłem 3 szt. na wszelki wypadek oraz żeby się nie je*ali, że z jedną pierdołą do nich dzwonię.
W dniu wczorajszym minął 2 tydzień jak czekam na te części... Yamaha na stronie ma numer do działu "części", który od półora tygodnia jest wyłączony. Zadzwonienie na "ogólny" numer graniczy z cudem. Wczoraj 15 razy próbowałem ale ch*j z tego wyszedł... Raz jak się dodzwoniłem to mięli awarie systemu - no problem, następnym razem jak zadzwoniłem to dostałem informacje, że kolega od części będzie dopiero o 15:00 (pracują do 17:00) także pogratulować...
  W mailu z zamówieniem napisałem numer telefonu do siebie. Ani maila z informacją, ani telefonu... W du*ę niech sobie wsadzą tą zaślepkę! Naprawdę tragedia ludzie... Jak można tak prowadzić biznes i  trzymać się na rynku to ja nie mam pojęcia....
  Zamówiłem akcesoryjną część ze stanów. Coś czuję, że będzie wcześniej niż ta z Katowic... Niektórzy sobie śmigają a ja muszę czekać na jakieś małe gówno... Myślałem, że tak długi okres oczekiwania na części mają posiadacze włoskich maszyn oraz mniej popularnych marek no ale się myliłem...

1,586

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Powiem ci że ja jak miałem yamahe to na 2 dzien miałem to co było mi potrzebne, ale za to teraz wysłałem kask do reklamacji w firmie moto-akcesoria i czekam prawie 7 tygodni, a awarja polegała na popękaniu skóry w kasku(krawcowa by sobie z tym w jeden dzień poradziła) a oni wysłali go do centrali.Oczywiście co do nich napisze to kask ma być w następnym tygodniu.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

1,587

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Cześć
jestem nowy na forum,tzn śledzę go już dłuższy czas ale teraz dopiero postanowiłem założyć konto.
Z racji na moje uprawnienia mogę śmigać tylko na 50ccm...
Jestem z okolic Czechowic jest ktoś tu może co jeździ w tych stronach na lżejszych maszynach?;)
Pozdrawiam i megaa dobre macie te filmiki;D!

1,588

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Elo ja śmigam 125 cc - Gliwice

1,589

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

chętnie pośmigam jak coś będzie w okolicach byle tylko pogoda szybko wróciła;)

1,590

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Panowie, robimy jakąś ustawkę  na film? [url]http://jazdanakrawedzi.360stopni.org/#searcha%29[/url]