1

Temat: co kupic po dr-z?

witam
szukam godnego nastepcy tego pociesznego motocykla i nie wiem na co sie zdecydowac. nie od dzis wiadomo ze nie ma motocykli idealnych i kazde moto ma jakies wady (ktore dla innych okazują sie zaleta). Zastanawialem sie nad roznymi motocyklami... xtx-em jezdzilem i sprawia wrazenie bardzo ciezkiego motocykla. Jesli chodzi o KTM, to troche strasza mnie ze bardzo awaryjny (sprzegielka rozrusznika i jakies inne bzdety).

nastepny motocykl powinien:
-latac dobrze na gumie :)
-mieć predkosc przelotowa w granicach 120-130 km/h
-być lekki
-mieć w miare wygodnie miejsce dla pasazera
-byc SM!!!

2

Odp: co kupic po dr-z?

Z tym miejcem dla pasażera i lekkością to będziesz miał ciężko coś wybrać. Mi przychodzi do głowy tylko LC4 ale lekkie to to nie jest.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

3

Odp: co kupic po dr-z?

W serwisie jak i w kosztach to lc4 najlepiej 660,625,640 waga nie mała ale coś za coś.A jak z 525 jak to jest z kosztami?

4

Odp: co kupic po dr-z?

Na początku myślałem że bedzie troche mniej tego wkładu, a teraz po paru przejażdzkach stwierdzam że będzie go więcej jak finansowego tak i własnego. Kilometry lecą jak głupie, a niestety co ten 1000km olej i filtry trzeba wymienić i do zaworków zajrzeć, nie wspominam o takich duperelach jak tu śrubka tam dupka itp. Nie powiem, ładnych pare wieczorów spędziłem, a praktycznie zaczęłem dopiero na dobre jezdzić. Np. w drzecie to praktycznie niczym nie musiałem się martwić. Ale to co robi ten sprzęt rekompensuje w/w wady. Pozdro

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5

Odp: co kupic po dr-z?

Może 690 ? ja dopiero co kupiłem i głównym czynnikiem za był rzadki serwis.

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

6

Odp: co kupic po dr-z?

Dzinkss masz pw

7

Odp: co kupic po dr-z?

no wlasnie jesli chodzi o exc to przeraza mnie serwis tego motocykla, tak samo jak w crf. rozgladalem sie za ktm i to chyba najbardziej rozsadny wybor. chodzi mi glownie o to zeby byl troche wygodniejszy niz dr-z, nie wymagam zeby byl kanapowcem... tylko zeby jak drz chetnie wchodzil na gume :)

8

Odp: co kupic po dr-z?

Może x moto 650 :), mało pali, mocniejszy od drz napewno, co do wygody to nie wiem bo nie jezdziłem, 56 KM raczej starczy do latania na gumie :)

Husqy SMR-R 450

9 Ostatnio edytowany przez Cinek (2012-03-19 21:13:31)

Odp: co kupic po dr-z?

xr650r i przerobić go na sumo

10

Odp: co kupic po dr-z?

x moto nie podoba mi sie wcale, a xr w sumie nie wiem... jak sprzedam fz-6 to chyba bede sie rozgladal za jakims lc-4

11

Odp: co kupic po dr-z?

Ok,ok w  temacie SM długo nie siedze, ale jak widze "-mieć w miare wygodnie miejsce dla pasazera" to mi rozpierdala tatuaże.
Może duże kufry do tego ?

nto

12 Ostatnio edytowany przez kuncyk (2012-03-25 11:37:55)

Odp: co kupic po dr-z?

toro napisał/a:

Ok,ok w  temacie SM długo nie siedze, ale jak widze "-mieć w miare wygodnie miejsce dla pasazera" to mi rozpierdala tatuaże.
Może duże kufry do tego ?


mądrala się znalazł :)
chodzi mi o w miare wygodne (czyli wygodniejsze niż w dr-z), a nie kanape z tv na kolach od supermoto. Wydaje mi się, że w rankingu pod wzgledem komfortu pasazera dr-z jest na samym koncu (chociaz i tak lepiej wypada w porownianiu do crf, bo tam pasazer musi jezdzic rowerem). chce supermoto ktore bedzie troche wieksze, ale tez bedzie dobrze jezdzilo na kole. Wiadomo, że pasażer i tak jest skazany na męczarnie... ale dlaczego być od razu totalnym sadystą?? :)

13

Odp: co kupic po dr-z?

na rasowym sm nie stety jest skazany na meczarnie ;p
rasowym czytaj crf-a :)

14

Odp: co kupic po dr-z?

690 sm

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

15

Odp: co kupic po dr-z?

toro napisał/a:

Ok,ok w  temacie SM długo nie siedze, ale jak widze "-mieć w miare wygodnie miejsce dla pasazera" to mi rozpierdala tatuaże.
Może duże kufry do tego ?

+1 do agresji :)

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250