1,486

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Proponowałbym W TG się spotkać koło 14stej. Polatamy trochę w bliższych rejonach a potem złapiemy Jacę i resztę :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,487

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

k***a.. Najprawdopodobniej nie pojadę, bo koło zdjęte, wulkanizacje zamykają za 10 min, a ja nie mam transportu z kołem i nową gumą... Miałem przywieźć dzisiaj koło i odebrać jutro i dupa. Podrzuce koło jutro z samego rana i zobaczymy, może jeszcze jutro je odbiore.

READY TO >> TERROR

1,488

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Yo

Jurto o 15 lata ktoś, my lokalnie latamy jak co to do Katoskow możemy podlecieć.

TOR JEST WSZęDZIE

1,489

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:
Peka napisał/a:

Super! Zapowiada się pozytywnie! Moto już jest na kołach, dzisiaj postaram się wszystko skończyć :)
Ja jadę przez Toszek, a potem terenem do TG. Jak ktoś z tamtych okolic to dawać znać.
Sezon zapowiada się dobrze, mam nadzieje, że wszyscy będą.
Ja wyjadę sobie szybciej, koło 13 i na spokojnie dołącze do Danikena, a potem was znajdziemy.

Po drodze mam pare skrzynek to jak czas pozwoli to poszukam :D
[url]http://www.geocaching.pl/map.php[/url]


Jak z Toszka do TG lecisz terenem to się podłanczam, we dwoje rażniej ;)
O której i gdzie w Toszku mam się stawić.

Fajnie :) Koło 13.40 gdzieś w centrum w Toszku, zadzwonię Ci jak będę wyjeżdżał, ok?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,490

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

I co ? Pojeździli? A na mnie to nie poczekacie co? ;P  Ale pogode mieliście mega także macie banany na mordach co ;) ?

____________________________________________________________
KTM SMC 660  <--- sell - next ----> CrazyAssBitch  ;P

1,491

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Do potem do mnie z Toszka zadzwońcie :D To się w okolicach Miedar/Wilkowic spotkamy :)


No pogoda dzisiaj cudna to fakt, jeździ się ekstra ;D A weekend ma być jeszcze lepszy :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,492

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Peka terenem to z 1,5 h będziemy do Tg jechać, może trochę wcześniej , tak koło 13, co myślisz ?

exc 400                 www.oklejsie.pl

1,493

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tigerman, Ja chetnie polatam, tylko o ktorej i gdzie dokladnie w tych Katowicach? :) Dodam ze jestem poczatkujacym kierowca supermoto wiec raczej spokojne latanie.

KTM SMC 690

1,494

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

grucha napisał/a:

tigerman, Ja chetnie polatam, tylko o ktorej i gdzie dokladnie w tych Katowicach? :) Dodam ze jestem poczatkujacym kierowca supermoto wiec raczej spokojne latanie.

My tak o 15 ruszamy, mozemy sie styknac ok 15 30 pod spodkem albo parking ikea

TOR JEST WSZęDZIE

1,495

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tomekkowalski napisał/a:

Peka terenem to z 1,5 h będziemy do Tg jechać, może trochę wcześniej , tak koło 13, co myślisz ?

Nie no, tak długo to chyba nie będzie :D o 12 mam obiad, zjem i mode jechać, mam koło 40km do Toszka
a terenem myślałem ta trasa: [url]http://g.co/maps/rs49q[/url]
chyba, że znasz okolice i masz fajniejszą trasę :)

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

1,496 Ostatnio edytowany przez JACA (2012-03-17 09:31:47)

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ok, grucha i tigerman będą ok 16:00 na miejscu, Peka i Kowalski Będą około 20:00 jadąc terenem, Tomaszewski powinien być przy dobrych wiatrach za pół roku jak kupi KrEjZiAsSbIcZ, Olaf na samej feldze powinien być przed Peką i Kowalem (tu można pobawić się w zakłady), Pszczyna ucichła więc nie wiadomo a ja mam dużo ludu w niedzielę na Hotelu i też nie wiem czy dam radę... Zrobię tak żeby to dało się ogarnąć bo nosi mnie jak kota wiosną na ruchanie.

Co do wczorajszego dnia mam wnioski - forma jeszcze nie ta (przyjebałem gościowi w lusterko jak przeciskałem się w korku), ludzie jak byli ślepi tak są jeszcze bardziej Stiwi Łonder, wszędzie dziury i syf zimowy ale to nie powinno przeszkadzać (element zaskoczenia to najlepsza frajda)... Ale oprócz jednego zepchnięcia przez samochód było całkiem FpOsZo...

PS. mamy SETNĄ STRONĘ!!!! :D laski wrzeszczą, chłopcy mdleją! Pijemy !!

1,497

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

yo


tigerman napisał/a:
grucha napisał/a:

tigerman, Ja chetnie polatam, tylko o ktorej i gdzie dokladnie w tych Katowicach? :) Dodam ze jestem poczatkujacym kierowca supermoto wiec raczej spokojne latanie.

My tak o 15 ruszamy, mozemy sie styknac ok 15 30 pod spodkem albo parking ikea

dzisiaj!!!    Grucha odezwij się.

TOR JEST WSZęDZIE

1,498

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

czy ktos z forum wyjezdzal wczoraj z olka motocykle w katowicach niebieska yamaha chyba WR supermoto tak ok 17?

Suzuki DRZ 440 SM

1,499

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

mozliwe :]

1,500

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Tigerman, to co 15.30 pod spodkiem ?

KTM SMC 690