16

Odp: co kupic po dr-z?

Dziobal, dziobal uber alles!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: co kupic po dr-z?

kuncyk napisał/a:

Wydaje mi się, że w rankingu pod wzgledem komfortu pasazera dr-z jest na samym koncu )

moim zdaniem w dr-z pasażer nie ma co narzekać, jeśli chodzi o motocykle supermoto to pasażer ma całkiem wygodnie na drzcie

18 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-03-25 23:16:25)

Odp: co kupic po dr-z?

tak tylko spojrzałem na ostatni post, ale w ogóle o co chodzi, SM i pasażer ? jakaś pomyłka w obliczeniach, i  w ogóle jakiś dziwny temat, kupić to co tobie pasuje ty będziesz tym jeździł, prędzej jakbyś podał który model cię interesuje czy coś w tym stylu, tego też jest sporo na forum

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

19

Odp: co kupic po dr-z?

"SM i pasażer ? jakaś pomyłka w obliczeniach, i  w ogóle jakiś dziwny temat"

równie dobrze można powiedzieć, że pomyłką jest latanie sm w trasy... a właśnie kiedyś założyłeś taki temat. w pierwszym poście tego tematu napisałem, że jestem świadomy że nie ma motocykli idealnych... ja poprostu szukam takiego supermoto ktore to najlepiej spełni :)

20 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-03-26 00:46:59)

Odp: co kupic po dr-z?

w trasy nie jest pomyłką gdyż niektóre modele to niegdyś normalne dual sport'y (np. DR, XR) z szerszą kanapą, różnią się tylko małymi kółkami, a skoro jeździłeś na dr-z to powinieneś mieć już jakieś pojęcie, biorąc pod uwagę twoje wytyczne

kuncyk napisał/a:

nastepny motocykl powinien:
-latac dobrze na gumie :)
-mieć predkosc przelotowa w granicach 120-130 km/h
-być lekki
-mieć w miare wygodnie miejsce dla pasazera
-byc SM!!!


to nie wiem po co pozbyłeś się drz ( chyba że miałeś 125), albo idziesz bardziej w stronę sm (gdzie w każdym sprzęcie nie ma czegoś takiego jak podnóżki pasażera), albo po prostu szukasz mocniejszego sprzęta właśnie do dłuższych przejażdżek (XR,DR,TT,KLX,lc4) z szerszą kanapą, jeśli ze stajni suzuki to analogicznie powinna to być rmz sm

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

21

Odp: co kupic po dr-z?

prawde mowiac xr nie widzialem na oczy, a jesli chodzi o dr to domyślam sie ze chodzi ci o 650. Masz racje te motocykle nadaja sie w trasy i tak samo nadaja sie do tego zeby zabrac pasazera i w miare wygodnie przewieść. DR-Z ma wąską kanape i pod wzgledem wygody bliżej mu do wyczynowych enduro (yamaha wr, ktm exc) niż dualsportow.

22

Odp: co kupic po dr-z?

Jest jeszcze Huska 610sm. Jak ja szukałem swojej to ogólnie ceny są niższe niż LC4.

Ja mam Huske TE 610 (enduro wersja rok 99) z kołami supermoto i u mnie kanapa jest o wiele lepsza niż w oryginalnym SM. Jeżeli chodzi o jazde z pasażerem to nigdy nie próbowałem i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego.
Predkośc przelotowa 120-130 bez bólu.
Na kole też można posmigać, waga 146kg jak dla mnie (po przesiadce z 200kg motocykla) bajka

Husaberg FS 650