16

Odp: jakie opony

Ja ostatnio kupiłem potorówkę D211 GP na przod za 119PLN z przesyłką (z2010r). Szczerze to nie wiem jak będzie się zachowywać, ale u braciaka na zx9 schodził na kolano na tym dunlopie, ze hej:) W deszczu tez dawała radę.
Na deszcz lepsza będzie jednak PilotPower o której pisze Jery. Jedna z najlepszych opon na deszcz (obok wetów)
Rok 2002 w oponie to już trumna, max to 8 lat dla gumy.
Osobiście nie kupuję nigdy starszej niż 5 lat...

17

Odp: jakie opony

znalazłem na alledrogo komplet mutantów nówki
tył z 2010 a przód 2006 chyba i tak się zastanawiam. Ale raczej zostanę przy mutantach ze względu na 'uniwersalność'

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

18

Odp: jakie opony

A co powiecie o pirelli mt 60 corsa:

[url]http://www.pirelli.com/tyre/gb/en/motorcycle/sheet/mt_60_rs_corsa.html#.Ty_JBuXLJGT[/url]

Czytałem pozytywne opinie o tych gumach.

XR400

19

Odp: jakie opony

ja mam takie - sa  git, po lasach można zaj...e smigać ...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

20

Odp: jakie opony

Koledzy a może by zrobił temat    Opony:

- TOR slicki
1
2
.
.
- TOR/miasto bieżnik
1
2
.
.
- TOR/miasto wyjazd poza drogi
1
2
.
- Deszczowe
1
2
.

Jeden temat gdzie będzie zebrane wszystko po max 5 propozycji na każdy rodzaj nawierzchni i każdy jak będzie chciał wejdzie na temat poczyta i kupi najbardziej mu pasujące. Można jeszcze z boku orientacyjne ceny podać bo nie zawsze sa fundusze na te z pierwszych miejsc i na pewno taki post pomoże
O ile go jeszcze nie ma
Pozdrawiam

KTM 530 EXC-R

21

Odp: jakie opony

Tegma możesz mi powiedzieć czy te opony (MT 60 RS Crosa) byłby dobre do mojej huski, bo ostatnio poluje na jakieś takie w miare dobre (75% onroad i 25% offroad)

http://www.youtube.com/user/Luzak47
Dum spiro, spero
♥ Supermoto ♥

22

Odp: jakie opony

Kab-7 napisał/a:

Opony:

- TOR slicki
1
2
.
.
- TOR/miasto bieżnik
1
2
.
.
- TOR/miasto wyjazd poza drogi
1
2
.
- Deszczowe
1
2
.

dobra sprawa z taką rozpiską. To słuchamy doświadczonych kolegów

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

23

Odp: jakie opony

Właśnie niedawno zmieniłem na Mutanty, ale testować będę dopiero, jak się ociepli.
Wcześniej jeździłem na Pirelli Diablo Supercorsa Pro. Na asfalt zajebista.
Mutanty wziąłem właśnie ze względu na "uniwersalność"

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

24

Odp: jakie opony

O oponach uniwersalnych mogę coś powiedzieć. Jeździłem na Mutantach, Mt60 i na Avonie Distanzia.

Mutant, opona bardzo dobra jak ktoś jeździ przeważnie po mieście a weekendy wyskakuje na żwirówki. Jak na mój gust jest w miarę żywotna. Dobrze klei na asfalcie ale w terenie oczekiwałem na więcej.

MT60 na asfalcie jest dość śliska i przez duże ,,kostki'' niestabilna przy większych prędkościach oraz dość szybko schodzi. W terenie radzi sobie dobrze jak na taką gumę.

Distanzia, jak dla mnie złoty środek na tył. Na asfalcie trzyma porównywalnie do mutanta przy czym wolniej ubywa z niej mięsa. W terenie trzyma podobnie jak MT60  a na niektórych nawierzchniach nieutwardzonych nawet lepiej. Założyłem ją pod koniec sezonu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po trawie i żwirówce nie ma problemu z podrywaniem moto i lataniem na gumie, w kopnym piachu jest gorzej ale też się da.

Na przód jeszcze złotego środka nie znalazłem. Jak na razie skłaniałbym się ku Mutantowi. Słyszałem też dobre opinie o Avonie prorain (czy jakoś tak), może przetestuję go w sezonie.

25 Ostatnio edytowany przez tadzik (2012-02-26 20:11:10)

Odp: jakie opony

jakby ktoś chciał zobaczyć test opon dla SM, nie uwzględnili w nim jednak dunlopa
[url]http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=supermoto%20tires%20test&source=web&cd=3&ved=0CEkQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.aaa-racing.com%2Fimages%2Fstatic_images%2FSM%2520Tyre%2520Test.pdf&ei=cnVKT7G1LYTEtAaQ0-yVBQ&usg=AFQjCNHh8UgmKEQDLSBbi-DqO2vaX8SUOQ&sig2=5686LSh7_B-odbyVUOyxhQ&cad=rja[/url]

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

26

Odp: jakie opony

mt60corsa się zgodzę, miałem na przodzie to jakoś na szutrach niepewna

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

27

Odp: jakie opony

Witam

Mam z tyłu nowego haidenała k73 i z tej okazji pytanko:

czy zakładać na przód do kompletu czy może mutanta a może typowego asfalciaka

80% miasto reszta to szuter

pzdr

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny